God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
دیدین گفتم داستانش مال وقتیه که برده ی آرس نشده بود و زن و بچه ش زنده بودن!
کریتوس از این سفیدتر باید میزاشتن که معلوم بشه داستان مال بعد از کشتن زن و بچشه ؟ :d

تو GOW III فقط تو معمای باغ هرا برای حل معما زمان بین حال و گذشته سوییچ میشد اما کریتوس این قدرت رو نداشت :دی

تو II هم فقط قابلیت آهسته کردن زمان بود اگر اشتباه نکنم.
زمان بین حال و گذشته جا به جا نمیشد تصویر از زمرد داخل چشم مجسمه دیده میشد !

کریتوس از این سفیدتر باید میزاشتن که معلوم بشه داستان مال بعد از کشتن زن و بچشه ؟ :d
یا این طوریه که من می گم. یا این که ترتیبی که احسان گفت غلطه مگر نه این که تو زنجیرهای الیمپوس دخترش زنده بود:|

ترتیب احسان درسته! دخترش تو اون دنیا زنده بود! کریتوس وقتی رفت اونحا میتونست دخترش رو نحات بده ولی به خاطر نجات دنیا این کار رو نکرد کلا قضیه ی GOW COO هم بعد از مرگ خانوادش بود!
بعد بین کشتن خانواده ـش تا اول GOW I ده سال فاصله بوده!
پس خاک تو سر سازنده که زنشو تو هیچ شماره ای نمیاره انصافا می تونه جو بازیو رو از یکنواختی در آره مثلا کریتوس حمله می کنه کشور گشایی می کنه تا دل زنشو به دست بیاره.با حتی می تونن اون جایی که تحت فرمان آرس بود رو تو بازی بیارن.البته فک کنم بدونم چرا زنشو نمی یارن چون نمی تونن اون وقت توش مینی گیم بذارن:d

آخرین ویرایش:
ترتیب احسان درسته! دخترش تو اون دنیا زنده بود! کریتوس وقتی رفت اونحا میتونست دخترش رو نحات بده ولی به خاطر نجات دنیا این کار رو نکرد:(( کلا قضیه ی GOW COO هم بعد از مرگ خانوادش بود!
بعد بین کشتن خانواده ـش تا اول GOW I ده سال فاصله بوده! :d

یا این طوریه که من می گم. یا این که ترتیبی که احسان گفت غلطه مگر نه این که تو زنجیرهای الیمپوس دخترش زنده بود:|
توی GOW COO و GOW I خانواده ی کریتوس کشته شده بودن ! COO رو که امیر اشاره کرد توی 1 هم چیزهایی که اشاره میشد خاطرات کریتوس بود ! GOW COO مربوط به اوایل خدمت کریتوس به خدایان هست و GOW I هم آخرین سال 10 سال خدمت کریتوس به خدایان که هر دوی اینها بعد از کشته شدن خانواده ی کریتوس هست ! تا قبل از اون کریتوس به خاطر Blade of Chaos به Ares خدمت می کرده تا خانواده ـش کشته میشن بعد از اون به خاطر عذاب وجدان و وعده ی خدایان در مورد از بین رفتن عذابش پیشنهاد اونها رو قبول میکنه که 10 سال به اونها خدمت کنه تا گناهانش و خاطرات تلخش پاک بشن و ... فعلاً از زمان خدمت به Ares و قبل از گرفتن BOC تا حالا چیزی نداشتیم ! خدایی اون وقایع خودش یه شماره فرعی عالی میشد ! پر از خشم و خون ریزی بودن اون سالها ! چه زمان خدمت به Ares که همه جا رو به خاک و خون می کشیدن چه قبل از گرفتن BOC که کریتوس بعد از کلی دلاوری برای یونان و کلی فتوحات فرمانده ی اسپارتان ها میشه و توی مراسم فرمانده شدنش با لیساندرا آشنا میشه دی
البته فک کنم بدونم چرا زنشو نمی یارن چون نمی تونن اون وقت توش مینی گیم بذارن:d
لیساندرا رو زیاد نشون دادن ولی همش یا توهم بوده یا فلش بک دی البته زیاد هم سوژه نداره مثلاً اونجوری که میگی نبوده که کریتوس بخواد برای بدست آوردن دلش کشور گشایی کنه ! کلاً کریتوس وقتی فرمانده ی اسپارتانها میشه موقع اعطای مقام لیساندرا همونجا توی قصر بوده که کریتوس باهاش آشنا میشه و اونم همونجا پیشنهاد ازدواج کریتوس رو قبول میکنه بعدش یه مینی گیم داره دی بعدشم که دخترشون به دنیا میاد فکر کنم توسط خداها بوده یا چی دقیق یادم نیست که نفرین میشه و به شکل یه Demon به دنیا میاد و این کریتوس بنده خدا سر به کوه و بیابون میزاره و با انواع و اقسام هیولاها میجنگه تا راه خوب شدن دخترش رو پیدا کنه !
بیچاره کریتوس چقدر سختی کشیده (شکلک گریه)
LOL بعد از این همه مدت این رو متوجه نشده بودم نمیدونم چرا :|
بی خیال مهم اینه که الان میدونی دی

آخرین ویرایش:
تا حالا به مولتي ايش دقت كردين !!!
صحنه هاي باتن مشينگ داخلش حضور دارن و اين يعني براي ماهايي كه پينگ مون داغونه فاجعه است :d
تا مياي يارو رو بزني اون دويست بار دايره زده تو هنوز پيغام دايره زدنت نرسيده =))

این حرکت جدیدی که دشمن ها رو میتونه سمت خودش بکشه خیلی جالبه ! :دی من فکر میکردم مثلآ یه لحظه دشمن رو میگیره میکشه سمت خودش ، ولی الآن گیم پلی Gametrailers رو دیدم ، نشون میده که میشه تا هر وقت دلمون میخواد دشمن بدبخت رو دنبال خودمون بکشیم ! :دی یعنی دقیقآ حالت کسی رو داره که مثلآ یه بُز (دشمناش هم بز هستن خب ! :دی) رو دنبال خودش میکشه !
یه چیز دیگه هم که تا جایی که یادمه توی نسخه های قبلی نبود ، اینه که مثلآ اونجا که میخواد فیله رو کله پاچه کنه و روی سرش میپره ، یه جای ثابت نمی ایسته و میشه با آنالوگ کریتوس رو حرکت داد. حالا نمیدونم سودش چیه ! :دی شاید مثلآ بعضی از دشمن ها حتی موقع QTE کردن و پشت سر هم زدن یه دکمه هم میخوان از خودشون دفاع کنن و باید جای کریتوس رو عوض کنیم.

آخرین ویرایش:
آقا من هنوزم تو کف اون گرافیک هایدار(همون هشت پا) هستم لامصب چه کیفیتی داشت:x
بعد این قابلیت لگد زدن به دشمن هم توش هست فکر کنم جدیده اون قسمت اول به بز گندهه یه لگد اساسی زد:d

اتفاقا همون آدمی رو هم که با هلش داد و باعث نجاتش شد بعداً نابود میشه ، همونطور که توی شماره سوم هرا بهش گفت به هر کسی دست زدی نفرین شده و مرده اینم از این قضیه مثتثنی نیست ! چیزی که ما با زن و بچه و بردارش هم حتی دیدیم ، چیزی که هنوز واضح نیست اینه که چرا کریتوس به هر احدی دست میزنه طرف آخرش میمیره ...

@ صدرا : رسما ً تر زده بودیم :دی

پ.ن : کلاغ َ رو سر کوچه دیدم فکر کردم زئوسه :|:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or