God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,348
نام
امیر حسین
تو هم که کشتی ما رو :D خود سازنده ها اینقدر نگران اسپویل نیستن بابا دمو فرق میکنه دمو اصلا چیزی رو اسپویل نمیکنه که فقط بخشی از گیمپلی هست که شاید تو خود بازی اصلا به چشمت نمیاد ولی تو دمو آدم خر کیف میشه وقتی بازی میکنه :D
من یک سری انتظاراتی از شروع بازی دارم که نمیخوام چیزی در موردشون تا قبل از خود بازی برام لو بره! :-" (اگرم لو بره تا آخر عمر کسی که لو داده رو نفرین میکنم >:) )
سازنده ها اگر نگران اسپویل بودن 30 دقیقه یا اون همه تریلر GOW III رو نمیدادن بیرون :-" :d فقط به فکر هایپن ملت! :d

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من یک سری انتظاراتی از شروع بازی دارم که نمیخوام چیزی در موردشون تا قبل از خود بازی برام لو بره! :-" (اگرم لو بره تا آخر عمر کسی که لو داده رو نفرین میکنم >:) )
سازنده ها اگر نگران اسپویل بودن 30 دقیقه یا اون همه تریلر GOW III رو نمیدادن بیرون :-" :d فقط به فکر هایپن ملت! :d
بابا اون 30 دقیقه ی ابتدایی رو منم ندیدم اون فرق میکنه . این دمو فک نکنم چیز خاصی داشته باشه احتمالا یه چیزی مثل اون دموی ZOE هست که چیز مهمی نیست در مقایسه با کل بازی ولی مثل چی حال میده :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,348
نام
امیر حسین
بابا اون 30 دقیقه ی ابتدایی رو منم ندیدم اون فرق میکنه . این دمو فک نکنم چیز خاصی داشته باشه احتمالا یه چیزی مثل اون دموی ZOE هست که چیز مهمی نیست در مقایسه با کل بازی ولی مثل چی حال میده :D
مشکل اینه که این دمو قراره همون 30 دقیقه باشه خو! :d اگر نبود که منم با کله میرفتم دانلودش میکردم! :d

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
من کدم درست بود:d واو فک نمی کردم 3گیگ باشه !
بعدا می زنم رو دانلود ببنم چطوره :d الان ترافک نمونده :|.

حجمش 3 گیگه:-o :-o :-o
من با قدرت همینجا اعلام میکنم که دانلود نمیکنم
خوب این چه کاریه 2-3 هفته دیگه صبر میکنم نسخه ی اصلی رو بازی میکنم :|

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
سلام دوستان تورو خدا يكيم به من بدبخت كدو بده به خدا گناه دارم لطفا
اون از بتا كه تا زدم دانلود سروراش بسته شدن اينم از اين اخه هشتم امتحان دارم و ميدونم گند ميزنم يعني عمرا بزارنم بازي كنم خواهش ميكنم

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,860
نام
مرتضی
میلان بارسا بازی رفت امشب که دمو اومد برگذار شد بازی برگشت هم 22ام که بازی ریلیز میشه برگذار میشه
من مشکوکم به این ارتباطات:d

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
من که خیلی هیجان دارم برای اومدنه این بازی ..با شماره 3 خیلی خاطره دارم ...انگار همین دیروز بود ....بچه ها راستی برای شماره قبلی بیشتر سرصدا نکردند ؟؟؟؟ یادمه من خودم خیلی منتظر موندم تا اون بیاد ....

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,860
نام
مرتضی
همون 30 دقیقه هست و بصورت عمومی 26 فبریه میاد
دمو رو بازی کردم خوب بود ولی سخت بود:d استفاده از اسلحه های روی زمین هم جالبه و حس خوبی داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر