God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
من یه سوال دارم:d :

چرا کریتوس تو قسمت دوم اونجا که پدر خواهران سرنوشت رو در اورد رفت به زمان جنگ تایتان ها و خدایان ؟ مثل بچه آدم می رفت به قبل از اینکه بره به جنگ بربرها و یه استفا نامه می داد از ارتش می یومد بیرون می رفت پیش زن و بچش و بخوبی خوش تموم می شد :d

این حرکت جدیدی که دشمن ها رو میتونه سمت خودش بکشه خیلی جالبه ! :دی من فکر میکردم مثلآ یه لحظه دشمن رو میگیره میکشه سمت خودش ، ولی الآن گیم پلی Gametrailers رو دیدم ، نشون میده که میشه تا هر وقت دلمون میخواد دشمن بدبخت رو دنبال خودمون بکشیم ! :دی یعنی دقیقآ حالت کسی رو داره که مثلآ یه بُز (دشمناش هم بز هستن خب ! :دی) رو دنبال خودش میکشه !
یه چیز دیگه هم که تا جایی که یادمه توی نسخه های قبلی نبود ، اینه که مثلآ اونجا که میخواد فیله رو کله پاچه کنه و روی سرش میپره ، یه جای ثابت نمی ایسته و میشه با آنالوگ کریتوس رو حرکت داد. حالا نمیدونم سودش چیه ! :دی شاید مثلآ بعضی از دشمن ها حتی موقع QTE کردن و پشت سر هم زدن یه دکمه هم میخوان از خودشون دفاع کنن و باید جای کریتوس رو عوض کنیم.

دقیقاً دی
همین فیل نگون بخت هم وقتی افتاده زمین یه جا یه لحظه دستش رو برای گرفتن کریتوس میره که کریتوس میشینه و جاخالی میده دی

من یه سوال دارم:d :

چرا کریتوس تو قسمت دوم اونجا که پدر خواهران سرنوشت رو در اورد رفت به زمان جنگ تایتان ها و خدایان ؟ مثل بچه آدم می رفت به قبل از اینکه بره به جنگ بربرها و یه استفا نامه می داد از ارتش می یومد بیرون می رفت پیش زن و بچش و بخوبی خوش تموم می شد :d
انتقام تنها چیزی بود که کریتوس بهش فکر میکرد :دی !

واقعا دلیل ساخته شدن این بازیرو نمیفهمم
تو تریلر انیمیشنای کریتوس و دشمنا که دقیقا مال نسخه ی سوم بود بدون کوچکترین تغییری کمبو ها هم همون کمبو های نسخه ی سوم بود به اضافه ی یه حرکت جدید فقط سرعت گیم پلی افزایش پیدا کرده بود هوش مصنوعیم در حد گلابی بود و حرکت دشمنا هم کوچکترین تغییری نکرده بود فقط شکلشون عوض شده بود
از نظر گرافیکیم جزئیات بدن کریتوس نسبت به نسخه ی سوم افت کرده بود و یه حالت پلاستیکی داشت و فقط ابعاد محیط بود که به چشم میومد و نورپردازی بازیم بهتر شده بود وگرنه بافتا دقیقا همون بافتای نسخه ی سوم بود
به نظر نمیاد داستان بازیم چیز خاصی باشه و پاشو فراتر از نسخه های PSP بذاره چون دیگه مجهولی تو دنیای GOW وجود نداره که داستان بخواد کشش داشته باشه
در کل این بازی ساخته نشدنش خیلی بهتر از ساخته شدنش بود برای سری و من هیچ تغییر خاصیرو نسبت به نسخه ی سوم احساس نکردم غیر از تغییر محیط و ظاهر دشمنا
واقعا از نمایش بازی ضد حال خوردم و فقط به نسخه های یک و دو فکر میکردم و اینکه حالا GOW به کجا رسیده

تو تریلر انیمیشنای کریتوس و دشمنا که دقیقا مال نسخه ی سوم بود بدون کوچکترین تغییری کمبو ها هم همون کمبو های نسخه ی سوم بود به اضافه ی یه حرکت جدید فقط سرعت گیم پلی افزایش پیدا کرده بود هوش مصنوعیم در حد گلابی بود و حرکت دشمنا هم کوچکترین تغییری نکرده بود فقط شکلشون عوض شده بود
از نظر گرافیکیم جزئیات بدن کریتوس نسبت به نسخه ی سوم افت کرده بود و یه حالت پلاستیکی داشت و فقط ابعاد محیط بود که به چشم میومد و نورپردازی بازیم بهتر شده بود وگرنه بافتا دقیقا همون بافتای نسخه ی سوم بود
به نظر نمیاد داستان بازیم چیز خاصی باشه و پاشو فراتر از نسخه های PSP بذاره چون دیگه مجهولی تو دنیای GOW وجود نداره که داستان بخواد کشش داشته باشه
در کل این بازی ساخته نشدنش خیلی بهتر از ساخته شدنش بود برای سری و من هیچ تغییر خاصیرو نسبت به نسخه ی سوم احساس نکردم غیر از تغییر محیط و ظاهر دشمنا
واقعا از نمایش بازی ضد حال خوردم و فقط به نسخه های یک و دو فکر میکردم و اینکه حالا GOW به کجا رسیده

04464572954640959015.gif

اگر فکر کردید این نمایش زیر سایه ی نمایش اون یکی گُم شده و کسی گیر نمیده سخت در اشتباهید چون بازی بیشترین تغییرات ممکن رو حتی نسبت به تغییرات 3 نسبت به 2 شماره ی قبلش داشته ! you failed !

04464572954640959015.gif

اگر فکر کردید این نمایش زیر سایه ی نمایش اون یکی گُم شده و کسی گیر نمیده سخت در اشتباهید چون بازی بیشترین تغییرات ممکن رو حتی نسبت به تغییرات 3 نسبت به 2 شماره ی قبلش داشته ! you failed !
مگه اینجا جنگه یا مثلا تو جبهه ی مخالف هم قرار داریم =))
الان تحت تاثیری عزیز چیزی نمیشه بهت گفت خیلی سریع نسبت به یه بازی جبهه میگیری و خیلی سریع میکوبیش یا خیلی سریع فنش میشی عادت داریم به این جو گیریات
حالا واقعا این تیکرو جدی بودی یا فقط خواستی یه چیزی گفته باشی چون هیچ جوره این حرفتو نمیتونم درک کنم نمیدونم شاید از سر لج و فن بازی فقط خواستی یه چیزی بگی
در کل فعلا با GOW خوش باش مگه چیه فردا یه بازی دیگه معرفی شد میای GOW میکوبی و سریع فنش میشی پستات تو تاپیک معرفی همین بازی موجوده که یه تنه داشتی بازیرو میکوبیدی

برید Live Show رو از IGN ببینید کمبو های بازی و گیم پلی بشدت پیشرفت کرده . خیلی سریعتر و گسترده تر از نسخه سوم بنظر میرسه شدیداً حال کردم باهاش .

این قابلیت گرفتن یک نفر با یک دست (Blade of Chaos) و زدن بقیه با دست دیگه خیلی جالب بود .

الان تحت تاثیری عزیز چیزی نمیشه بهت گفت خیلی سریع نسبت به یه بازی جبهه میگیری و خیلی سریع میکوبیش یا خیلی سریع فنش میشی عادت داریم به این جو گیریات
حالا واقعا این تیکرو جدی بودی یا فقط خواستی یه چیزی گفته باشی چون هیچ جوره این حرفتو نمیتونم درک کنم نمیدونم شاید از سر لج و فن بازی فقط خواستی یه چیزی بگی
در کل فعلا با GOW خوش باش مگه چیه فردا یه بازی دیگه معرفی شد میای GOW میکوبی و سریع فنش میشیپستات تو تاپیک معرفی همین بازی موجوده
آخه برادر من این چه حرفیه شما میزنی. دیگه همه احسان رو میشناسن میدونن حرف بیخود نمیزنه. بله قبل از اینکه نمایش بازی رو ببینه و ازش اطلاعاتی داشته باشه گفت اگه GOW جدیدی بیاد این IP خراب میشه ولی وقتی نمایش رو دید با توجه به چیزایی که از بازی دید نظرش عوض شد. خیلی ها مثل ایشون بودن.
خیلی ها هم مثل من بودن از اول اطمینان داشتن به سانتا مونیکا.
از اینا که بگذریم اظهار نظر کردن در مورد گرافیک یه بازی زمانی که هنوز تو مرحله ی Pre-Alpha قرار داره نهایت بی منطقیه. هرچند که همینجوریش هم 90% بازی ها به گرد پاش هم نمیرسن.
تغییرات گیم پلی هم به اندازه ی کافی و حتی بیشتر از اندازه ی کافی (!) وجود داشت. نکنه شما انتظار یه ریبوت رو داشتی؟

در کل فعلا با GOW خوش باش مگه چیه فردا یه بازی دیگه معرفی شد میای GOW میکوبی و سریع فنش میشی پستات تو تاپیک معرفی همین بازی موجوده که یه تنه داشتی بازیرو میکوبیدی

انقدر ازت توی این فروم از این حرکات دیدم که نیاز نیست منتظر پست های بعدیت باشم ! در ضمن جو گیری و عدم جوگیری من به شما کوچک ترین ربطی پیدا نمیکنه !
اگر توانایی کلیک روی چند صفحه ی قبل رو داری حتماً اینکار رو بکن ! چون اونموقع درک این حرفها برات خیلی راحت تر میشه !
در مورد کوبیدن بازی هم اولاً اگر من این کار رو کردم ربطش رو به اینایی که گفتی نمی دونم چیه ! دوماً من چه زمانی بازی رو کوبیدم شما چه زمانی کوبیدی ! واقعاً جای LOL داره !

چی می گی تو
:shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked::shocked:

درباره هر بازی می خواهی اینطوری حرف میزن ولی در مورد god of war

واقعا نمی دانم چی بگم
فقط برات متاسفم=))

@ چوجی
خب راست مگه دیگه :دی من باهش موافق تا حدی صرفا گرافیک بازی از نسخه قبلی هم پایین تر بود در کل :دی ولی خب مشخص که در مرحله الفا
ساخت هست و خیلی بهتر میشه من فقط یه سوال همش این مخم رو مشغول کرده:دی چرا اینا گیر دادن بازی رو 60 فریم ریت بسازن کی رو کله اینا اسلحه گزاشته:دی مگه زمانps2 چند فریم بودن به اون عالی سی فریم هم کمتر بودن به خدا اینا اگه بیان بازی رو 30 فریم ریت قفل بسازن حداقل این نسخه جدید رو خیلی خیلی گرافیک رو میتونن بهتر کنن نه اینکه اولین نمایش بازی باز برن سر پله اول که نسخه سوم ابتداش بود از نظر گرافیکی:دی

نمونه ای از پست های اون دوستمون ! طرفتون رو بشناسید ! (قسمت هایلایت شده از جمله های تاریخی هست که همین بالا هم یه نمونه ی دیگه ـش رو داریم میبینیم)

@ مار 2007 :
درسته گرافیکش خیلی خدا نیست ولی از دموی سال 2009 بهتره هنوز هم خیلی تا عرضه مونده !

برو بچ سانتا بیکار نشسته بودن گفتن چه کنیم؟...
بی پولی هم که بیداد میکنه:d
به فکرشون رسبد gow بسازن ....البته من خودم شخصا معذرت میخوام بسیار کار ناپسندیده ای بود که با شما درمیون نذاشتن.....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or