God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,350
نام
امیر حسین
حالا زیاد وارد بحث هاتون نمیشم :-" ولی ممکنه مثلا به خاطر LVL اسلحه باشه طرح نداشتن! :d
توی GOW I و GOW II که اسلحه ها با LVL UP شدن طرحشون فرق میکرد! (منظورم BoC و BoA هست :d )اما متاسفانه توی GOW III از اول تا آخرشم همینطوری بود :-s
---
آریا یک عدد سؤال! (با بلی یا خیر جواب بده :d ) ، تا حالا حرفی از سلاح اصلی و قابل Upgrade شدن غیر از BoC کردن ؟ یا همچنان فقط BoC رو نشون دادن و سلاح های روی زمین رو ؟ :-s در این مورد نگران نبودم...اما کم کم دارم نگران میشم! کمتر از یک ماه مونده و هیچ خبری نشده... (شایدم شده و من ندیدم :-" )
---
کسی دیگه همراهی نمیکنه برای امضای هماهنگ؟ بشتابید ملت! :-" :d

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
اتفاقا الان داشتم صفحات قبل رو میگشتم که یه عکس رو پیدا کنم که اتفاقی پستت رو هم دیدم :D
الان مثلا این عکسی که دوستمون صفحات قبل گذاشته رو نگاه کنید:
vian1dj9bs4rl2f6z78.jpg
تو تصویر سمت راست Blade of Chaos علاوه بر اینکه روش طرح نداره، کلا طراحی ساده و خیلی کم جزئیاتی هم داره. مثلا به لبه های هر دو شمشیر یا ناهمواری (:D) هایی که تو تصویر سمت چپ روی شمشیر هست دقت کنید.
بله درسته منم اینو نگاه کردم درسته 2 تصویر یکی هست که کاملا" نشون میده که اون 30 دیقه اول هنوز کار اصلی نیست و هنوز روشون کار میکنن گویا و کار آخر یه چیزی خواهد بود که همه رو شکه کنه ........
در مورد اون 4 عنصر هم واقعا" معلوم نیست چطور خواهد بود و خدا نکنه کلا" بردارن صلاح های اضافی رو بخاطر سلاح دشمنا .............
درسته داخل 1و2 با خرید نیرو و بالا بردن لول (سطح) شمشیر کریتوس یا اون شمیر که داخل 1 بود و میچرخوندیمش (واقعا" من کلا" از بس با اون کار میکردم زمانی شمیر که پل بود رو برداشت برام عالی بود و راحت اریس رو کشتم ) حاله اطرفش تغیر می کرد ......اما داخل 3 اینطور نبود

---------- نوشته در 04:13 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:07 PM ارسال شده بود ----------

تنها چیزی که داره منو اذیت میکنه نا هماهنگی دست و زنجیره که امیدوارم موقع عرضه بر طرف شه
درسته من اینجا اینو دیدم 100% اینو درست میکنن چون کاملا" این مشکل داخل این صحنه معلومه...........ولی واقعا" نوع حرکت شمیشیرا بهتر شده

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
کسی دیگه همراهی نمیکنه برای امضای هماهنگ؟ بشتابید ملت [2] :d

من شتافتم :d
و خدمت دوستان عرض کنم که تا عرضه محصول نهایی صبر کنین چون اسنشن عنوانی نیست که سونی بخواد درباره اش کم کاری به خرج بده مخصوصا این آخر نسلی هیچی نباشه میخواد نسل بعد هم با تمام قدرت از این برند استفاده کنه

آخرین ویرایش:

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
و خدمت دوستان عرض کنم که تا عرضه محصول نهایی صبر کنین چون اسنشن عنوانی نیست که سونی بخواد درباره اش کم کاری به خرج بده مخصوصا این آخر نسلی هیچی نباشه میخواد نسل بعد هم با تمام قدرت از این برند استفاده کنه

ما هم که شتافته بودیم :D ویوا کریتوس;)

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
چه جالب بازي 22 اسفند مياد 22 روز ديگه هم مونده
راستي با اين وضع قيمتش وقتي بياد چنده؟
نسخه كالكتور چنده؟
سوال عجیب چرا میپرسی ؟
تو این اوضاع که هیچی معلوم نیست قیمت دلار چقدر میشه چطور میشه گفت چقدر هست قیمتش ................من بعد 1 سال از بچه ها دست 2 میگیرم چون فقط برای آرشیو میخوام ......

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,035
نام
اسماعیل
كاش زودتر ليك بشه آخه واسه من خيلي بد ميشه مجبورم بازي رو سفارش بدم كه ميخوره به تعطيلات و بايد بعد عيد بازي كنم عجب زد حالي ميشه!!:-(

Kratos-_-0_0

کاربر سایت
Sep 10, 2012
938
نام
ارین

من شتافتم شماره ی 2:d
___________________________________________________________________________________________________________
خدمت دوستمون که درباره ی قیمت سوال کرد عرض کنم
که درباره ی کالکشن بیخیال شو کلا چون قیمتش اندازه ی یه پراید صفر برات اب میخوره:|:|:|
درباره ی نسخه ی معمولی باید بگم که MGS:R که بازیه جدیدیه به قیمت160تا 170 خرید و فروش میشه
از اونجایی هم که قیمت دلار مثله بنده تنبون بالا و پایین میشه ، البته فقط میره بالا و دزد بودن فروشنده های گرامی
شما باید 190 تا 300 ناقابل واسه این بازی کنار بزاری

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,693
نام
حسین
جوگیر شدم 2 باره رفتم gow III رو خریدم قسمت پوسایدونش از زیبایی عملا خفم کرد دوست دارم برم قسمت کرونوسش رو یه بار دیگه بازی کنم :x
MGR:R رو که 270 بود!
اینم باید 200-300 باشه دیگه
خدایا یعنی واقعا میخواین 300 بدین جای یه بازی بخدا با حداکثر 5 تومن هم میشه سر و تهشو هم اورد نصف پول بازی رو بده کنسولو هک کن بقشم40 50 تا بازی بخر من جای شما داره زورم میاد بابا پولتون نریزید تو حلق این کلاه بردارا:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر