God Of War 2

V!PER

کاربر سایت
Mar 31, 2007
157
نام
Ali
آقا من راهش را تو پست 366 گذاشتم.

درسته اونجا پایین سمت چپ مجسمه یه در هست ولی میرم جلو یه اهرم هست با 2 تا مجسمه که وقتی از اونا بالا میرم پشت یه در بزرگ اهنی یه سرباز با دوتا دشمن داره میجنگه و کنار در یه نردبان هست که وقتی میرم بالا یه پل!!!! بزرگ هست که بن بست هست! ولی اونجا اصلا هیچ مکعب مستطیلی نیست که من هل بدم! یعنی DVD خرابه؟؟:confused:

cj.mabg

کاربر سایت
Mar 29, 2007
56
درسته اونجا پایین سمت چپ مجسمه یه در هست ولی میرم جلو یه اهرم هست با 2 تا مجسمه که وقتی از اونا بالا میرم پشت یه در بزرگ اهنی یه سرباز با دوتا دشمن داره میجنگه و کنار در یه نردبان هست که وقتی میرم بالا یه پل!!!! بزرگ هست که بن بست هست! ولی اونجا اصلا هیچ مکعب مستطیلی نیست که من هل بدم! یعنی DVD خرابه؟؟:confused:

تا آنجایی که یادم می آید در انتهای پل باید یک برجستگی گرد باشد که کنار آن یک مجسمه با نور سبز که زمان را آهسته می کند اگر منظورت آنجایی که من می گم باشه باید بری روی آن برجستگی تا یکسری شاخه ها به صورت راهی پل را به طرف دیگر وصل کند. اگر هم اشتباه گفتم جزییات بیشتر از آنجا بگو تا کمکت کنم.

G.A.M.E

کاربر سایت
Dec 29, 2006
22
این نیروهایی که میده منظورم وسایل مبازشه
در سری قبل بهتر بود من فقط اسلحه اصلی و اونی که بنفشه رو به max رسوندم
قسمت فکریش بیشتر از قبل شده

hamid and

کاربر سایت
Feb 27, 2007
102
سلام به همه ی آقایون
یه جای بازی هستم و نمیدونم باید بعدش چیکار کنم؛لطفا راهنماییم کنید:
خب،حالا از اون جایی که الان تو بازی هستم مینویسم تا که بدونید من کجام و بعد اگه کسی تونست راهنماییم کنه؛تو اون مرحله ای هستم که با اسب بالدار با اژدها سوار مبازره میکنه و بعد شکست دادن اون پرت میشی پایین و بعد از دیواره اون قلعه ی وسط دریا میگیری و بالا میری و بعد از مبازره های زیاد سگ سه سر رو هم شکست دادم و بعدش دوباره مبارزه کردم تا این که از روی یه زنجیر بزرگ و کلفت رفتم روی اون مجسمه ی بزرگ سه سر و بعد همه ی دشمنا رو روی این شکست دادم و بعد تمتمه صندوق ها رو گرفتم و بعد از این رفتم روی سر مجسمه ی اولی و بعد چهار تا دسته رو کشیدم و دمو ها شو دیدم ولی بعد از این نمیدونم باید چی کار کنم؟
راستی اون پل شکسته رو که دوستان می گفتند سرش بازی گیر میکنه رو من رد کردم یا این که هنوز بهش نرسیدم؟
فقط اگه میشه دوستان یه کم زود جوابم رو بدن؛ممنون.;)

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام ببین دوسته عزیز اینجاش خیلی سادست این 4 تا دسته هر کدوم مربوط به یکی از رنگ ها هستن تو باید اینجا اسب ها رو آزاد کنی و بعد باهاشون با زنجیر اون ساختمان یه قصر رو بکشی ببین اینجا اول دسته های وسطی رو بکش سمت راست وسطی رو بکش یعنی از سمت راست دومی و از سمت چپ سومی بعد سریع بدو بورو بالا دست راست و شمشیر رو بکن وسط اون دایره تا اسب ها آزاد شن هر کدوم مربوط به یکی از اسب ها هستن پس اول 2 تا وسطی بعد 2 تا طرفی که با ri باید بپری بری اونور که این حلقه هم که بهش آویزون می شی تاب می خوری توسط بکی از این موجودات پرنده وسط هوا هست امیدوارم فهمیده باشی حالا اگه اینارو رد کردی بعد اینا هستی چون درست ننوشته بودی اینارو ازاد کردی و ساختمان رو کشیدی یا نه حالا اگه بعد اینا هستی باید برگردی عقب بری رو همون زنجیره به قول خودت کلفته رویه اون برگرد به ساختمان قبلی که جاش فرق کرده و تغییر کرده و می تونی بازی رو ادامه بدی به همین راحتی ;) در ضمن بعضی از نسخه ها همین جا گیر می کنن تا پل هم هنوز خیلی داری هنوز تازه اولاشی ;) اونجا حدودا نصف از بازی رو رفتی و قتی که به اون پل برسی!!!

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
در ضمن دوستان من بازی رو کامل هر 2 تا دی وی دی شو دارم رویه دی وی دی 5 و بدون هیچ مشکلی هم دی وی دی بازی هم دی وی دی 2 هم دمو(فیلم های بازی) و صدا گذاری توش هست اگه کسی خواست می تونم واسش پست کنم با ضمانت هم بهش می دم که مشکلی نداره و با پک کامل عکس روی دی وی دی و باکث شات کسی خواست من در خدمتم اگه دوستان هنوز خیلی ها ندارن من یه تایپیک بزنم شماره حساب و قیمت رو بگم مثله نسخه دمو که کسی خواست واسش پست کنم در ضمن من اگه تایپیک نزدم فقط واسه استقبال دفعه پیش از نسخه دموش بود که فروش خیلی کم بود!!! پس خبرشو بدین!!! قیمت هم مطمن باشین از جاهای دیگه کمتر واستون حساب می کنم!!!

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
286
در ضمن دوستان من بازی رو کامل هر 2 تا دی وی دی شو دارم رویه دی وی دی 5 و بدون هیچ مشکلی هم دی وی دی بازی هم دی وی دی 2 هم دمو(فیلم های بازی) و صدا گذاری توش هست اگه کسی خواست می تونم واسش پست کنم با ضمانت هم بهش می دم که مشکلی نداره و با پک کامل عکس روی دی وی دی و باکث شات کسی خواست من در خدمتم اگه دوستان هنوز خیلی ها ندارن من یه تایپیک بزنم شماره حساب و قیمت رو بگم مثله نسخه دمو که کسی خواست واسش پست کنم در ضمن من اگه تایپیک نزدم فقط واسه استقبال دفعه پیش از نسخه دموش بود که فروش خیلی کم بود!!! پس خبرشو بدین!!! قیمت هم مطمن باشین از جاهای دیگه کمتر واستون حساب می کنم!!!

سلام

این dvd9 که میگی فقط همون دموهای بازی رو داره یا دموهای جدیدی بهش اضافه شده
قیمت جفت dvdیا رو چندمیدی
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر