PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام
من بازی رو تازه شروع کردم
کنسولم Pro هست ولی تلویزیون 1080P دارم
تو تنظیمات بین فریم ريت و رزولوشن کدومو انتخاب کنم بهتره؟ بنظرم Higher Resolution برای من کاربرد نداشته باشه، درسته؟

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
سلام
من بازی رو تازه شروع کردم
کنسولم Pro هست ولی تلویزیون 1080P دارم
تو تنظیمات بین فریم ريت و رزولوشن کدومو انتخاب کنم بهتره؟ بنظرم Higher Resolution برای من کاربرد نداشته باشه، درسته؟
سوپر سمپلینگ رو فعال کن رو سیستمت بعد رو حالت higher resolution بازی کن

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سوپر سمپلینگ رو فعال کن رو سیستمت بعد رو حالت higher resolution بازی کن

فعاله
من تلویزیون 4k ندارما، این گزینه رزولوشن بالاتر مگه نیست؟ و اینکه چرا با آپدیت 1.05 باز کات سین ها افت فریم دارن!

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
فعاله
من تلویزیون 4k ندارما، این گزینه رزولوشن بالاتر مگه نیست؟ و اینکه چرا با آپدیت 1.05 باز کات سین ها افت فریم دارن!
سوپر سمپلینگ مال تلویزیونای full HD یه ، باعث میشه دستگاهت فکر کنه تلویزیون 4k داری و بازی رو تو رزولوشن بالاتری اجرا کنه و کوالیتی تصویر بخصوص aa توی تلویزیونای HD بره بالاتر ، اون افت فریم رو من تا حالا حسش نکردم ، خودم هم رو تی ویه HD بازیش میکنم

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سوپر سمپلینگ مال تلویزیونای full HD یه ، باعث میشه دستگاهت فکر کنه تلویزیون 4k داری و بازی رو تو رزولوشن بالاتری اجرا کنه و کوالیتی تصویر بخصوص aa توی تلویزیونای HD بره بالاتر ، اون افت فریم رو من تا حالا حسش نکردم ، خودم هم رو تی ویه HD بازیش میکنم

ممنون
فقط اینکه پس اون Higher Resolution که تو تنظیمات بازی هست، در واقع کیفیت تصویر رو بهتر میکنه ولی با فریم پایین‌تر درسته؟ گزینه فریم بهتر هم که فریم رو پایدارتر میکنه؟

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
ممنون
فقط اینکه پس اون Higher Resolution که تو تنظیمات بازی هست، در واقع کیفیت تصویر رو بهتر میکنه ولی با فریم پایین‌تر درسته؟ گزینه فریم بهتر هم که فریم رو پایدارتر میکنه؟
اگه فریم ثابت و پایدار میخوای روی همون گزینه فریم برو ، البته خیلی تفاوت زیادی دو تا حالت تو بخش فریم ریت ندارن . جفتشون ۳۰ فریمن ولی تو حالت رزولوشن یه جاهایی فریم در حد خیلی کم پایین میاد که به نظر من خیلی محسوس نیست

• Like
Reactions: M ξ λ δ ζ

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
چی هست این؟
میشه اسکیپ کرد؟ :D
بازی میخوام کرکی بریزم الان زمان مناسبی هست؟

قابل اسکیپ نیست
چیز خاصی هم نیست باسن مبارک جین ساکایی رو مشاهده میکنی همین فقط:D

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
چی هست این؟
میشه اسکیپ کرد؟ :D
بازی میخوام کرکی بریزم الان زمان مناسبی هست؟

متاسفانه از اسکیپ خبری نیست باید از آب تنی کردن حاجیمون لذت ببری :D بنظرم یه گوگل کن ببین چیه :D ! البته میتونی واردش نشی بذاری آخرای بازی یکجا همشون رو بری ! ( صحنه ی طولانی ای نیست ولی همون یک صحنه میتونه دودمان به باد بده قشنگ :D !

Jack.bauer

کاربر سایت
Jun 17, 2012
416
نام
Arash
بازی رو با تمام مراحل فرعی و علامت سوالا و بیس های دشمن توش تموم کردم... فقط آرتیفکت ها رو جمع نکردم....
اولا این که محیط بازی به شدت زیباست.. یعنی هر چی بگم از زیباییش بازم کم گفتم! بعضی وقتا چند دقیقه وا میستادم و فقط به محیط نگاه میکردم! حالا زیبایی طبیعتو با غروب خورشید یا مه ترکیب کن! ببین دیگه چی در میاد! فقط تو اکت 3 زیبایی محیط کمی افت کرد! ولی بازم اوکی بود.
گیم پلی در کنار گرافیک و طبیعت نقطه قوت بازیه... من عاشق بازیای مخفیکاریم... یعنی راه داشته باشه بازیو مخفیکاری میرم ولی تو این بازی نمیدونم چرا اصلا بهم مخفی کاری نمیچسبید...یعنی نمیشد اصلا! ولی مبارزه با شمشیر اینقدر تا آخرین لحظه جذاب بود که اونقدر مخفی کاری برام مهم نبود.... انتحاری میرفتم تو دلشون خیلیم حال میداد....
هوش مصنوعی فقط جزو باگ بازی بود فکر کنم! با تیر کمون انفجاری یکی رو میزدی 2 متر اونورتر یکی که روش یه سمت دیگه بود متوجه نمیشد! اصلا هوش مصنوعی یه وضی بود :D
داستان بازی رو در همین حد میگم که خوب بود و من خیلی دوست داشتم.. حتی اندینگش
فقط من متوجه شباهت زیاد این بازی به Assassins creed شدم.... نمیدونم چه تفاوتی بود وقتی داشتم مراحل فرعی اون بازی رو میرفتم انگار داشتم کوه میککندم ولی تو این بازی بدون این که مجبور باشیم مراحل فرعی رو بریم( نمیدونم مجبور بودیم یا نه؟!؟! چون لول آپ نداشت بازی) همه رو با عشق و علاقه رفتم
اینقدریم که من اَسِ برادر جین رو تو این بازی دیدم اَس عمو جانی رو تو فیلماش ندیدم :D
خلاصه.... لیاقتش در حد همون امتیازیه که گرفته(یکم بیشتر) 85.. 86.. به همه هم تجربشو توصیه میکنم.... تو دوران گیمریم فاز سامورایی نگرفته بودم فقط که الحمدلله جنسم جور شد :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر