God Of War 2

rh.aqua

کاربر سایت
Oct 19, 2007
28
با سلام و خسته نباشيد به شما دوستان
ببخشي من در بازي god of war 2_در pc2 مرحله court yard of atropos گير كردم.حياطي بزرگ .مجسمه سنگي بزرگ يك زن كه از چشماش نور ابي داره مياد(اين دومين مجسمه اين شكليست<اوليش نميگما).يك اهرم وسط حياط كه فقط يك پايه چوبي بالا مي بره و پايه بعد يك مدت مياد پايين.مجسمه اي در حياط نيستو فقط يك در كو چك در انتهاي گوشه حياط هست كه داخلش 2 مجسمه هست اما محجسمه ها به اين طرف نميان و موقع خارج شدن از در گير مي كنن.
لصفا راهنمايي كنيد چگونه بايد مجسمه يا چيز ديگري را روي پايه گذاشته و در نهايت جلوي چشمان مجسمه سنگي قرار بگيرد
اگر رهنماي فارسيشم بگذاريد ممنون ميشم

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
ببین داداشم از همون دری که خودت اشاره کردی باید بری در اونجا طی مراحلی یه زره قدرتی به نام golden felice میگیری که با استفاده از اون میتونی اتیش_قدرت و هر چیز دیگه ای رو جذب کرده و به سمت خودش برگردونی بعد که اون قدرت رو کسب کردی بعد از مدتی خودت به همون حیاط بر میگردی و اونجا میتونی یکی از چشمها رو با استفاده از همون مجسمه اسبه و اون یکی رو با استفاده از همون زره از بین ببری.

• Like
Reactions: Sega_genesis

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
داداش واضحتر بگو تا راهنماییت کنیم.
L1 و R1 رو باید بزنیم تا زمان کند بشه تا مثلا قبل از بسته شدن یه در بتونیم ازش رد بشیم
درسته؟ولی من هرچی L1 , R1 رو میزنم زمان کند نمیشه؟؟؟:confused:

• Like
Reactions: che-jaleb

life4ps3

کاربر سایت
Dec 24, 2008
85
L1 و R1 رو باید بزنیم تا زمان کند بشه تا مثلا قبل از بسته شدن یه در بتونیم ازش رد بشیم
درسته؟ولی من هرچی L1 , R1 رو میزنم زمان کند نمیشه؟؟؟:confused:
شاید احتمالا کله مجسمه طرفت نیست و روش اونوره و باید یه کاری کنی تا روبروت وایسه:confused:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
شاید احتمالا کله مجسمه طرفت نیست و روش اونوره و باید یه کاری کنی تا روبروت وایسه:confused:
کدوم کله؟؟؟
میشه یکم بیشتر راهنمایی کنی.
در ضمن این بازیهای ps2 رو تو امضات گذاشتی خریدارم.فقط چندتا سوال؟
1_dvd هات از این ایرانی آشغالی هاست یا خارجی؟
2_اسم بازیهاش رو هم لطفا بگو؟

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
داداش منظور رفیقمون رو شاید نگرفتی.بهتره بدونی این قدرت فقط زمانی که مجسمه های سرنوشت اطرافت(بهتره بگم روبروت)باشن کار میکنه. احتمالا بدونم کجا گیر کردی خودت بگو تا راهنماییت کنم.

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
داداش منظور رفیقمون رو شاید نگرفتی.بهتره بدونی این قدرت فقط زمانی که مجسمه های سرنوشت اطرافت(بهتره بگم روبروت)باشن کار میکنه. احتمالا بدونم کجا گیر کردی خودت بگو تا راهنماییت کنم.
اونجایی هست که یه یارو میاد شیپور میزنه بعد یه غوله میاد که وقتی میکشیش چشمش رو در میاره بعد یکم جلوتر که میرم یه دری هست که دو تا دکمه داره برا باز کردنش.روی یه دکمه که یه جنازه باید بزاریم رو اون یکی دکمه هم باید خودمون وایسیم تا دره باز بشه ولی تا از رو دکمه بری کنار در سریع بسته میشه که ظاهرا باید زمان رو کند کرد که بتونیم رد بشیم ولی هر کاری میکنم زمان کند نمیشه؟؟؟

speedy2000

کاربر سایت
Jan 26, 2008
236
نام
محمد
اونجایی هست که یه یارو میاد شیپور میزنه بعد یه غوله میاد که وقتی میکشیش چشمش رو در میاره بعد یکم جلوتر که میرم یه دری هست که دو تا دکمه داره برا باز کردنش.روی یه دکمه که یه جنازه باید بزاریم رو اون یکی دکمه هم باید خودمون وایسیم تا دره باز بشه ولی تا از رو دکمه بری کنار در سریع بسته میشه که ظاهرا باید زمان رو کند کرد که بتونیم رد بشیم ولی هر کاری میکنم زمان کند نمیشه؟؟؟
خلاصه میگم...
دوست عزیز نیازی به کند کردن زمان نیست
باید اون مردرو بزاری تو اون رود خونه واز اون طرف بگیریش و بقیشو خودت میفهمی....

ehsan0912288

کاربر سایت
Jun 25, 2008
282
نام
Ehsan
شما اگه عضو پرمیوم باشی میتونی تو بخش مقالات یک PDF کامل از دوست خوبمون کریتوس دانلود کنی.

دوست عزیز همونطور که میبینید من عضو پریمیوم نیستم اگه منظورتون با منه
ممنون میشم لینکش رو بدید تا بشه دانلود کرد

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر