God Of War 2

froutan1

کاربر سایت
Dec 14, 2011
1
با سلام خدمت دوستان
من تو جايي كه يك آينه هست و چند تا شبيه قرقره كه اونا را ميگيره و تصاوير تو آينه ميره عقب تا به اونجا كه زئوس با شمشير كرده تو سينه ما بعد يك ساعت شني مياد.....
گير كردم لطفا راهنمايي كنيد

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
با سلام خدمت دوستان
من تو جايي كه يك آينه هست و چند تا شبيه قرقره كه اونا را ميگيره و تصاوير تو آينه ميره عقب تا به اونجا كه زئوس با شمشير كرده تو سينه ما بعد يك ساعت شني مياد.....
گير كردم لطفا راهنمايي كنيد
وقتی قرقره رو چرخوندی و زون رو اهسته کردی در بغل مجسمه(همون زمان((خواهران))) سمت چپ میری اون جا بعد میپیچی سمت چپ با اسانسور میری بالا و (دیگه این جا زمان اهسته کن نیست) بعد راهتو ائامه میدی و می پری داخل اینه و............;)
اما وقتی GOW 2 رو تموم کردی حسرت اینو می خوری که GOW3 برای PS2 وجود نداره:d

felerticia

کاربر سایت
Apr 3, 2012
4
سلام
من بازی God of War - Ghost of Sparta رو روی PSP دارم و یه جاش گیر کردم هرکاری میکنم رد نمیشه
اونجاش هست که باید از یه طناب بپریم به یه طناب دیگه دقیقاآ بعد از انداختن سنگی روی اون آدمه که تو شکاف دیوار گیر کرده
هرکاری میکنم طناب دوم رو نمیگیره.
کسی میتونه کمک کنه یا Save بعد از اینجارو برام بذاره ممنون میشم

mehrdad2007

کاربر سایت
Jan 24, 2007
147
سلام دوستان من اینجا گیر کردم
راهنما خوندم میگه باید در بشنکی اما به در نمیشه اتک داد
باید چیکار کنم
785bf9067f8a.jpg

mostafa_nopo

کاربر سایت
Jun 23, 2010
0
بازو بندو که برداشتی میری جلوی اون مجسمه که اتیش پرتاب میکنه دقیقا جایی که میخوره به زمین بعد تو اخرین لحظه که گلوله اتش داره میاد به سمتت قبل از برخورد دفاع میکنی درست همون زمان باید اینکارو بکنی بعدش میخوره به مجسمه و راه باز میشه و جاده دراز

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
یه جا گیر کردم
این عکسشه
http://guides.gamepressure.com/godofwar2/gfx/word/682215859.jpg
682215859.jpg

همونجا که باید عقاب هست و اینکه همه جا برفه و برف درب رو بسته
باید یه جوری درب رو آب کنم
من درست یادم نیست !
ولی یادم میاد که گویا اهرم اون پایین ماه کامل رو یا یدون آینه رو کامل میکردیم ! که با انعکاس آخرش دهن اون عقاب باز میشد و چنتا از این در ها رو باز میکردیم که بعضی ها صندون هستن و یکی در هست !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر