God Of War 2

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
برای من اونجایی که یه پولو با لگد می ندازیم و وقتی می ریم روش تصویر یه منظره آبشار رو از فاصله دور نشون می ده و تا زنه می یاد صحبت کنه تصویر freeze می شه. کسی می دونه مشکل از کجاست؟
بازی ای که دارم روی dvd9 هست و ورژن کنسولمم SCPH-70004 هست.

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
رو بازی برنامه toxicخرده
اگه میخوای بفهمی خورده یا نه وقتی روشن میکنی کنسول روبه جای play station 2باید بنویسه toxic
toxic کری میکنه که کنسول با dvd9 بهتر کار کنه

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
بدم؛حالا این که بعضی ها اون قدر بیکار هستن که همه جا ها رو گشتن و این بازی رو زود تر از من گیر اوردن و اونو تموم کردن،خب مبارکشون باشه.
چون من اکثر مغازه ها رو گشته بودم و گیر نیاورده بودم و اون قدری هم بیکارنبودم که برم و جاهای بیشتری رو بگردم و به پشت شهرداری هم سر زده بودم و بهم گفتن که اینی که الآن هست دموی بازیه.
فکر کنم وقت و زندگیه آدم بیشتر از این ارزش داره که بخواد بیشتر از این دنباله یه بازی بره و اینو هم برای اونایی نوشتم که شاید تا حالا نتونستن نسخه ی ntsc/uc رو گیر بیارن و بخرن.بقیه رو هم خدا شفاشون بده .
ما هیچ جارو نگشتیم از عقل خودمون استفاده کردیم روزی که بازی اومد 24 بعدش هر دوتا Dvd9 اون دست من بود
پس چی ؟؟؟ نتیجه میگیریم که تو بیکار بودی و رفتی کل تهران رو گشتی وپیدا نکردی

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
بعدش يه سواله ديگه!!!
مي گن دموهاي فيلميه بازي حذف شده؟؟؟
درسته؟؟؟
من الان يه جا رو ديدم انگاري راسته!
همون جايي كه يه يارو هستش شبيه تارزان هستش كه قيب مي شه!!
اونجا دموي فيلمي داره يا نه عينه بازي دمو داره؟
تر و خدا من اگر دموهاي فيلميش نباشه بازيش نكنم!

liyona

کاربر سایت
Nov 27, 2006
337
agha bazi man gir mikone
unjai ke shamshire sevomo migiri ye kam badesh az sutuna ke kharab mishan migzari
oonja ham ke rad shod miresi ye jayi vase save kardan miri roo pol yeho ahange bazi ghat mishe va bazi ghat mizane:(
kasi save bad az oon ro dare?

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
تمام نسخه هایی که روی DVD 4.7 موجود هست مشکل داره و در چندین جا freeze میشن و نهایت از قسمت the great chasm جلوتر نمیشه رفت.

DVD های 9 هم حتما باید با toxic پچ شده باشن وگرنه دقیقا در همون محل بازی freeze میشه.

پس 4.7 تو این چند روزه نخرید فقط 9 ای که پچ شده باشه خریداری کنید.

یک ورژن 4.7 امروز تو نت منتشر شده که ظاهرا مشکلی نداره دارم دانلودش میکنم اگر سالم بود همینجا اعلام میکنم

liyona

کاربر سایت
Nov 27, 2006
337
تمام نسخه هایی که روی DVD 4.7 موجود هست مشکل داره و در چندین جا freeze میشن و نهایت از قسمت the great chasm جلوتر نمیشه رفت.

DVD های 9 هم حتما باید با toxic پچ شده باشن وگرنه دقیقا در همون محل بازی freeze میشه.

پس 4.7 تو این چند روزه نخرید فقط 9 ای که پچ شده باشه خریداری کنید.

یک ورژن 4.7 امروز تو نت منتشر شده که ظاهرا مشکلی نداره دارم دانلودش میکنم اگر سالم بود همینجا اعلام میکنم

man ham tooye hamin the great chasm gir kard dvdim
save bad az the great chasm ro kasi dare?

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
دمت گرم!!!
مرسي هونه!!
علي مجرد جان اونجايي كه بازي بايد گير كنه كجاس؟؟؟؟
دقيقا از لحاظ قيافه اي بگو اسمي من يادم نمي مونه مرسي!

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
دمت گرم!!!
مرسي هونه!!
علي مجرد جان اونجايي كه بازي بايد گير كنه كجاس؟؟؟؟
دقيقا از لحاظ قيافه اي بگو اسمي من يادم نمي مونه مرسي!
روی یک پل که ابتدای اون محل ذخیره کردن بازی هست به وسط پل که برسی دیگه راهی نیست که ادامه بدی در حالی که باید اسب انجا باشه و توسط اون به سمت دیگه پل بری
یا freeze میشه اینجا یا اینکه اسب سر جاش نیست تو یک نسخه دیدم اسب زیر پل بود :)

djaliakbar

کاربر سایت
Dec 22, 2006
15
اره اقا منم همونجا گیر کردم اسبه زیره پل اویزونه وقتی میرم جلو غیب میشه پس مشکل از دی وی دیه اونجا کلی اعصابم خورد شد که چرا نمی تونم ردش کنم:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر