God Of War 2

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
دوستان این مرحله پل که برای همه خراب بود چه جوری هست داستانش
راستش یه نفر بالدار میاد منو هل میده داخل دره و پرت میکنه بیرون پل بعدش تصویر سیاه میشه و میمیرم
چه کار باید کنم و کلا جریان رد شدن از پل رو توضیح بدید
شما کلا dvd بازیت مشکل داره;)
با سلام
یه جایی گیر کردم که اگه دوستان لطف کنن و راهنماییم کنن ممنون میشم:
به مجسمه ی دومی که از چشاش نور میاد رسیدم؛بعد از یه کمی درگیری،از در جلو سمته چپ تو میرم تو که یکی از مجسمه ها رو بیارم و بذارم جلوی یکی از چشمها ولی مجسمه از در بیرون نمیاد؛پس از کجا باید یه مجسمه گیر بیارم و جلوی چشم بذارم؟ بعد از اون باید در مورده چشمه دوم چیکار کنم؟البته یکی از دوستان در موردش یه چیز هایی نوشته بود ولی خوب متوجه نشدم.....(نوشته بود که باید سریع بپری و بری سره جای مجسمه ی دومی وایسی و L1 رو بزنی...ولی وقتی که دسته ی بالابر رو رها می کنم سریع پایین میاد و پرشش هم اون قدری نمی رسه که بتونم بپرونمش و از بالابر در حالتی که بالاس،بالا برم...).
با تشکر.
شما اونجا سپری که از مبارزه با مرد نامرئی بدست آوردی رو میزاری روی مجسمه.بعد مجسمه رو میبری روی جای تعیین شده روی پل.دستگیره رو میچرخونی تا پل همراه با مجسمه بیاد بالا جلوی چشم مجسمه.بعد خودت سریع میری روی تخته سنگی که خودت زیر نردبان گذاشتی.از نردبان میری بالا و اونجا جلوی اون یکی چشم مجسمه L1 رو میزنی;)

موفق باشید...

karizma

کاربر سایت
Apr 22, 2006
335
نام
karizma
آقا من بازی رو یا یه دی وی دی ناقص تا پل رفته بودم بعدش یه دی وی دی 5 کامل گرفتم و ادامه پل رو (هرچند با مکس زیاد) رد کردم و سیو کردم...ولی الان که میخوام لود کنم تو صفحه لودینگ گیر میکنه...چیکار باید کنم؟؟
برادر گرامی اگه میخوای مرحله بعد از پل یا بنوس ها را لود کنی باید دی وی دی دوم را بزاری اگه میخوای قبل از اون پل را اجرا کنی باید دی وی دی اول را بزاری

---------------------------------------------------------
بچه ها من تمومش کردم خیلی حال داد
یک سوال در مورد بنوس ها :
بنوس ها را بعضی هارو نوشته از منوی بنوس اجرا کنید اونجا دیگه کجاست؟؟؟

liyona

کاربر سایت
Nov 27, 2006
337
ye chizi shabihe BUG dar bazi peyda kardam
oonja hast ke hey atish miyad pishe ghoghnoose
man bedoone mojasamehe va estefade az handle oon tikaro rad kardam
be in soorat ke raftam joloye oon ghesmate samte rast vaysadam vaghti atish oomad part shodam aghab oftadam rooye oon sange ke miyad payin
vaghti resid payin sari raftam samte chap ta dar baz beshe badesham sari raftam badal

ramin92194

کاربر سایت
Feb 12, 2007
239
نام
رامین
ye chizi shabihe BUG dar bazi peyda kardam
oonja hast ke hey atish miyad pishe ghoghnoose
man bedoone mojasamehe va estefade az handle oon tikaro rad kardam
be in soorat ke raftam joloye oon ghesmate samte rast vaysadam vaghti atish oomad part shodam aghab oftadam rooye oon sange ke miyad payin
vaghti resid payin sari raftam samte chap ta dar baz beshe badesham sari raftam badal

اگه میشه فارسی تایپ کن دوست عزیز

ramin92194

کاربر سایت
Feb 12, 2007
239
نام
رامین
با سلام دوستان به نظر میاد این تایپیک هم دیگه داره خاک میخوره و یواش یواش تعطیل میشه چون نسبتا همه این بازی رو تموم کردن پس انشا الله در ps3 و god3 همچنین تایپیکیو راه بندازیم:(( :(

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
حالا که همه دوستان بازی رو تموم کردن به میمنت و مبارکی یک نفر لطف کنه داستان کامل رو اینجا بذاره تا ما هم بی نصیب نمونده باشیم از این بازی
تنکس:love:

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا سلام من یک جاش گیر کردم که بعد از اون تیکه هست که برای دومین با این غول گنده های یک چشم میاد (دقیقا بعد از کشتن اون غول که با اسب هست ) وقتی در ها ها را رد میکنه داخل یک گودی میفته که وسطش یک دکمه هست که باید یک آدم را برداری بندازی روش تا دره باز بشه ولی دره نصفه بازی میشه وقتی هم که میری سراغ دکمه دیگر تا بیای از اون دره رد شی بسته میشه آدمه را هم نمیشه برد اونجا اخه دره نصفه بازی و باید از روش بپری اگر میشه کمک کنید اون قابلیت نگه داشتن زمان هم کار نمیکنه

Ali_Reza

کاربر سایت
Sep 25, 2005
538
نام
علیرضا
آقا سلام من یک جاش گیر کردم که بعد از اون تیکه هست که برای دومین با این غول گنده های یک چشم میاد (دقیقا بعد از کشتن اون غول که با اسب هست ) وقتی در ها ها را رد میکنه داخل یک گودی میفته که وسطش یک دکمه هست که باید یک آدم را برداری بندازی روش تا دره باز بشه ولی دره نصفه بازی میشه وقتی هم که میری سراغ دکمه دیگر تا بیای از اون دره رد شی بسته میشه آدمه را هم نمیشه برد اونجا اخه دره نصفه بازی و باید از روش بپری اگر میشه کمک کنید اون قابلیت نگه داشتن زمان هم کار نمیکنه
سلام...
اونجا دیوار سمت راست (بقل مرده) رو میشکونی. یه آب روان میبینی مرده رو میندازی توی اون آب روان.حالا برو سمت چپ (بقل دکمه روی زمین) دوباره دیوار رو بشکون. همون آب روان رو میبینی.منتظر باش تا مردهه از این سمت بیاد.برش دار و بزارش روی اون کلیده که جلوش نرده است.حالا خودت بیا روی اون کلید که نزدیک در هست و وسط میدون.وقتی که در کاملا باز شد ، سریع ازش عبور کن ;)
موفق باشی...

arthas

کاربر سایت
Jan 24, 2006
414
نام
آرشام
با سلام احتمالا منظور شما همان مجسمه مرد هست که از چشماش یه نوری مآید و راه را بسته اگر منظور شما آن باشد باید ابتدا به گوشه کناری مجسمه در سمت چپ بروید آنجا یک در هست آن را باز می کنید بعد همینطور ادامه دهید تا به یک مکعب مستطیل بزرگ برسید. آن را به جلو هل بدهید تا به پایین بیافتد و خودتان هم پایین بیایید حالا آن مکعب را کنار نبردبان نیمه شکسته بگذارید و از آن بالا روید حالا در بالا هم یه در مثل همان در قبلی در گوشه سمت چپ وجود دارد آن را باز کرده و جلو بروید و راه را طی کنید تا دوباره به یک در برسید .بعد از آن که در را باز کردید.یک دمو نشان می دهد که بعد از آن باید یک مرد نامرئی را بکشید و بعد از آن مرد یک سپر می گیرید از زنجیر پایین می روید تا به همان محل اصلی برسید سپس دوباره بالا میروید بعد از سمت راست یک مجسمه به پایین می اندازید سپس آن را روی یک جای مخصوص در کنار اهرم گردان جای میدهید بعد به جلوی مجسمه میروید و بازدن کلید R1 سپر را به آن مجسمه وصل می کنیم.سپس اهرم را می چرخانید تا آن قسمت بالا برود و جلوی یکی از نورهایی که از چشم آن مجسمه خارج می شودبسته شود سپس به سرعت به بالا رفته و جلوی چشم دیگر با نگه داشتن L1 و با کمک آن وسیله ای که به بازو بسته اید بگیرید حالا مجسمه نابود می شود و راه باز می شود.

آقا سلام . ببخشيد . اما اينجا كه يارو به من سپر نداد . چيكار كنيم ؟ من همه كارها رو كردم . سپر رو بايد از جايي بردارم يا اينكه خودش با دمويي چيزي بهمون مي ده ؟ در ضمن روي يارويي كه كشتم مي شه R1 زد اما كار بخصوصي نمي كنه . فقط زوم مي كنه و نشون مي ده كه به زنجير آويزونه و خدا بيامرز شده .
يه راهنمايي دقيق بكنيد كه مو لاي درزش نره . ممنون رفقا .

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
286
آقا سلام . ببخشيد . اما اينجا كه يارو به من سپر نداد . چيكار كنيم ؟ من همه كارها رو كردم . سپر رو بايد از جايي بردارم يا اينكه خودش با دمويي چيزي بهمون مي ده ؟ در ضمن روي يارويي كه كشتم مي شه R1 زد اما كار بخصوصي نمي كنه . فقط زوم مي كنه و نشون مي ده كه به زنجير آويزونه و خدا بيامرز شده .
يه راهنمايي دقيق بكنيد كه مو لاي درزش نره . ممنون رفقا .
سلام
شما سپر رو گرفتی برو بغل مجسمه ای که از بالا انداختی و سپرو روش استفاده کن

در ضمن کسی میدونه کاربرد urnها تو بازی چیه من که نتونستم بیشتر از سه تا پیدا کنم

liyona

کاربر سایت
Nov 27, 2006
337
سلام
شما سپر رو گرفتی برو بغل مجسمه ای که از بالا انداختی و سپرو روش استفاده کن

در ضمن کسی میدونه کاربرد urnها تو بازی چیه من که نتونستم بیشتر از سه تا پیدا کنم

urnha vaseye ghesmat bonuse baziye
man 4 ta az urnharo gereftam
begu kodoomo gerefti ta oon yekiro begam kojast

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر