God of War: Ascension

سه Boss Fight برتر سری GoW از نظر شما؟ (فقط به 3 گزینه رأی دهید)

• مجموع رای دهنده‌ها
    599

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
سلام بچه ها...یه چیزی...خواستم بدونم کسی میدونه اسم اون اهنگی که توی تریلر from ashes بخش میشه چیه؟ اصلا وجود خارجی داره یا خود سازنده ی تریلر ها ساختن؟ هرچقدر گشتم بیداش کنم نشد...اخه یه همچین اهنگی هم توی ground zeroes بود اونو شد دانلود کنم...تریلرو چندین بار دیدم خیلی تاثیر گذار بود:((

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
دوستان عزیز یه سوالی مد نظرم هست باز شما که اخبار رو خوب پیگیری میکنید میگم نمیخواد فیلمی برای این بازی ساخته بشه ؟ بجز اون کلش آف د تایتان :D یه فیلمی که وقایع بازی رو به تصویر بکشه کپانی سازنده بازی و .. چیزی نگفتن خداییش حیفه واقعا باید ساخته بشه اونم به دست یه کارگردان خبره مطمئن هستم که هرساله اسکار میبره :D
منتظر این نسخه به شدت هستیم :D الان هم در پی حال کردن با نسخه 3 هستم با کشتن هادس خیلی حال کردم

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
دوستان عزیز یه سوالی مد نظرم هست باز شما که اخبار رو خوب پیگیری میکنید میگم نمیخواد فیلمی برای این بازی ساخته بشه ؟ بجز اون کلش آف د تایتان :D یه فیلمی که وقایع بازی رو به تصویر بکشه کپانی سازنده بازی و .. چیزی نگفتن خداییش حیفه واقعا باید ساخته بشه اونم به دست یه کارگردان خبره مطمئن هستم که هرساله اسکار میبره :D
منتظر این نسخه به شدت هستیم :D الان هم در پی حال کردن با نسخه 3 هستم با کشتن هادس خیلی حال کردم
کلش آف تایتان هیچ ربطی به GOW نداره ها! :-" :d هرچی افسانه ی یونان توش باشه که GOW نیست! :d
در مورد فیلم GOW تا الان فقط یک سری شایعات ضعیف هست...فعلا منتظرش نباش! :d
من شخصا ترجیه میدم هیچ فیلمی از GOW ساخته نشه... احتمال اینکه چیز درست حسابی در بیاد زیر نیم درصده! :d

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
سلام بچه ها...یه چیزی...خواستم بدونم کسی میدونه اسم اون اهنگی که توی تریلر from ashes بخش میشه چیه؟ اصلا وجود خارجی داره یا خود سازنده ی تریلر ها ساختن؟ هرچقدر گشتم بیداش کنم نشد...اخه یه همچین اهنگی هم توی ground zeroes بود اونو شد دانلود کنم...تریلرو چندین بار دیدم خیلی تاثیر گذار بود:((

Ellie Goulding - Hanging On

silent hill72

کاربر سایت
Jan 8, 2012
539
نام
henry
clash of titans و wrath of titans که ادامه کلش هست و سال گذشته اومد هر دوتاششون 90 درصد المان های داخل فیلم رو از gow الهام گرفته بودن...بعدش wrath که تازه اومد رو اگه دیده باشی ادامه داره(باید خیلی جالب بشه!) بعدش با ساختن یلم اصلی gow موافقم به شرطی که توسط کارگردان لایقی باشه با بودجه مناسب در حد gow...مثلا الان دیگه خیلی از بازی ها فیلمشو ساختن

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
نمیشه منکر گرته برداری این فیلم از گاو شد حتی شوما دوست عزیز:d

من که فیلم هم بسازن نمی بینم پس بهتره یکی بهشون بگه این کارو نکنن :d
دوست ندارم هیچ خدشه ای به این خاطرات خوبی که از این مجموعه بازی و کریتوس دارم وارد بشه

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
سلام دوستان يه خواهشي ازتون دارم من رجين 2 رو ميخوام بگيرم خب يعني بعد از 25 اسفند ميخرمش از اونايي كه رجين 1 ميگيرن خواهش ميكنم بهم بگن صحنش كجاي بازيه كه جلو بقيه مثل God of War III ضايع نشم مرسي

T1SHTΛЯ

کاربر سایت
Dec 10, 2007
1,296
Parasite

تصاویر ابتدایی

در حال رشد

تصویر نهایی برای این حشره

از نظر من این حشره به تقلید از عقرب GOW3 طراحی شده ( منظور وجود یک موجود با تعدا زیاد از یک منبع بزرگتر ) ولی خوب نوآوری جالبی که دارن همین مسئله تبدیل انسان ها به زامبی هست ، همانطور که در ویدیوی 30 دقیقه ای دیدیم این حشره به روی سر یک انسان می پره و مغز اون رو تحت اختیار می گیره در واقع چیزی که خودش هست رو به اونی که اغفال شده انتقال میده یعنی انگل!

Parasite یعنی انگل

از نظر من تعریف خیلی خوبی برای این حشرات هست در واقع شما اگر به مدفوع موجودی دقت کنین دورش یه سری مگس سبز رنگ هست این Parasite ها دقیقا برگرفته از همون مگس های سبز رنگ هستند در واقع کرم یا همون موجود اولیه این حشرات انگل هایی هستن که از اون مدفوع تغذیه می کنند و بعد از رشد به شکل یک مگس سبز رنگ تغییر شکل میدن.

در بلاگ آمده که طرح این حشرات از scarabs الگو گرفته شده
scarab از حشراتی است که در مصر باستان اهمیت داشته

در واقع این اهمیت در راستای همون دیدگاهی بوده که مصریان باستان در مورد سگ و گربه و دیگر موجودات
داشتند که توضیحش بمونه برای بعد .....

در واقع scarab همون سوسکی هست که سرگین (مدفوع چهارپا ) رو به صورت غلتان جابجا می کنه اگر چنانچه به زمین های کشاورزی و صحرایی پیرامون خودتون برید از این نوع سوسک زیاد می بینید.

طراحان اشاره دارن به اینکه سوسک ها ، کرم شب تاب ، مورچه و کنه رو در نظر داشتند در واقع طرح اولیه Parasite از این حشرات سرچشمه گرفته.

اما طراح Parasite می گه : من فکر می کنم وجود سوسک سرگین غلتان ( scarab ) به خودی خود باعث نفوذ اسطوره به عنوان یک نماد بصری برای قدرت و تهدید است.

در واقع منظورش اینه که scarab ها باعث می شوند که حالت باستانی بازی حفظ بشه و این حشره هم یک معنی که متناسب با شرایط بازی باشه رو با خودش نشان بده و پیوندی باشه بین چیزی که ما به عنوان تصویر می بینیم و یک نماد باستانی.
و خواسته با طراحی این حشره پیوندی ایجاد کنه بین یونان باستان و مصر باستان و دیدگاهش هم این بوده که این دو کشور به عنوان همسایه در هم تأثیر داشته اند.

اما نکته جالب اینه که طراح دقیقا همون چیزی که من در بالا نوشتم و در ذهنم بوده رو در طراحی پیاده کرده ارتباطی هست بین Megaera و Parasite
طراح میگه : Megaera به عنوان یک مادر برای این انگل ها هست درست مثل یک نوع وزغ به نام وزغ سورینام

Parasite ها در بدن Megaera شروع به رشد می کنند در حالت اولیه که کرم هستند و بعد از رشد کامل به صورت حشره در میان و بعد از بدن Megaera خارج میشن .

و در آخر :
همونطور که قبلا هم گفتم این Parasite ها خیلی شبیه سوسک شاخدار طراحی شدن اما در اصل از لحاظ عملکرد شبیه اون مگس سبز رنگ و رفتار انگل مانند عمل می کنند و از لحاظ طراحی مخلوطی ازscarab و سوسک شاخدار هستند.

مطلب بالا برای BC نوشته شده
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
یک پشت صحنه ی جدید اومده، فکر کنم در مورد بخش SP بازی باشه! و خوب من ندیدمش خودم :((
اگر SPـه که هیچی ... اگر نیست ندایی بدید منم بیام ببینم! :d
God of War: Ascension – Inside the mo-cap studio – PlayStation.Blog.Europe
چون از youtube نمیشه لینک گذاشت، آدرس خود بلاگ رو گذاشتم،از اونجا برید ببینید :d
اگر کسی میتونه برای بقیه ی بچه ها هم آپلود کنه، شرمنده برای این ویدیو نمیتونم اینکارو بکنم! :-s

از اینجا هم میشه دید
چیز خاصی نداشت بیشتر در مورد مراحل ساخت و همچنین استفاده از موشن کپچر بود.
ارتباط خصوصی بین کچل و زنش و همچنین حضور صداپیشه کچل یعنی آقای T.C CARSON در بازی رو نشون میداد.
در قسمت میانی این دمو کراتوس از اون آشپزه یک چیزی می گیره که فکر کنم انگشتر زنش باشه!

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,114
نام
آریا
من فعلاً نمیتونم صفحه 104 رو ببینم و شاید دوستان قبلش این رو گفته باشن ، Clash of the Titans نسخه اصلیش برای سال 1981 هست ! :D این نسخه های جدید ریبوت اون هستن. یعنی کلاً قضیه برای سال ها پیش از GoW هست !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,346
نام
امیر حسین
چپتر 13 اومد! :d

جواب ها :
1. Gaia
2. Poseidon

جوایز :
1. یک سری آرت از دشمن جدیدی به نام Empusa !
احطار : این تصاویر رو به همون دلایلی که میدونید جلوی کسی باز نکنید ...!
ConceptArt.zip

2.یک سری آرت که فکر کنم مربوط به یکی از بخش های SP باشه!
Empusa-FirstLook.zip

من خودم هیچکدوم از این آرت ها رو متاسفانه ندیدم! یعنی سعی میکنم نبینم:(( ولی از اون طرف انقدر دوست دارم ببینم و تحقیق کنم... نمیدونم شاید بعدا دیدمش... این تریلر 30 دقیقه ای کاری کرد من دور هیچی نرم! + اون آرت های Hecaton ... فکر کنم اون بخش رو اولین بار اگر توی بازی میدیدم متلاشی میشدم از خوفناک شدنش! :d خیلی نامردن! :(( اون احطاری هم که دادم به خاطر اینه که موقع دریافت جایزه یک عکس کوچولو از یکی از آرت ها میزاره! :d
این توضیحات امیر رو هم میخوام بخونم ولی به همون دلایل... هی زندگانی... :d چرا من یکهویی انقدر حساس شدم؟ به خدا انقدر حساسیت هم خوب نیست! من خودم عاشق این بحث های قبل از عرضه هستم! :((

الان حداکثر رنک و امتیازی که میتونید داشته باشید، رنک 6 با 3900 امتیازه :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,114
نام
آریا
راستی مثل اینکه رنگ Kratos رو درست کردن ! :D
فکر میکنم کلاً تا مراحل آخر کار ، همه جا Kratos رو یه جور گذاشتن و بعدش توی آخرین مرحله جاهایی که باید رنگش تیره میشده رو رسیدگی کردن.

تصویر راست سفید هست و چپ هم نیمچه کاکائویی ! :D

الآن مشکلی نداره دیگه ؟! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر