God Of War 2

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام اولا دو دی وی دی 5 هستن و دموهای این دی وی دی مربوط به پشته صحنه و ساخت بازی هستن و مراحلی که حذف شدن و صدا گذاری و .... دموهای بازی فقط تیکه تیکه وسطش نشون می ده نه به صورت کامل یا پشت سر هم مثله فیلم!!! این دی وی دی 2 منو داره و قسمت های مختلفی داره و باید با دی وی دی پلیر و پی سی دیدش نیاز به پی اس 2 نیست در ضمن قیمت هم با هزینه پست می شه 4500 هزار تومان!!! سفارش ها هم اگه بالا بره قیمت رو با هزینه پست می کتم 4 هزار تومان پس دوستان کسی خواست هر چه زودتر سفارش رو بدن که هم قیمت بیا پایین تر هم واسه من صرف کنه چون امروز یه سفارش رو پست کردم فقط 800 تومان شد هزینه پست !!! همون طور گفتم کلیه دی وی دی ها با عکس رویه جلد (باکث شات) و عکس رویه دی وی دی (label) هست پس دوستان کسی خواست سفارش رو بده!!!

killer-s

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1
با پوزش از دوستان بنده همانsina-sسابق هستم ولی به خواطرrestore دستگاهم مجبور شدم دوباره با یه نام دیگه عضو شم.به هر حال ارادتمندیم.

ramin92194

کاربر سایت
Feb 12, 2007
239
نام
رامین
تو این سایت کسی نیست لینک بازی GOD OF WAR 2 رو بذاره من که مردم از پس تو خماری کامل این بازی موندم تا حالا 3 تا خریدم نصفه و کاملشم میگن 9000 تومن که خیلی بالاست :( :(( :confused:

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
سلام. کسی مرحله ای که کریتوس از عقابش میپره پایین و چند تا مجسمه اسب هست... اونجا یه دری هستش که باید روش وایستی تا باز بشه ولی تا من میرم بسته میشه حتی با سریعترین حرکات... اگه رفتید کمک کنید....(همون جایی که چند تا سک کوچیک میزن سرش...
ممنون.

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
سلام. کسی مرحله ای که کریتوس از عقابش میپره پایین و چند تا مجسمه اسب هست... اونجا یه دری هستش که باید روش وایستی تا باز بشه ولی تا من میرم بسته میشه حتی با سریعترین حرکات... اگه رفتید کمک کنید....(همون جایی که چند تا سک کوچیک میزن سرش...
ممنون.
اونجا باید وقتی اون سگ ها رو کشتی به سمت راست بری، اطراف اون حوضه یسری جنازه می بینی که به دار آویحته شدن. یکی از اونا (اون آخری) وقتی طنابشو بزنی می یوفته و باید برش داری با خودت بری پایین و بندازیش روی اون کلید در.

Armia

کاربر سایت
Jul 14, 2006
17
آقا اين چه وضعيه كه ما توش گير كرديم. اولش كه رفتيم اين بازي رو 1000 تومان خريدم وسط پله گير كرديم. حالا هم كه به يشنهاد شما رفتيم 9 گيگش و خريديم 9 تومن از وست گيم ، بازي كه از سيو قبل از پل باز نشد از اول هم كه بازي كردم تا به اون قسمت كه يه يارو كه همش مخفي ميشه و بايد بكشيمش ميرسم بازي بازم گير ميكنه
آخه يكي پيدا بشه بگه من چه خاكي تو سرم بريزم؟؟؟؟

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
با سلام
آقا من یه جای دیگه یه گیره کوچولو کردم؛اگر کسی راهنمایی کنه ممنون میشم:
بعد از این که مجسمه های اسب رو تکون دادم و قصر رو یه کم جابجا کردم ،کلی مبارزه کردم تا این که به اون غوله مار مانند بزرگ رسیدم و اون رو هم شکست دادم و از در رفتم تو ولی در ادامه که باید از اون استخر مانند ها رد میشدم از در های زیره آب رد میشدم، سره در اولی که مشکل نداشتم و آهسته کردنه تصویر رد شدم ولی تو اون در هایی که دو تا پشته سر هم اند مشکل دارم و مشکل هم اینجاس که بعد از این که از دره زیر آب اول رد میشی دیگه صحنه رو با "l1+l2" نمیشه آهسته کرد واز در رد شد.حالا این جا باید چی کار کنم؟
ممنون.

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
اونجا نمیخواد که تصویررو آهسته کنی
بعد این که در رو باز کردی یکم برو جلو و L1رو نگر دارکه با سرعت زیاد شناکنه و از در دوم هم رد بشه

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
آقا اين چه وضعيه كه ما توش گير كرديم. اولش كه رفتيم اين بازي رو 1000 تومان خريدم وسط پله گير كرديم. حالا هم كه به يشنهاد شما رفتيم 9 گيگش و خريديم 9 تومن از وست گيم ، بازي كه از سيو قبل از پل باز نشد از اول هم كه بازي كردم تا به اون قسمت كه يه يارو كه همش مخفي ميشه و بايد بكشيمش ميرسم بازي بازم گير ميكنه
آخه يكي پيدا بشه بگه من چه خاكي تو سرم بريزم؟؟؟؟

سلام مطمنی گیر می کنه چون دی وی دی های 9 وست گیم مشکل ندارن!!! منم تو پستم گفتم دارمش خواستی سفارش بده واست بفرستم!!!

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
سلام؛ از این که بعضی از سوالام تابلو و بیخوده معذرت می خوام،ولی چیکار کنم که مجبورم بپرسم.
در آخر هم از آقا احسان به خاطر جواب خوبشون تشکر میکنم.:)

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
آقا اونجایی که برای بار دوم به یه مجسمه میرسیم که از چشاش نوز میزنه بیرون...یکی رو که با یه مجسمه مانند که سپر رو بهش وصل کردیم واسه چند ثانیه میشه خنثی کرد ولی واسه اونیکی چشم چیکار باید کنم؟؟ هر جا رفتم و هرکار کردم نشد..اون یارو هم که از زنجیر آویزون شده میرم جلوش و ال1 میزنم چیزی نمیشه...چیکار باید کنم؟؟

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
آقا اونجایی که برای بار دوم به یه مجسمه میرسیم که از چشاش نوز میزنه بیرون...یکی رو که با یه مجسمه مانند که سپر رو بهش وصل کردیم واسه چند ثانیه میشه خنثی کرد ولی واسه اونیکی چشم چیکار باید کنم؟؟ هر جا رفتم و هرکار کردم نشد..اون یارو هم که از زنجیر آویزون شده میرم جلوش و ال1 میزنم چیزی نمیشه...چیکار باید کنم؟؟
بعد این که یکم مجسمه رو نگر داشتی دعنی دستی رو خیلی خیلی سریع خودتو برسون به بالا و جلوی اون یکی چشم وایسا و L1+l2رو بزن که تمامه

021

کاربر سایت
Dec 6, 2006
41
نام
I
من الان نرمال و هارد بازی رو تموم کردم :biggrin1: عجب بازی بود خداییش :biggrin1: راستی من سی دی رو از وست گیم گرفتم 1500 بازی کامل تموم شد بدون هیچ گیر کردنی اگه بی خیال دموهایه بازی میشید این 1500 تومانی رو بگیرد اگر نه این دوستمون که گقت 4500 2 دی وی دی خیلی خوب گفته اینو بگیرید بهتر از دی وی دی 9 هستش ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر