God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
Arms of Sparta :x این سلاح عالی بودش! :d
دقیقا! Arms of Sparta هم فوق العاده کاربردی بود و هم خیلی باکلاس :D بین سلاح های فرعی من با همین AoS و Nemean Cestus خیلی حال کردم. بعد از اینا هم چکش اون یارو بربره.
===

پ.ن: دقت کردید توی لایو اکشن برای اولین بار هم لبخند کریتوس رو دیدیم و هم گریه کردنش رو؟ :D

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
دقیقا! Arms of Sparta هم فوق العاده کاربردی بود و هم خیلی باکلاس :D بین سلاح های فرعی من با همین AoS و Nemean Cestus خیلی حال کردم. بعد از اینا هم چکش اون یارو بربره.===پ.ن: دقت کردید توی لایو اکشن برای اولین بار هم لبخند کریتوس رو دیدیم و هم گریه کردنش رو؟ :D
توي Chains of Olympus هم يه لار خنديد :d

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
در این مدت که من بازی میکردم یه سلاح همیشه وجود داشته و اونم یه شمشیر مثل شمشیر المپیوس بوده و یا در 1 یه شمشیر دیگری بود
و یه نوع بود که ارواح سردرگم رو میفرستادیم که در هر سری فرق میکرد بعضی موقع نیروی اصلی بعضی موقع هم روی اسلحه قرار داشت
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
در مورد اون فلش که امیر حسین میگه احتمالا" برای تعویض عنصر هست نظر من فرق میکنه و میگم که این به معنای سلاح اصلی کرستوس و 2 شمشیرش احتمال داره باشه و برای بقیه سلاح ها اون آیکون تغیر شکل میده و عناصر برای همه سلاح ها کاربرد داره .......و با تغیر عنصر به جز آون آیکون آتش رنگ اپ قصمت سمت راست هم تغیر میکنه ........
ولی داخل 3و gos به این صورت نبود و کاملا" داستان فرق میکرد و همه نیرو ها و سلاح ها مورد استفاده قرار میگرفت تا حدی که اگه کسی بازی رو از اول بازی نکرده بود نمیتونست بازی رو ادامه بده ...(مخصوصا" داخل 3)

---------- نوشته در 11:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:20 PM ارسال شده بود ----------

حرف شما درست
ولی ممکنه اون فلش که شما میگین برای تغییر 4 عنصر اصلی باشه
به احتمال زیاد سلاح های اصلیه دیگه ای هم وجود داشته باشه
ما هنوز هیچ کدوم از boss های اصلی بازیرو ندیدیم اخه نسخه های قبلیه god of war با کشتن
هر کدوم از boss ها یه magic یا weapon به کریتوس اضافه میشد .
ما داخل سری های قبل برای تغیر نیرو ها هر 4 نیرو رو روی صحفه نمایش میدیدم و با جهت تغیر میدادیم در صورتی که ما اینجا فقط شعله رو میبینیم !!!!
و یه آیکون زیرش !!!
در مورد کشتن boss هم بگم که همیشه اینطور نبوده بلکه این گونه به صلاح رسیدن مال سری 3 هست و در 1و2 معمولا" به ما خودشون نیرو رو میدادن !!
و هنوز معلوم نیست که قرار چی بشه ( ما با کشتن پسایدن به نیروی خاصی دست نیافتیم درسته !! پس گرفتن سلاح =boss نیست )

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
الان که گفتی یادم اومد magicهارو در شماره 1 بازی که بیشترشون با صحبت کردن با خدایان (یا همون کله های نورانی
yahoo_4.gif
) بدست میووردی
شماره 3 هم که میشه گفت بیشترشون از کشتن خدایان بدست میووردی
شماره ی 2 هم اصلا یادم نیست

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
اتفاقا این عکسه بیشتر نگران کنندست.
n53y6vbdb14lui2s2cp4.jpg

جای سلاح ها که به جادوها داده شده پس به احتمال زیاد با D-pad میشه جادوها رو عوض کرد. میمونه اون علامت پایینی که اون هم ربطی به تعویض سلاح نداره و اگه اشتباه نکنم علامت Life Cycle ـه!

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
الان که گفتی یادم اومد magicهارو در شماره 1 بازی که بیشترشون با صحبت کردن با خدایان (یا همون کله های نورانی:d) بدست میووردی
شماره 3 هم که میشه گفت بیشترشون از کشتن خدایان بدست میووردی
شماره ی 2 هم اصلا یادم نیست

واقعا 299 دلار هست:|همین پول رو می دیم می ریم یک ps3 می خریم:d

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین
نخیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر
اگه شما با این پول ps3 میگیری
من یدونه زن میگیرم با یه پراید صفر زیر پام:|
البته شاید زن و بیخیال شدیم 2تا پراید گرفتم:d:d:d:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,350
نام
امیر حسین
دست مرتضی برای اطلاع رسانی درد نکنه! خبر نداشتم اومده! :d

حس فکر کردن و جست و جو نبود! خیلی زیبا تقلب کردم برای جواب ها :
1. Oracle Temple
2. Gem of Uroborus

جوایز :
1.آرت هایی از مکانی به نام Canyon Passage
Canyon+Passage.zip

2.ادامه ی آرت های اولیه ی Hecatonchires
Hecatonchires+Early+Concept+Pt+2.zip

---
@ آرین
توی GOW II سلاح ها رو هم از باس ها گرفتیم!
سر مدوسا هم از باس بود ، اون برق رو از کرونوس به سبک GOW I گرفتیم(البته قبلش یک باس رو نفله کردیم! ) ، تیرکمون رو از چشم تیفون گرفتیم ، یادم نمیاد دیگه چی داشتیم تو بازی! :d :-" Golden Fleece رو هم زدیم اون سربروس رو نفله کردیم و از حلقومش کشیدیم بیرون! (یکی از آیتم هایی که کریتوس توی این بازی میگیره یک چیزی خواهد بود که کار این رو انجام بده! همینطور که توی CoO سپر هلیوس رو گرفتیم! :d )
---
اون 2تا فلش ها رو هم من هرچی فکر میکنم نمیتونم ربطش رو به BoC بفهمم! اون فلش کلا مشخصه که نشونه ی تعویضه! چون اصلا شبیه نشونه ای برای سلاح نیست! :d اگرم باشه(که نیست! ) به نظرم سلاح به Rage Mode ارجعیت داره! پس دایره ی بزرگ تر رو باید مربوط به سلاح بزارن! و زیرش Rageـی که انتخاب کردیم مشخص بشه! (که به نظر من با تغییر رنگ Rage Bar خیلی بهتر میتونند این رو نشون بدن! قشنگ ترم میشه :d )

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
در بخش مولتی کدام خدا در جایگاه پنجم قرار می گیرد؟
1. Athena
2.Artemis
3.Helios
4.Hermes
5. (Hercules (Demigod
6. (Titans (Gaia

اینجا

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
The steelbook edition of Ascension includes the game's official soundtrack a multiplayer double XP unlock and a special dynamic XMB theme and PSN avatar

The God Of War special edition PS3 goes on sale on March the 15th alongside God Of War: Ascension

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سانتا اعلام کرده که خبری از ساخت نسخه ای دیگر برای ویتا نیست.
پ.ن : همین (Ascension) خوب از آب در بیاد خیلی بهتره چون به گفته کارگردان ساخت یک نسخه فرعی خیلی سخته.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

یادمه چند وقت پیش اینجا صحبت از مار بود که تکذیب شد اما...

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein

سانتا اعلام کرده که خبری از ساخت نسخه ای دیگر برای ویتا نیست.
پ.ن : همین (Ascension) خوب از آب در بیاد خیلی بهتره چون به گفته کارگردان ساخت یک نسخه فرعی خیلی سخته.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
مگه الکی هست باید بسازنb-)
ویتا gow نداشته باشه پس کی میخواد داشته باشه !!!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
احتمالش هست که به دلیل این که کریتوس هنوز فقط یه جنگجو هست سلاحهای بیشتری تو بازی نباشه و همون شمشیر ها و نیزه ها بسنده کنند در اون سمت هم BoC خیلی زیبا و لذت بخش هست . ولی سانتا بعد از اون سلاحهای متنوعی که تو III گذاشته بود فک نکنم تو این نسخه هم کم بزاره .

پ.ن : GOW III ه Boss هاش توی کل سری نظیر ندارن .

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
دوستان من یه سوال دارم !؟
اگه این بازی قبل از نبرد بربر ها هست پس چرا کریتوس این شمشیر ها رو داره چون این شمشیر بعد جنگ بربر ها گیر کریتوس اومد (راستش ما اصلا" قبلش رو ندیدیم تا حالا که چه سلاحی داشته قبل از نبرد بربر ها )

(اصلا این بازی دقیقا" چه زمانی هست ؟؟؟)
کلا" من این سونی داره ما رو داغون میکنه هیچ نمیگه .......
اون از قضیه سلاح که فقط داریم حدس و گمان میزنیم اینم ......

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,125
نام
آریا
اون 2تا فلش ها رو هم من هرچی فکر میکنم نمیتونم ربطش رو به BoC بفهمم! اون فلش کلا مشخصه که نشونه ی تعویضه! چون اصلا شبیه نشونه ای برای سلاح نیست! :d اگرم باشه(که نیست! ) به نظرم سلاح به Rage Mode ارجعیت داره! پس دایره ی بزرگ تر رو باید مربوط به سلاح بزارن! و زیرش Rageـی که انتخاب کردیم مشخص بشه! (که به نظر من با تغییر رنگ Rage Bar خیلی بهتر میتونند این رو نشون بدن! قشنگ ترم میشه :d )
برای تعویض نمیتونه باشه ! :D آخه دلیلی نداره یه فلش اونجا بذارن و HUD رو اشغال کنن که نشون دهنده تعویض باشه. بازی RTS هم که نیست که با کلیک کردن روی اون فلش ، تعویض انجام میشه ! :D
کلاً به نظرم هرچی هست ، نشون دهنده آیتم فعلی Kratosـه. مثلاً شاید همون جادویی باشه که زمان رو عقب و جلو میکنه. بعد با یه دکمه ای جادو عوض میشه و اون فلش هم تبدیل میشه به یه نماد دیگه ! :D اون آیتم آتیشی هم که حتماً برای عنصر انتخاب شده هست و میتونه با یخ و الکتریسیته و روح (Soul) جایگزین بشه.
آخه می مُردین دو تا دونه سلاح اضافه هم توی بازی میذاشتین ؟! :(

دوستان من یه سوال دارم !؟
اگه این بازی قبل از نبرد بربر ها هست پس چرا کریتوس این شمشیر ها رو داره چون این شمشیر بعد جنگ بربر ها گیر کریتوس اومد (راستش ما اصلا" قبلش رو ندیدیم تا حالا که چه سلاحی داشته قبل از نبرد بربر ها )

(اصلا این بازی دقیقا" چه زمانی هست ؟؟؟)
کلا" من این سونی داره ما رو داغون میکنه هیچ نمیگه .......
اون از قضیه سلاح که فقط داریم حدس و گمان میزنیم اینم ......
قبل از نبرد نیست ! :D بعد از نبرد و پیمان بستن Kratos با Ares و کشتن زن و بچه ـش هست. بعد از مدتی Kratos عهدش رو با Ares میشکنه و Fury ها می افتن دنبالش و ...
اون صحنه هایی که کنار زن و بچه ـش هست ، قاعدتاً باید فلش بک و این جور چیزا باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر