God of War به صورت رسمی برای PC تایید شد

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,531
نام
مــاکــان
وقتی میشه ۳ سال گیم پس توی اکانت خودت بخری ۱ میلیون تومن دیگه نیازی نیست دنبال کرک و پایرت بازیای گیم پس رفت و خودت رو از آنلاینم محروم کنی
نکته منفیش اینه که روی استیم نیست و سروکله زدن با لانچرهای مزخرف مایکروسافت اعصاب میخواد.
اگه بیارنش روی استیم درسته که سهم میبره ولی فکر کنم بقدری PC گیمرها بخرن که 10ها برابر سود کنه.
ازاونطرف خودش مثل اسب تروا میزنه به دل استیم و شاید خرید معمولی بازیها روی استیم هم تحت تاثیر قرار بده..

نمیدونم از طرف استیم هست یا مایکرو که دست دست میکنن یا هر2.

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
691
وقتی میشه ۳ سال گیم پس توی اکانت خودت بخری ۱ میلیون تومن دیگه نیازی نیست دنبال کرک و پایرت بازیای گیم پس رفت و خودت رو از آنلاینم محروم کنی

هزینه اشتراک واقعی این 3 سال رو بگو
اشتراکی هزار تا اما اگر داخلش هست.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,482
در حالت ایده ال pc بهتره ولی چند تا نکته رو هم در نظر بگیرید

1.اینطوری هم نیست همه بازی ها D1 کرک شن ، RDR2 بالای یکسال طول کشید همین Deathloop بعد یک ماه هنوز خبری نیست ، حتی اگه کرک هم بشن مشکل پرفورمنس غیره بماند .
2.اگه بخوایید ارجینال بگیرید بازی ها رو که استیم که مثل قبل نیست کم کم داره گند میخوره به قیمت های منطقه ای ، از اون ور استور مایکرو به شدت داغونه بازی دانلود کردن از روش سرطانه یا وسطش خراب یا سرعتش و ... هزار تا باگ .
3. قیمت pc همه درست حسابی هم که قابل قیاس نیست با کنسول معمولا اوایل نسل جدید نسبت پول به پرفورمنسی که میدید قطعا رو کنسول خیلی بهتر ولی اوساط یا اواخر نسل ورق برمیگرده سمت pc، در کل اگه این قیمت های تخیلی قطعات نبود ، بی چون چرا pc به صرفه تر بود.

در کل بسته به خود فرد به عنوان مثل یکی مثل من که mmo بیشتر بازی میکنه حتما یه Pc لازم داره هر چند ضعیف

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Sega_genesis

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
چرا همیشه تو تاپیک های پی سی (معمولا حتی مستقیما ربطیم نداره) و گیمپس چند نفر هستن که واجب میدونن که بیان توضیح بدن که چرا سر ماها که از این سرویس و پلتفرم استفاده میکنیم کلاه رفته؟
واقعا باور اینکه خوبیاش به بدیاش برای ما سنگینی میکنه اینقدر سخته؟

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,896
نام
حسين
در حال حاضر الان یک فکت وجود داره و اونم اینه که: الان بهترین زمان برای پی‌سی گیمر بودنه. مایکرو که چندین ساله پیوند بسته، سونی هم دیر یا زود انحصاریاش رو دی وان میان روی پی‌سی و حتی اگه با تاخیر بیاره هم مهم نیست. میمونه یه نینتندو که گویا اونم با شبیه ساز بچه ها ته دیگ بازیاشونم خوردن!!

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,631
در حالت ایده ال pc بهتره ولی چند تا نکته رو هم در نظر بگیرید

1.اینطوری هم نیست همه بازی ها D1 کرک شن ، RDR2 بالای یکسال طول کشید همین Deathloop بعد یک ماه هنوز خبری نیست ، حتی اگه کرک هم بشن مشکل پرفورمنس غیره بماند .
2.اگه بخوایید ارجینال بگیرید بازی ها رو که استیم که مثل قبل نیست کم کم داره گند میخوره به قیمت های منطقه ای ، از اون ور استور مایکرو به شدت داغونه بازی دانلود کردن از روش سرطانه یا وسطش خراب یا سرعتش و ... هزار تا باگ .
3. قیمت pc همه درست حسابی هم که قابل قیاس نیست با کنسول معمولا اوایل نسل جدید نسبت پول به پرفورمنسی که میدید قطعا رو کنسول خیلی بهتر ولی اوساط یا اواخر نسل ورق برمیگرده سمت pc، در کل اگه این قیمت های تخیلی قطعات نبود ، بی چون چرا pc به صرفه تر بود.
1.همونطور که اشاره کردم شما نهایت نتونی D1 پایرت کنی می تونی از اکانت های اشتراکی بسیار ارزون قیمت حتی هکی استفاده کنی و ککت نگزه
2. روی PC قانونی و غیرقانونی به هر طریقی می شه قوانینو دور زد، این نشد، یکی دیگه!
3. شما اگر یک سیستم قابل ارتقا داشته باشی چرا توجیه نداشته باشه؟ کسی که قصد ارتقا داره با خریدو فروش قطعات قبلی خودش می تونه با مبلغی که توجیه داره یک ریگ متناسب با بازی های روز داشته باشه و بازی های XBOX رو D1 به هر شکلی که دوس داشت بازی کنه

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,173
نام
سبحان
نکته منفیش اینه که روی استیم نیست و سروکله زدن با لانچرهای مزخرف مایکروسافت اعصاب میخواد.
اگه بیارنش روی استیم درسته که سهم میبره ولی فکر کنم بقدری PC گیمرها بخرن که 10ها برابر سود کنه.
ازاونطرف خودش مثل اسب تروا میزنه به دل استیم و شاید خرید معمولی بازیها روی استیم هم تحت تاثیر قرار بده..

نمیدونم از طرف استیم هست یا مایکرو که دست دست میکنن یا هر2.
مشکلی که وجود داره ناشرای ترد پارتی هستن
ترد پارتیا با مایکروسافت قرارداد میبندن،بعد اگه بازیا بخوان بیان رو استیم قضیه پیچیده میشه،بهترین راهکار اینه مایکروسافت valve رو بخره :D
هزینه اشتراک واقعی این 3 سال رو بگو
اشتراکی هزار تا اما اگر داخلش هست.
چی میگی برادر؟من میگم تو اکانت خودم این رو خریدم این مبلغ و عکسش رو هم توی تاپیک game pass گذاشتم
بعد مگه مشکل اشتراکی چیه؟حس تقلب کردن و کلاه گذاشتن سر مایکروسافت فقیر بهتون دست میده و حتما باید به قیمت واقعی بخرید؟این قیمت گذاشته و مردم کشورای ضعیفتر هم دارن استفاده میکنن
شما هم استفاده کن،اگرم خیلی پول اضافی داری و دلت برای مایکروسافت میسوزه هزینه کاملش رو پرداخت کن به دلار آمریکا

آخرین ویرایش:
  • Like

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,928
نام
malek
تمام بازی هایی که روی PC دارم بلااستثا پایرت خورشون کردم، فکر کنم نسخه پریمیومشم کرک شده :D مرز انتخاب کنسول و PC تنها و تنها انحصاریاشه، یعنی کسی که میاد یک پلتفرم رو بنابر انتظارش انتخاب می کنه، در خیلی موارد بخاطر انحصاری های باکیفیت، در کنار PC ترغیب می شه PS5 بخره، ولی وقتی ببینه این مرز به تار مویی بنده، ترجیح می ده بجای هزینه بی جهت روی سخت افزار دیگه، روی پلتفرم خودش هزینه کنه، بحث ایران و این اختلاف قیمت برای کنسول و PC اتفاقا توجیه داره، وقتی که این اختلاف از بین بره اون کاربری هم که می خواد برای کنسول هزینه کنه، ترجیح میده یک هزینه کلی کنه و به تمام آرشیوها D1 دسترسی داشته باشه، اگر هم بخواد از اکانت های اشتراکی روی کنسول استفاده کنه هزینه و دردسرهای بنش بیشتر هم میشه
پس چرا ماکروسافت خودش زده تو کار کنسول؟ یعنی نمیدونسته رو pc خودش هم میشه بازیهای کنسولش رو بازی کرد؟
مطمعنا برداشت و تحلیل کمپانیهای درجه یکی مثل ماکرو و سونی از بازار گیم خیلی پیچیده تر از این حرفاست.
یه دوستی لم دادن رو مبل رو صفحه پیش مسخره کرد ولی مطمعن باشید تک تک این موارد رو در نظر میگرن و سیاست هاشون رو طبق اونا برای آینده تنظیم میکنن

• Like

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,631
پس چرا ماکروسافت خودش زده تو کار کنسول؟ یعنی نمیدونسته رو pc خودش هم میشه بازیهای کنسولش رو بازی کرد؟
مطمعنا برداشت و تحلیل کمپانیهای درجه یکی مثل ماکرو و سونی از بازار گیم خیلی پیچیده تر از این حرفاست.
یه دوستی لم دادن رو مبل رو صفحه پیش مسخره کرد ولی مطمعن باشید تک تک این موارد رو در نظر میگرن و سیاست هاشون رو طبق اونا برای آینده تنظیم میکنن
خود مایکروسافت اول نسل گفت ما به فروش کنسول اهمیت نمی دیم چون بستر فروششو برای رقابت با سونی فراهم نکرده بود، عوضش اومد روی سرویس ها تمرکز کرد تا خلا انحصاریا به این شکل پر بشه، خواه ناخواه با عرضه انحصاریا بصورت D1 روی PC این ذهنیت شکل می گیره که آیا به خرید کنسول نیاز دارم یا خیر؟ داریم منطقی صحبت می کنیم دیگه، وقتی این بستر بصورت یکپارچه روی پلتفرم PC بیاد، مطمئنا آپشن های بیشتری نسبت به کنسول در اختیار بازیکن قرار می گیره و حتی همون کنسول فن هم کم کم می پذیره که این تفاوت، تفاوتی نیست که باعث بشه ترغیب به خرید کنسول بشم

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
691
چی میگی برادر؟من میگم تو اکانت خودم این رو خریدم این مبلغ و عکسش رو هم توی تاپیک game pass گذاشتم
بعد مگه مشکل اشتراکی چیه؟حس تقلب کردن و کلاه گذاشتن سر مایکروسافت فقیر بهتون دست میده و حتما باید به قیمت واقعی بخرید؟این قیمت گذاشته و مردم کشورای ضعیفتر هم دارن استفاده میکنن
شما هم استفاده کن،اگرم خیلی پول اضافی داره و دلت برای مایکروسافت میسوزه هزینه کاملش رو پرداخت به دلار آمریکا
چی رو چی میگی؟

تو اکانت خودت با کردیت کارت خریدی یا برات شارژش کردن؟

40 دلار دادی برای 3 سال اشتراک؟

هزینه واقعی بخوای گیم پس یکساله بگیری میدونی چند دلاره؟

شما هم استفاده کن،اگرم خیلی پول اضافی داری و دلت برای مایکروسافت میسوزه هزینه کاملش رو پرداخت کن به دلار آمریکا
ماکروسافت مال پسر خاله و پسر عموم نیست که نگرانش باشم منتها ماکروسافت به موقعش خفت گیری میکنه:
بن کنسول و اکانت (سری اس + راهنمایی)

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,173
نام
سبحان
چی رو چی میگی؟

ماکروسافت مال پسر خاله و پسر عموم نیست که نگرانش باشم منتها ماکروسافت به موقعش خفت گیری میکنه:
بله تو اکانت خودم از ریجن آرژانتین خریداری شده ۳ سال ۴۰ دلار
شما کاری به هزینه واقعیش نداشته باش،فعلا به این روش و کاملا قانونی میشه خرید
در ضمن من رو پی سی بازی میکنم و پی سی هم واسش بنی وجود نداره
اونایی هم که بن شدن با کردیت هکی اکانتشون خریداری شده بوده
حالا شما بشین هی دلیل بیار و خودتو قانع کن که قیمت واقعی گیم پس گرونه پس من ایکس باکس نمیخرم

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,481
نام
Nimo
چی رو چی میگی؟

یعنی میخوای بگی هنوز نمیدونی ریجن بندی برای چی هست و قیمت ها در ریجن های مختلف متفاوت هستن ؟ گیم پس که هیچی حداقل برو استیم رو یه نگاه بنداز متوجه بشی حتی ea play هم تو ریجن های مختلف قیمتش متفاوت هست.

8030v2

کاربر سایت
Oct 23, 2019
691
یعنی میخوای بگی هنوز نمیدونی ریجن بندی برای چی هست و قیمت ها در ریجن های مختلف متفاوت هستن ؟ گیم پس که هیچی حداقل برو استیم رو یه نگاه بنداز متوجه بشی حتی ea play هم تو ریجن های مختلف قیمتش متفاوت هست.
خسته نباشی دلاور
نه اصلا نمیدونم رجین بندی برای چی هست!! :))
اونوقت منطقه زندگی و ای پی جنابعالی که از جای دیگست برات مشکل ساز نمیشه؟

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,481
نام
Nimo
خسته نباشی دلاور
نه اصلا نمیدونم رجین بندی برای چی هست!! :))
اونوقت منطقه زندگی و ای پی جنابعالی که از جای دیگست برات مشکل ساز نمیشه؟
نه نمیشه و هیچ‌ وقت هم نخواهد شد چون اگه میخواست بشه از سال ۲۰۰۷ تا الان دیگه باید یه مشکلی پیش میومد اگر قرار باشه ای پی من مشکلی داشته باشه دیگه فرقی نداره که از کدوم ریجن خرید کنم میخواد امریکا باشه یا روسیه و یا هند یا ارژانتین یا هر منطقه دیگه ای شما تا زمانی که پرداخت درست و بدون مشکلی داشته باشین اتفاقی نمیفته همون لینک تاپیکی که قرار دادی تمامی پرداخت ها از مبدا اصلی مشکل دار بودن برای همین پیگیری شدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر