God of War: Ascension

• Thread starter Thread starter Trunks
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599
راستی مثل اینکه رنگ Kratos رو درست کردن ! :دی
فکر میکنم کلاً تا مراحل آخر کار ، همه جا Kratos رو یه جور گذاشتن و بعدش توی آخرین مرحله جاهایی که باید رنگش تیره میشده رو رسیدگی کردن.

تصویر راست سفید هست و چپ هم نیمچه کاکائویی ! :دی

الآن مشکلی نداره دیگه ؟! :دی

این به خاطر این کاکائویی شده که توی تصویر سمت چپ نور نیست و شب هست:d
البته توی تصویر سمت چپ پوستش براق هست و توی تصویر سمت راست پوستش خشک هست

clash of titans و wrath of titans که ادامه کلش هست و سال گذشته اومد هر دوتاششون 90 درصد المان های داخل فیلم رو از gow الهام گرفته بودن...بعدش wrath که تازه اومد رو اگه دیده باشی ادامه داره(باید خیلی جالب بشه!) بعدش با ساختن یلم اصلی gow موافقم به شرطی که توسط کارگردان لایقی باشه با بودجه مناسب در حد gow...مثلا الان دیگه خیلی از بازی ها فیلمشو ساختن

من که فیلم هم بسازن نمی بینم پس بهتره یکی بهشون بگه این کارو نکنن :d
دوست ندارم هیچ خدشه ای به این خاطرات خوبی که از این مجموعه بازی و کریتوس دارم وارد بشه

در مورد خدشه دار شدن بازی که آره ریسکش 50 50 هست دیگه اما اگه برنامه ریزی درست باشه و بازیگران و بدل کاران و جلوه های ویژه و ... عالی باشه مطمئن باش که رکورد سینمای جهان رو جابجا میکنه اصلا وقتی بازیشو میکنی یه حسی بهت دست میده احساس قدرت اما وقتی فیلمی مثل بازی و در حد و اندازه بازی رو ببینی یه چیز دیگه هست مخصوصا 3D باشه فکر کن :دی شمشیرش داره میاد به سمتت =)):ی عالی میشه من که لحظه شماری میکنم یکی این کا رو قبول کنه البته باید حساب شده باشه

امروز پنجشنبه 26 بهمن، 26 روز مونده به عرضه بازی جالبه نه:d
این پست رو گذاشتم تا ایندگان بدونن ما چقدر منتظر این بازی بودیم:((

امروز پنجشنبه 26 بهمن، 26 روز مونده به عرضه بازی جالبه نه:d
این پست رو گذاشتم تا ایندگان بدونن ما چقدر منتظر این بازی بودیم:((

واقعا مرتضی به خوب نکته ای اشاره کردی ! یه زمانی میشه تایپک میره صفحه 300
اونوقت اگه زنده موندیم , میاییم اینارو نگا میکنیم تا یادمون بیفته چه روزای سختی بود !
تایپک تلو و بیاند هم باید این پست رو بدیم :دی

مرسی خیلی دنبال این اهنگ بودم
راستی بچه ها اون تریلر های long live play که همون گیمره که معروفه(مایکل) رو دیدین؟ همون fan film هارو میگم...کسی میدونه قضیه این بسره مایکل چیه؟

کسی نبود اطلاع داشته باشه راجع به این مسئله؟!!

راستی::d

I just can't keep hanging on, to you and me

I just don't know what is wrong, with you and me

eilli grounding....hanging on...from ashes

کسی نبود اطلاع داشته باشه راجع به این مسئله؟!!

راستی::d

I just can't keep hanging on, to you and me

I just don't know what is wrong, with you and me

eilli grounding....hanging on...from ashes

میگم این موزیک ویدیوش رو دان کردم خیلی باحال میخونه زنه :دی خیلی احساساتی میخونه همش یاده اون اشک های کریتوس می افتم خیلی جالب بود موزیک ویدیوش واقعا تمیز بود با اون تریلر هم خیلی سته کارشون 20 واقعا

میگم این موزیک ویدیوش رو دان کردم خیلی باحال میخونه زنه :دی خیلی احساساتی میخونه همش یاده اون اشک های کریتوس می افتم خیلی جالب بود موزیک ویدیوش واقعا تمیز بود با اون تریلر هم خیلی سته کارشون 20 واقعا

واقعا من تا مرز گریه رفتم! چه از تریلر و اهنگش...چندین بار دیگه دیدمش...وقتی چندتا از بشت صحنه هاشو دیدم واقعا باورم نشد برای یه تریلر انقدر زحمت بکشن

دیشب که برای اولین بار یک تصویر از Empusa دیدم خیلی تلاش کردم که در مورد ماهیتش بدونم.تصمیم گرفتم اول یه سر به ویکی GOW بزنم اما اونجا حتی یک خط هم چیزی نبود بماند که امروز زحمت کشیدن یه دو خط متن گنگ گذاشتن خیلی گشتم که مطلبی فارسی در رابطه با این موجود پیدا کنم که چیز خاصی ندیدم.
متون انگلیسی هم مثل متن های فارسی محدود بود اما از چند جا مطالبی انگلیسی بیرون کشیدم که علاوه بر Empusa اشاره ای هم به کل موجوداتی بود که با این عفریت در ارتباط بودند.

سعی کردم مطلب جامعی باشه شاید اینطور مطلبی رو در نت پیدا نکنید از دیشب تا الان روش کار کردم.

هنوز هم نام این موجود به صورت کامل معنی خاصی نمیده اما به صورت یک نیمه خدا ( موجودی که از یک مادر یا پدر انسانی و یک پدر و مادر خدا مانند زاده شده باشد) در اساطیر یونانی معرفی شده است.
Empusa با شک و احتمال یک نیمه خدا است اما در بیشتر منابع ازش با عنوان خون آشام یاد شده البته لفظ خون آشام به مراتب بعدا بهش داده شده .
اگرچه طبق یک ريشه شناسي کلمه Empusa به معنی یک پا آمده !
یک پا که سم مانند است همچنین دارای موهای آتشین هست در جایی دیگر هم از بدنی برنزی شکل با موهای آتشین نام برده اند.
در داستان ها Empusa به عنوان یک شبح یا عفریتی که از طرف هکاته فرستاده شده در کنار جاده ها منتظر می مانده و مسافران را می خورده هم یاد شده ( مشابه همان کاری که Mormo انجام میداه )
همچنین از Empusa به عنوان یک خون آشام که خون مردان جوان اغفال شده را می خورده نیز سخن هایی گفته اند.

Empusa دختر هکاته Hecate هست ، علاوه بر رابطه دختری با هکاته به عنوان یک همراه و همدم برای مادرش یاد شده.

با نگاهي كوتاه به اساطير يونان از وجود دو هكاته آگاه مي‎شويم، يكي كه الهه‎ دوراهي ‎ها خوانده مي‎شود و گفته مي‎شود بر سر هر دو راهي (يا سه‎راهي) كه به يكديگر مي‎رسند به انتظار نشسته است و ديگر الهه‎اي سه‎گانه است كه به شكل بدن به هم چسبيده سه زن (عجوزه يا زن فرتوت + زن + باكره) نشان داده شده است و الهه‎اي زميني و از سرچشمه الهه‎هاي مادر است كه «خاستگاهي آسياي ميانه‎اي دارد و باز بعدها تبديل به الهه جادو، ماه، شب، فرمانده ارواح (قانون‎گذار ارواح)، الهه‎ متعلق به دنياي زيرين و در نهايت حامي و پشتيبان جادوگران و پيش‎گويان شده است.

سه‎گانگي هكاته بيشتر متعلق به فرهنگ هلني است اما در مصر باستان تصاوير وي بر روي پاپيروس‎ها سه‎گانه نقش شده است كه يك سر سگ، يك سر مار و سر ديگر اسب نمايانده شده است.
بهترين شكل تقديم كردن به هكاته گذاردن گوشت بر سر دوراهي‎ها بود و گاه سگ‎ها را براي وي قرباني مي‎كردند كه نشانه خوبي براي بازشناخت عدم اصالت او به عنوان الهه‎اي يوناني است زيرا سگ‎ها به سختي چنين نقشي را در آيين‎هاي قرباني یونان بازي مي‎كردند.
در واقع اینجا یکی از این هکاته ها همان Empusa هست که در کنار مادرش قرار دارد و بیشتر تفاسیری که برای هکاته گفته شده مربوط به Empusa است نه شخص هکاته .

همچنین هکاته ارتباطی با دنیای زیرزمین داشته که توضیحش بماند برای بعد....

در دسته بندی نیمه خدایان Empusa هم قرار دارد بر طبق قسمت عفریت ها در دسته ای قرار می گیرد که Lamia and Mormo در آن هستند .

از نام Mormo به عنوان موجودی (زن) مانند که شرور است و روح تبهکاران و جادوگران با او همراهی می کنند نیز یاد شده.

با فرمان او این ارواح شریر شب ها از قبر بیرون آمده و خون اشخاصی را که در آن محوطه می دیدندمیمکیدند و در داستان پردازی هایی که بوده پرستاران یونانی به خاطر اینکه بچه ها را از کار بد بترسانند این موجودات رابه یاد بچه ها می آوردند .

در اساطیر یونان باستان Lamia را با عنوان یک ملکه زیبای لیبیایی می شناختندکه به شکلی اهریمن گونه یک بچه را خورده بود.

Aristophanes هم اشاره می کند که Lamia هم مشتق شده از کلمه یونانی با معنی خورنده بچه است!
Lamia هم بعدها به شکل یک خون آشام معرفی شد.

در افسانه های یونانی Lamia به عنوان یکی از معشوقه های Zeus نام برده شدهکه مورد حسادت ملکه هرا قرار می گیرد.
هرا تمام فرزندان Lamiaرا می کشد به جز Scylla که در ساحل ایتالیا و روبروی گردابی که همتای خود Charybdis سیسیل و درزندگی می کرد ( زمانی که ملوانان برای فرار از Charybdis از گرداب دور می شدند بیش از حد به صخره ها نزدیک می شدند و در نتیجه اسیر Scylla می شدند ) منظور اینکه همتایان Empusa این دو موجود بودند ( Lamia & Mormo ) کهخواستم توضیحم کامل بشه.

Scylla

Charybdis

جهت اطلاع بگم که دو نوع *****ک هم هستن که همنام با این عفریت نام گذاری شده اند.

Empusa fasciata

Empusa pennata

اما مهم ترین نکته ای که بهش برخورد کردم اینه که گفته شده Empusa زمانی آزاد شده
( احتمالا منظور راه پیدا کردن به افسانه ها باشه ) که جعبه پاندورا باز شده یعنی جزو همون ارواح شریری هست که در موقع باز شدن پاندورا پا به این دنیا گذاشتن.

این مطلب برای این تاپیک BC نوشته شده

آخرین ویرایش:
دوستان چقدر احتمال کپی شدن بازی هستش؟:d

100 %

اونم یه هفته زودتر از تاریخ انتشار رسمی :)
البته بهتره در مورد کی توی این تاپیک بحث نشه

فکر نکنم کپی بشه :دی بازم باید دید لامصب دست روی دست زیاده هکرها هم خوب پیشرفت کردن اگه حتی سونی بگه 100 درصد کپی نمیشه من میگم 99 درصد درست میگه همیشه راهی هست :دی باید تلاش کرد فقط و مطمئن هستم که احتماله هک شدن هست حالا دیگه باید دید کی روش کار میکنه اما فکر نکنم به این زودیا هک بشه اول باید سودشو ببره من که اورج میخرم مخصوص مولتی پلیر :دی

باو این Chost Of Sparta‏ چقد باحاله!! داستانش فوق العاده اس
حتی از نسخه های شماره دار هم بهتره (از نظر داستان:دی)
راستی در مورد کپی شدنش ! من احتمال میدم سونی با عرضه این بازی , فریمور 4.40(حالا هرچی) رو عرضه کنه !!! :-" :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or