God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,860
نام
مرتضی
این Rotw رو خیلی دارن لفتش میدن یعنی در عرض 2 هفته میخوان 5 قسمت بدن؟
شاید قسمت اخرش یه خبرایی باشه که میخوان حتما به زمان ریلیز خیلی نزدیک باشه مثلا اینکه شخصیت هاش رو تو بازی ببینیم یا ...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
خوب من یک سؤالی برام پیش اومده! :d اگر میشه سلاح ها رو آپگرید کرد و اصلا صفحه ی استارت باز میشه، قاعدتا باید بشه تعداد سلاح ها رو حدس زد یا از روی Iconـی که برای BoC گذاشتن میشه فهمید که سلاح دیگه ای هم هست یا فقط عناصر آپگرید میشن... البته به شرط اینکه همه ی اینا مثل GOWهای قبلی باشه! :d (توی دموی GOW III استارت کار نمیکرد! و به جاش همون صفحه ی سلکت باز میشد :d )
+
مثل اینکه یک عدد باگ گیر اوردن توی دمو که میشه BoC رو تا آخر آپگرید کرد ... :-" توی فروم بازی تیتری با این عنوان بود که... ولی خوب شما اینکار رو انجام ندید! بزارید توی خود بازی لذت ببرید ازش! :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,860
نام
مرتضی
خوب من یک سؤالی برام پیش اومده! :d اگر میشه سلاح ها رو آپگرید کرد و اصلا صفحه ی استارت باز میشه، قاعدتا باید بشه تعداد سلاح ها رو حدس زد یا از روی Iconـی که برای BoC گذاشتن میشه فهمید که سلاح دیگه ای هم هست یا فقط عناصر آپگرید میشن... البته به شرط اینکه همه ی اینا مثل GOWهای قبلی باشه! :d
اها این مورد رو خودم تو دمو متوجه شدم ولی گفتم چون شما ها خیلی حساسید چیزی نگم :d
صفحه استارت باز میشه و بخش ایتم هم داره که شمشیر هم یکی از اونهاست و تعداد دیگری هم ایتم داره که البته معلوم نیست چی هستن:d(البته همه حدس ها همونطور که خودت گفتی با فرض بر اینکه این قسمت ها مثل نسخه قبل باشه هست)
اون قسمتی هم که بولد کردم نفهمیدم چجوری میشه فهمید؟:d
مثل اینکه یک عدد باگ گیر اوردن توی دمو که میشه BoC رو تا آخر آپگرید کرد ... :-" توی فروم بازی تیتری با این عنوان بود که... ولی خوب شما اینکار رو انجام ندید! بزارید توی خود بازی لذت ببرید ازش! :d
اصلا پیشنهاد نمیشه اینکار من خودم وقتی تو دمو دوتا فن تازه باز کردم خیلی لذت بخش بود و واقعا حیفه این لذت تو خود بازی از بین بره

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
اون قسمتی هم که بولد کردم نفهمیدم چجوری میشه فهمید؟:d
خوب اگر توی اون صفحه،به جای علامت BoC ، ما آتیش رو ببینیم میشه حدس زد که یعنی کومبوهای هر عنصر فرق میکنند و تنها سلاح موجود BoC خواهد بود! :d اگرم BoC باشه که راحت میشیم تا حدودی :d

اصلا پیشنهاد نمیشه اینکار من خودم وقتی تو دمو دوتا فن تازه باز کردم خیلی لذت بخش بود و واقعا حیفه این لذت تو خود بازی از بین بره
دقیقا موافقم! :d توی بازی همینطور که میریم جلوتر،فن های جدید باز بشن لذت پیشرفت توی بازی حس میشه! مثل توی GOW III قدرتی BoE همینطور که آپگرید میشد، منم باهاش بیشتر به پرواز در میومدم! اصلا جادوش رو که استفاده میکردم پرواز میکردم :d

kratos 21

کاربر سایت
Oct 14, 2012
150
نام
علی
سلام به همه ي دوستاي گلم اسم من علي عضو جديد هستم اميدوارم بتونيم دوست هاي خوبي براي هم باشيم منم يكي از خاطر خواه هاي كريتوس هستم
آقاي مرتضي (smm9) گرافيك اين دمو جديد از اون قبلي كه 8 دقيقه بود بيشتر يا نه؟

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,860
نام
مرتضی
من اون دمو قبلی رو بازی نکردم پس نمیتونم نظر بدم
واقعیتش از تم استارت خیلی خوشم نیومد البته معلومه تم نهایی نیست و یه ریزه کاریایی داره

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296

ORKOS
به صورت معین جزو اساطیر یونان باستان نمی باشد و بیشتر حالت ساختگی دارد اما طبق احادیث و روایات او را یکی از خدایان ابتدایی و جزو دارودسته زئوس برشمرده اند.
یکی از پسران زئوس به حساب آورده اند و نام اصلی او Horcus بوده و مظهر قسم می باشد که به صورت یک شخصیت شکل داده شده و تجسم سوگند بوده است.
یکی از قابلیت هایش که در دمو نشان داده شده حرکت به صورت سایه وار هست در این نسخه (Ascension) این شخص به کراتوس کمک می کند تا در برابر Furies مقاومت کند که این خودش عجیبه چون کراتوس عهدش را با Ares شکسته و در واقع Orkos باید به دلیل پیمان شکنی کراتوس و نقشی که برعهده دارد ، کراتوس را مجازات کنه اما قضیه جور دیگری رقم می خوره و به احتمال زیاد نقشه ای داره که بعدا به اجرا می گذارد.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
طبق گفته برخی سایت ها منوی احتمالی این شکلی هست

kratos 21

کاربر سایت
Oct 14, 2012
150
نام
علی
خود بازي كه 16 يا 17 روزه ديگه مياد
راستيتش منم تريلر 30 دقيقه اي رو نديدم چون نميخواستم لذت اول بازي از دست بره
ولي اون هشت دقيقه خيلي لذت بخش بود تمام وجودم حال اومد:d

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
خود بازي كه 16 يا 17 روزه ديگه مياد
راستيتش منم تريلر 30 دقيقه اي رو نديدم چون نميخواستم لذت اول بازي از دست بره
ولي اون هشت دقيقه خيلي لذت بخش بود تمام وجودم حال اومد:d

اون 30 دقیقه ای رو ببین تمام وجودت سرشار از انرژی می شه
انگار که 100 تا ردبول خورده باشی :d

kratos 21

کاربر سایت
Oct 14, 2012
150
نام
علی
اون 30 دقیقه ای رو ببین تمام وجودت سرشار از انرژی می شه
انگار که 100 تا ردبول خورده باشی :d
خوب آخه ميگن اسپويل ميشه يه چيزايي:d
دمو هم كه دو روز ديگه مياد اونم نميخوام بازي كنم:dرسما نابود ميشم

kratos 21

کاربر سایت
Oct 14, 2012
150
نام
علی
خوب آره كار سختي نديدن من خودم نت ديگه نميومدم:d
اونايي كه دمو رو بازي كردن يه چند تا عكس بزارن چشامون از گرافيك چشم نوازش حال بياد
نا سلامتي 17 روز ديگه كريتوس كبير ميادش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر