God Of War 2

Joseph Balsamo

کاربر سایت
Sep 24, 2005
163
نام
سیدمحمدرضا
من توی مرحله The Phoenix Chamber گیر کردم یه جایی هست که از کف زمین سیخ اومده بیرون و یه یارو جنازه رو اهرم افتاده یه سنگ رو جنازه هست اون رو بر میدارم و دیوار رو میشکنم و زمان رو متوقف می کنم و از اونجا رد میشم بعد چنتا راهرو رو رد میکنم یه یه سالن مانند میرسم که یه اهرم وسط اتاق هستش وقتی اهرم رو میکشم یه دیوار کوتاه میاد پایین ولی دیگه جایی نیست که برم؟؟؟؟

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
من توی مرحله The Phoenix Chamber گیر کردم یه جایی هست که از کف زمین سیخ اومده بیرون و یه یارو جنازه رو اهرم افتاده یه سنگ رو جنازه هست اون رو بر میدارم و دیوار رو میشکنم و زمان رو متوقف می کنم و از اونجا رد میشم بعد چنتا راهرو رو رد میکنم یه یه سالن مانند میرسم که یه اهرم وسط اتاق هستش وقتی اهرم رو میکشم یه دیوار کوتاه میاد پایین ولی دیگه جایی نیست که برم؟؟؟؟

دیوار رو میاری پایین و اون ستون که سمت راست اهرم هست رو میبری میزاری روی لبه دیوار که بایین رفته بعد اهرم رو دوباره میکشی تا دیوار با ستون بره بالا (دیوار تا نصفه گیر میکنه و ازش میری بالا و از اونور اهرم رو در میاری و ادامه بازی...)

Godofwar

کاربر سایت
Apr 10, 2007
9
دیوار رو میاری پایین و اون ستون که سمت راست اهرم هست رو میبری میزاری روی لبه دیوار که بایین رفته بعد اهرم رو دوباره میکشی تا دیوار با ستون بره بالا (دیوار تا نصفه گیر میکنه و ازش میری بالا و از اونور اهرم رو در میاری و ادامه بازی...)

سلام به همه دوستان
1.دوستان من فکر کنم من هم توی همین جا گیر کردم که یه راهروی گردی هست که
اخر اون یه اهرم هست که کنار اون با فاصله - 2 تا در نرده ای با سر تیز هست
وقتی اهرم رو میکشم بلافاصله دوربین در دورتر رو نشون میده که نرده اومده پایین اما بلافاصله که ول میشه تا برسم رفته بالا
در ضمن یه جایی مثل در فاضلاب هم هست که ازش بخار میاد بالا و مرحله بعد از پل هم هستش
2.در ضمن من یه دی وی دی جدید از سریقبل گرفتم که روش زده 100 در صد کامل اما تا رسیدم به پل دوباره مرده از زیر پل اومد اما تصویر قفل میشه و باید ریست بشه و دوباره مثل اول میشه مشکل از کجاست
و الان هم یه سیو از دوستم گرفتم عمل کرد و بعد پل اومد
و3. اینکه کاربرد اون بالی که گرفته چیه
ممنون از همه دوستان

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
سلام به همه دوستان
1.دوستان من فکر کنم من هم توی همین جا گیر کردم که یه راهروی گردی هست که
اخر اون یه اهرم هست که کنار اون با فاصله - 2 تا در نرده ای با سر تیز هست
وقتی اهرم رو میکشم بلافاصله دوربین در دورتر رو نشون میده که نرده اومده پایین اما بلافاصله که ول میشه تا برسم رفته بالا
در ضمن یه جایی مثل در فاضلاب هم هست که ازش بخار میاد بالا و مرحله بعد از پل هم هستش
2.در ضمن من یه دی وی دی جدید از سریقبل گرفتم که روش زده 100 در صد کامل اما تا رسیدم به پل دوباره مرده از زیر پل اومد اما تصویر قفل میشه و باید ریست بشه و دوباره مثل اول میشه مشکل از کجاست
و الان هم یه سیو از دوستم گرفتم عمل کرد و بعد پل اومد
و3. اینکه کاربرد اون بالی که گرفته چیه
ممنون از همه دوستان

اونجا که اهرم رو میکشی بعدش باید بری سمتی که دوربین نشون میده و سریع دشمنها رو بکشی وقتی همه مردن اون دیوار نیزه ای جلو که داره میاد به سمتت دور میشه و راه باز میشه حالا اگه بازی طور دیگه ای اجرا میشه اشکال از CD.

کاربرد اون بالها هم اینه که وقتی میپری با نگه داشتن کلید x میتونی چند ثانیه تو هوا معلق بمونی.

ramin92194

کاربر سایت
Feb 12, 2007
239
نام
رامین
سلام چون به دی وی دی ها اطمینانی نیست میپرسم میخواستم ببینم بازی اونجا تموم میشه که با یه غول جنگلی از کوه میری بالا؟

Godofwar

کاربر سایت
Apr 10, 2007
9
اونجا که اهرم رو میکشی بعدش باید بری سمتی که دوربین نشون میده و سریع دشمنها رو بکشی وقتی همه مردن اون دیوار نیزه ای جلو که داره میاد به سمتت دور میشه و راه باز میشه حالا اگه بازی طور دیگه ای اجرا میشه اشکال از CD.

کاربرد اون بالها هم اینه که وقتی میپری با نگه داشتن کلید x میتونی چند ثانیه تو هوا معلق بمونی.

دوست عزیز فکر کنم اشتباه متوجه شدی
اینجا اصلا سربازی نیست که
فقط کریتوس هست

Godofwar

کاربر سایت
Apr 10, 2007
9
فقط کریتوس هست

من داخل یه راهرو هستم که گفتم تقریبا دایره هستش و اخر اون راهرو یه اهرم پیش
یه در نیزه ای هست کنار در نیزه ای 2 تا ستون بزرگ هست
و راهرو هم سقفش خیلی بزرگ هست و کلا 2 تا در نیزه ای داره که به سمت بالا هست
وقتی اهرم رو میکشم دوربین در دورتر رو نشون میده که اومده تا نصفه پایین اما تا بهش
برسم رفته بالا حالا من چه جوری میتونم برم
2. در ضمن وقت L2 و دایره رو میزنم یه مشت
محکم میزنه به زمین و ایکون دایره میاد اما هر چی سریع هم این کار رو میکنم چیزی
انجام نمیشه کاربرد این حرکت چیه و کاربرد بال چون یه پانیه هم بالا نمیپره
3. من Codebreaker دارم دیشب هم کلی سیو از اینترنت با پسوندهای مختلف گرفتم
از NPO گرفته تا CBS و XPS و MAX بعد اونو رایت کردم با 4 ایکس
حالا بخوام از این سیوها استفاده کنم باید کدوم پسوندش رو بریزم توی دستگاه ومموری تا
کار کنه ایا همین که بریزم سیو رو حله یا کار دیگه ای هم باید کرد
مرسی

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
فقط کریتوس هست

درسته الان فهمیدم کجا رو میگی
اونجا باید وقتی نرده ها میان پایین فورا بری روی اون بخار و بال بزنی( دو بار x و دومین بار x رو نگه میداری ) که با نیروی بخار بری بالا و از روی نرده ها رد بشی.

Godofwar

کاربر سایت
Apr 10, 2007
9
اونجا باید وقتی نرده ها میان پایین فورا بری روی اون بخار و بال بزنی( دو بار x و دومین بار x رو نگه میداری ) که با نیروی بخار بری بالا و از روی نرده ها رد بشی.

اسم مرحله یعنی همون جای سیو هست The East Auditorium

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
2. در ضمن وقت L2 و دایره رو میزنم یه مشت
محکم میزنه به زمین و ایکون دایره میاد اما هر چی سریع هم این کار رو میکنم چیزی
انجام نمیشه کاربرد این حرکت چیه و کاربرد بال چون یه پانیه هم بالا نمیپره
3. من Codebreaker دارم دیشب هم کلی سیو از اینترنت با پسوندهای مختلف گرفتم
از NPO گرفته تا CBS و XPS و MAX بعد اونو رایت کردم با 4 ایکس
حالا بخوام از این سیوها استفاده کنم باید کدوم پسوندش رو بریزم توی دستگاه ومموری تا
کار کنه ایا همین که بریزم سیو رو حله یا کار دیگه ای هم باید کرد
مرسی

-اون جادو رو وقتی ارتقا میدین قویتر میشه و این قابلیت رو پیدا میکنه که با زدن مکرر کلید دایره سنگهای بیشتری پرتاب کنه.

-در مورد سیو هم باید از فرمت CBS استفاده کنی و فقط میریزی توی CD (با پایین ترین سرعت) یا توی Flash Memory که راحت تره و با Codebreaker کپی میکنی توی Memory Card همین.

Just_myself_1367

کاربر سایت
Jan 13, 2007
275
بروبچ من شنيدم كه بازي GOD of WAR II رو فقط 10 درصد ش رو ميشه بازي كرد . . .
آيا حقيقت داره ؟
..............................
من اين رو از يه PC خور كه با تازگي PS2 خريده شنيدم . . .

Godofwar

کاربر سایت
Apr 10, 2007
9

حالا که رد شدم وقتی از اونجا رد میشه میره توی حالت لودینگ و قفل میشه
عیب از بازی هست یا از دستگاه مدل75004 نازکها یا از لنزشه

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
حالا که رد شدم وقتی از اونجا رد میشه میره توی حالت لودینگ و قفل میشه
عیب از بازی هست یا از دستگاه مدل75004 نازکها یا از لنزشه

دوستان این مشکل که بازی وقتی به دموی اون میرسه قفل میشه و
یه صدای مسلسل واری از توی تی وی شنیده میشه و یه جورایی هر