God Of War 2

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بالاخره تایتان مود رو تموم کردم سخت بود یه خرده شاید هم بیشتر به هر حال تموم شد و دو تا لباس هرکول و اتنا ازاد شد اینم یه عکس از لباس اتنا که واقعا حال میده باهاش بازی کنی;)
2005568957112173736_fs.jpg

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
save

کسی چک کرده ببینه سیو کار میکنه یا نه ایا امیدی هست
اگه چک نکردید بیخودی نگید امیدی نیست:-"

مطمعنم نمیشه جیگر:love: چنین چیزی امکان نداره اوندفه ام پیشنهاد دادی گفتی سیو بازی رو بزاریم فک کردم قبل پل رو میگی ولی بعد فهمیدم بعد پل رو میگی...مرسی bye;)

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
شما با dvd9سالم بازی رو تموم کردی یا با dvd5 سالم؟قیمتش چقدر بود؟

من با دی وی دی 5 تموم کردم چیکار قیمتش داری ؟ من دانلود کردم خودم رایت کردم و تموم کردم!! دوستان خوبم علی مجرد و حامد کونامی هم مثل من با همین نسخه دی وی دی 5 تموم کردن و 100% سالمه!!!

cj.mabg

کاربر سایت
Mar 29, 2007
56
سلام! من توی دومین قسمت که اشعه ای از چشمهایه یه مجسمه بیرون میاد که راه یه جنگل رو بسته گیر کردم فکر کنم اسمش بود!atropos!
با سلام احتمالا منظور شما همان مجسمه مرد هست که از چشماش یه نوری مآید و راه را بسته اگر منظور شما آن باشد باید ابتدا به گوشه کناری مجسمه در سمت چپ بروید آنجا یک در هست آن را باز می کنید بعد همینطور ادامه دهید تا به یک مکعب مستطیل بزرگ برسید. آن را به جلو هل بدهید تا به پایین بیافتد و خودتان هم پایین بیایید حالا آن مکعب را کنار نبردبان نیمه شکسته بگذارید و از آن بالا روید حالا در بالا هم یه در مثل همان در قبلی در گوشه سمت چپ وجود دارد آن را باز کرده و جلو بروید و راه را طی کنید تا دوباره به یک در برسید .بعد از آن که در را باز کردید.یک دمو نشان می دهد که بعد از آن باید یک مرد نامرئی را بکشید و بعد از آن مرد یک سپر می گیرید از زنجیر پایین می روید تا به همان محل اصلی برسید سپس دوباره بالا میروید بعد از سمت راست یک مجسمه به پایین می اندازید سپس آن را روی یک جای مخصوص در کنار اهرم گردان جای میدهید بعد به جلوی مجسمه میروید و بازدن کلید R1 سپر را به آن مجسمه وصل می کنیم.سپس اهرم را می چرخانید تا آن قسمت بالا برود و جلوی یکی از نورهایی که از چشم آن مجسمه خارج می شودبسته شود سپس به سرعت به بالا رفته و جلوی چشم دیگر با نگه داشتن L1 و با کمک آن وسیله ای که به بازو بسته اید بگیرید حالا مجسمه نابود می شود و راه باز می شود.

V!PER

کاربر سایت
Mar 31, 2007
157
نام
Ali
با تشکر از lucifer . ولی اونجا گیر نکردم ! اسمش courtyrad of atropos هست و جایی هست که یه سر مجسمه بزرگ از چشم هاش اشعه هایه سبز بیرون میاد و راه یه جنگل رو بسته و یه اهرم اون وسط هست که یه پل رو بالا میبره و یه در هم اونجا هست که به یه قصر راه داره و اونجا برای اولین بار با دشمن هایی که یه کتاب دستشون هست و گراز ظاهر میکنن روبرو میشیم!

cj.mabg

کاربر سایت
Mar 29, 2007
56
با تشکر از lucifer . ولی اونجا گیر نکردم ! اسمش courtyrad of atropos هست و جایی هست که یه سر مجسمه بزرگ از چشم هاش اشعه هایه سبز بیرون میاد و راه یه جنگل رو بسته و یه اهرم اون وسط هست که یه پل رو بالا میبره و یه در هم اونجا هست که به یه قصر راه داره و اونجا برای اولین بار با دشمن هایی که یه کتاب دستشون هست و گراز ظاهر میکنن روبرو میشیم!

آقا من راهش را تو پست 366 گذاشتم.

marshal_b

کاربر سایت
Apr 1, 2007
28
من میخوام برم gow2 رو از westgame بخرم. میخواستم ببینم westgame مطمینه یا نه؟ جایی از بازی گیر نمیکنه؟ dvd-9 بازیش پچ شده یا نه؟ اگه کسی از westgame این بازی رو خریده لطفا کمک کنه؟

cj.mabg

کاربر سایت
Mar 29, 2007
56
من میخوام برم gow2 رو از westgame بخرم. میخواستم ببینم westgame مطمینه یا نه؟ جایی از بازی گیر نمیکنه؟ dvd-9 بازیش پچ شده یا نه؟ اگه کسی از westgame این بازی رو خریده لطفا کمک کنه؟
من خریدم درست کار می کنه کامل کامل هست .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
درود
دوستان من اصلا نمیدونم وست گیم کجا هست.
اگه زحمتی نیست بگید کجاست.
ممنون
فروشگاه مرکزی: بین چهار راه ولیعصر و طالقانی، پاساژ پارسیان، واحد 103
تلفن پشتیبانی و واحد فروش: 66953137-8 همراه: 0912-2758067 ایمیل: info@westgame.ir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر