God Of War 2

mgs4

کاربر سایت
Mar 9, 2007
286
کی گفته؟؟؟
من که میگم فرقی نمی کنه الکی میگم

دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم تو سایتp30world بود یه بحثی رو راه انداخته بودن در مورد ps2ها
که میگفتن 39004 نمیتونه dvd9 رو بخونه چون که 39004 اولین ps2 بود ساخته شد و اون موقع
dvd9 هنوز نیومده بود دیگه نمیدونم خودم که امتحان نکردم :((
منتظر نظرات دوستان هستم:eek:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
منم 39004 دارم با گیم شارک میشه اوردش نگران نباشید اقایون کسی بازی رو خواست من می تونم واسش پست کنم فقط باید بگم که هنوز قیمت رو نمی گم چون هنوز معلوم نیست چی به چیه اما وقتی که شروع به دانلود کردم قیمت و روز پست رو می گم موفق باشید در ضمن قیمت هم مطمن باشید زیر قیمت بازار می دم که واسه همه صرف کنه!!!
اگه قرار باشه بعد از سه روز برسه بدستم( بعد از پست شما ) فایده ای نداره ها :biggrin1:

behnam_prince

کاربر سایت
Jan 25, 2007
46
بابا اسس جان همین امتیازه که مهمه پس فک میکنی اویل 4 برا چی انقد پر طرفداره ؟ یا چرا درایور3 رو همه میگن بازیه اشغالیه؟
همین امتیازه دیگه
برا همینه هرکی میخواد بازی بخره میره تو تاپ گیم گیم اسپات از اونجا بازیشو انتخاب میکنه

sepehr_LP

کاربر سایت
Jan 15, 2007
30
نام
sepehr
من نمیدونم رو چه حسابی به sound این بازی دادن 9 .به نظر من که sound بازی در شماره ی 1 واقعا عالی بود(اگه نگم شاهکار) با اون آهنگهای زمینه ی استثنائی و ... و همانطور که همتون میدونین sound بازی 1 10 گرفت که حقش بود.حالا هیچ شرکتی نمیاد در نسخه ی بعدی که باید بهتر باشه و اشکالات برطرف شده باشه کیفیت کارشو بیاره پایین!!
این بازی باید حداقل امتیاز 9.5 می گرفت.حالا باید بیاد و ببینیم شاید حق با اونا باشه.

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
درووووود به همه من بازی رو گرفنم از وست گیم
2hia0rd.jpg

48eh8op.jpg

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
فوق العادس بسیار زیباست 3 ساعت بازی کردم فوق العاده بود مخصوصا داستانش فعلا بهترین جا موقعی بود که زئوس اومد نمیگم چی شد تا کسانی که بازی نکردن نگن داستان رو تعریف کرد ولی در اینجا بالاخره میتونم عقدم سر زئوس که همیشه ازش بدم میومد خالی کنم و روایت اساطیر فوق العاده بود مخصوصا گایا مادر زمین که بسیار زیبا درستش کردن.
در کل بسیار زیباست و گرافیک باور نکردنی داره:love:
انقدر باحاله که نمیدونم چی بگم
تنها بدیش این بود که وست گیم با یه دلیل مسخره بازی رو گرون فروخت میگفت دی وی دی خام گرون شده اون 1000 تومن فکر کرده با ..... طرفه:biggrin1:

west

کاربر سایت
Dec 14, 2006
168
نام
محمد
تنها بدیش این بود که وست گیم با یه دلیل مسخره بازی رو گرون فروخت میگفت دی وی دی خام گرون شده اون 1000 تومن فکر کرده با ..... طرفه:biggrin1:

شب عید dvd ورباتیم گیر نمیومد این 7 تا رو هم بزور جور کردیم . خواهشا تهمت نزنید 7*1000 =7000 تومان . فکر کردید westgame انقدر کووچیکه که بخاطر 7000 تومان ... !!!
حتی من بدوستان گفتم صبر کنید تا ارجینالش بیاد و بازی رو 750 تومان تهیه کنید و الکی پول بازی ندید ( در تاپیک خودمون ) .
اگه ما دنبال دریافت چند هزار تومان هزینه اضافی از شما بودیم واقعا این مطلب رو میگفتیم ؟!
دم شما گرم

west

کاربر سایت
Dec 14, 2006
168
نام
محمد
dvd دوم این بازی هم dvd9 هست شامل این سرفصلها

Deleted Levels
Voices Of God Of War II
God Of War II The Music
Bringing God Of War II To Life​