God Of War 2

solidsnake

کاربر سایت
Sep 23, 2005
76
سلام

یعنی چی ناقص هستش من میترسم مال من هم اینجوری باشه یعنی کجای بازی گیر میکنه جریانش چیه آقا خواهشها این جریان دسته های چهار رنگ مال اون اسبها رو به ما بگید من باید کدوم دسته ها رو بکشم اول کدوم رنگها ترتیب رنگش رو بگید من ظهر میخوام بازی کنم

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام ...
ترتيب نداره عزيزم شما بايد يکی يکی هر کدام از اهرم ها را بکشی و بعد به سرعت به سمت شی روی سر اسبها که توسط اهرم باز ميشه بری و تا بسته نشده کليد را داخل انها استفاده کنی.

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
همان شی که اول ورود به اسب ها با کشتن مبارز ازش گرفتی و تونستی درب را باز کنی... شما کاری به کليد نداشته باش يکی از اهرم ها را بکش بعد به سرعت به سمت شی که بالای سر يکی از اسب ها باز ميشه برو خود بازی برای استفاده از کليد راهنمايی ميکنه به همين ترتيب اهرم های ديگر.

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
West

T20????
بیا برو ازwestبگیر کمل هست عالی رایت میکنه
این ارجینال کار میکنه

آقا من رشت هستم Teh نیستم این CD که West میده شرکتیه یا خودش CD اصلشو از خارج گرفته کپی میزنه؟ اگه شرکتیه مال کدوم شرکته ؟ روی CD حتما اسم شرکتو نوشته.

مرسی...

Lucifer_d0

کاربر سایت
Mar 25, 2007
8
یعنی چی ناقص هستش من میترسم مال من هم اینجوری باشه یعنی کجای بازی گیر میکنه جریانش چیه آقا خواهشها این جریان دسته های چهار رنگ مال اون اسبها رو به ما بگید من باید کدوم دسته ها رو بکشم اول کدوم رنگها ترتیب رنگش رو بگید من ظهر میخوام بازی کنم

دقیقا انتهای مرحله پنجم بازی ناقصه.یعنی بعد از 6 ساعت بازی کردن.شما باید بازی رو روی dvd9 از شرکت west game بخری.
هشت هزار و پانصد تومنه.
در مورد معما چهار اهرم در واقع قفل هستن و هر کدوم مال یک اسب.(به ترتیب ایستادن اسبا کنار هم.اول دو اهرم داخلی رو کامل میچرخونی و سریع میری روی کله اسب و حفاظ چشماشون رو آزاد میکنی.واسه هر کدوم یه بار انجام بده و برگرد پیش اهرمها و بقیه معلومه.

Paymax

کاربر سایت
Aug 6, 2006
179
نام
پیمان نیکخواه
ٌWest

آهااااا اقا West Games اسم شرکتشه؟ من فکر کردم اسم یه مغازست تو تهران
ok پس رشت هم باید بیاد

بعد یه چیز دیگه...شرکت West Game ایرانیه یا خارجی؟

بعد کسی با 700004 تست کرده خلاصه؟

liyona

کاربر سایت
Nov 27, 2006
337
آهااااا اقا West Games اسم شرکتشه؟ من فکر کردم اسم یه مغازست تو تهران
ok پس رشت هم باید بیاد

بعد یه چیز دیگه...شرکت West Game ایرانیه یا خارجی؟

بعد کسی با 700004 تست کرده خلاصه؟

man test kardam nayoomad
albate shayad az lenzam bashi
vali bazi ro ruye vase doostam tamum kardam

mohammad_game007

کاربر سایت
Mar 6, 2007
23
بچه ها سوال من در مورد God Of War 1 هست
من اولین جایی رو که save میکنه رد کردم و از روی چوب ها رد شدم به یه در بسته رسیدم که یه زن کمک میخواد و من باید کلید پیدا کنم.از تورها بالا رفتم و از یک طناب اومدم به یه جای دیگه به یه دمو رسیدم یه کله(صورت ) آبی رنگ جلومه ولی همینجا بازی قفل میکنه و رو همین تصویر میمونه.از DVD مشکل داره؟
برای پیدا کردن کلید کجا باید برم؟
و اینکه بغیر از شرکت west game بازی God of war 2 رو شرکت دیگه ای نداره و اگر داشته باشن ناقصه؟ همه جا هم قیمتش 8500 ؟
راستی من دستگاهم 77004 جدیده یه DVD9 فیلم بود البته کپی اجرا که کرد تصویر میپرید انگار که زدی با تصویر بره جلو.نمیدونم حالا این بازی رو اجرا میکنه یا نه
ممنون

mohammad_game007

کاربر سایت
Mar 6, 2007
23
من فکر نمیکنم شرکت سازنده بازی ,بازی رو روی Dvd 9 عرضه کرده باشه.چون میدونه که بیشتر Ps2 ها نمیتونن 9 رو بخونن.من فکر میکنم رو 2 تا Dvd بوده و این کار ایرانیان عزیزه که بازی رو خراب کردن.

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
بچه ها سوال من در مورد God Of War 1 هست
من اولین جایی رو که save میکنه رد کردم و از روی چوب ها رد شدم به یه در بسته رسیدم که یه زن کمک میخواد و من باید کلید پیدا کنم.از تورها بالا رفتم و از یک طناب اومدم به یه جای دیگه به یه دمو رسیدم یه کله(صورت ) آبی رنگ جلومه ولی همینجا بازی قفل میکنه و رو همین تصویر میمونه.از DVD مشکل داره؟
برای پیدا کردن کلید کجا باید برم؟
در تاپیک خودش سوال بفرمائید

من فکر نمیکنم شرکت سازنده بازی ,بازی رو روی Dvd 9 عرضه کرده باشه.چون میدونه که بیشتر Ps2 ها نمیتونن 9 رو بخونن.من فکر میکنم رو 2 تا Dvd بوده و این کار ایرانیان عزیزه که بازی رو خراب کردن.
بازی هم روی dvd9 عرضه شده این که روی بعضی از دستگاه ها اجرا نمیشه ربطی به لنز نداره به علت قدیمی بودن مد چیپ دستگاه هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر