PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
درسته داستان و روایت بازی خیلی خفن نیست ولی کل داستان بازی یه طرف اون سکانس آخر یه طرف
خیلی شیک و سامورایی بود....
اون سکانس آخر داستان، سامورایی ترین چیزی بود که چه تو سینما و چه بازی دیدم:x

.

mostafaskip

کاربر سایت
May 28, 2015
502
نام
مصطفی
درسته داستان و روایت بازی خیلی خفن نیست ولی کل داستان بازی یه طرف اون سکانس آخر یه طرف
خیلی شیک و سامورایی بود....
اون سکانس آخر داستان، سامورایی ترین چیزی بود که چه تو سینما و چه بازی دیدم:x

.
موافقم بدجور. تمام آثار سینمایی توشیرو میفونه و کوروساوا رو دیدم اما این بازی یه جور دیگه سامورایی بودن رو شرح میده

پ.ن: آقا من چند روزیه فتیش Pefect Parry بهم دست داده و عجیب داره حال میده :D پیشنهادم اینه به هیچ وجه زیر درجه Hard بازی نکنید چون وقتی تو این درجه قلق مبارزات و Parry کردن بیاد دستتون، تازه از سلاخی کردن لیدرها و کله گنده های مغول لذت میبرید. اما اگه با درجه سختی پایین تر برید کارتون فقط میشه دکمه زدن حوصله سر بر

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,253
نام
امیر حسین
من بعد از گرفتن و آپگرید کامل لباس Ghost :
همممم... برم رنگ سفیدش رو بیابم! از اونطرفم یه هدبند و غلاف شمشیر قرمز... شبیه ترین چیز به اونیه که میخوام >:) ( IYKWIM ) ، گرچه کاش جای هدبند میزاشت کمربندی چیزی رنگ عوض کنم:))

من، دقایقی بعد از گشتن فروشنده ها و مخصوصا اونی که رنگ سفید میساخت... :
به علت نابودی آرزوهایم، 1 نمره کم میکنم:|

بعد از کمی غُر زدن پیش یکی از بچه ها، اینکه هنوز باور نمیکردم رنگ سفید نزاشتن برای این لباس، سرچ کردم و دیدم اِ هست! Ending Reward (شرمنده که یکم اسپویل کردم:-" )

امیدها به زندگی برگشت>:)

و من بعد از پایان بازی : (اسپویل داره دیگه)

هممم... قرمزش رو پوشیده‌... بریم تو Gear رنگ سفید رو انتخاب کنم...

و رنگ سفید نبود:|

خوب، برم پیش اون رنگ سفید سازه شاید باشه... و نبود:|

خوب... شاید توی Gift Altar هست ... و باز هم نبود:|

برم ببینم اونجا که زده بود Ending Reward فازش چیه!
و میبینم... و مینگرم... :|
بستگی به انتخاب آخر بازی داشته رنگی که میده بهمون :|

حالا که سفید نداد، دو نمره کم میکنم اصلا:| :)) ضربه ای که با امیدوار کردن و بعدش ناامید کردنم کرد، بدتر از کلا نبود این رنگ تو بازی بود:))

برعکسه ها! خون نریزی لباس قرمز خونین بهت میده، خون بریزی سفید میده:|
ای لعنت:|

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
من بعد از گرفتن و آپگرید کامل لباس Ghost :
همممم... برم رنگ سفیدش رو بیابم! از اونطرفم یه هدبند و غلاف شمشیر قرمز... شبیه ترین چیز به اونیه که میخوام >:) ( IYKWIM ) ، گرچه کاش جای هدبند میزاشت کمربندی چیزی رنگ عوض کنم:))

من، دقایقی بعد از گشتن فروشنده ها و مخصوصا اونی که رنگ سفید میساخت... :
به علت نابودی آرزوهایم، 1 نمره کم میکنم:|

بعد از کمی غُر زدن پیش یکی از بچه ها، اینکه هنوز باور نمیکردم رنگ سفید نزاشتن برای این لباس، سرچ کردم و دیدم اِ هست! Ending Reward (شرمنده که یکم اسپویل کردم:-" )

امیدها به زندگی برگشت>:)

و من بعد از پایان بازی : (اسپویل داره دیگه)

هممم... قرمزش رو پوشیده‌... بریم تو Gear رنگ سفید رو انتخاب کنم...

و رنگ سفید نبود:|

خوب، برم پیش اون رنگ سفید سازه شاید باشه... و نبود:|

خوب... شاید توی Gift Altar هست ... و باز هم نبود:|

برم ببینم اونجا که زده بود Ending Reward فازش چیه!
و میبینم... و مینگرم... :|
بستگی به انتخاب آخر بازی داشته رنگی که میده بهمون :|

حالا که سفید نداد، دو نمره کم میکنم اصلا:|:)) ضربه ای که با امیدوار کردن و بعدش ناامید کردنم کرد، بدتر از کلا نبود این رنگ تو بازی بود:))

برعکسه ها! خون نریزی لباس قرمز خونین بهت میده، خون بریزی سفید میده:|
ای لعنت:|
والا بنظر خودم پایان خوبش همونیه که عموش رو میکشه تو یوتیوب ویدئوش رو ببین دیالوگاش خیلی احساسی تره بخاطر همین لباس سفید میده

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
بلاخره منم استارت زدم بازیو و فقط میتونم بگم برگام!!!
البته فقط 2 ساعت وقت کردم بازی کنم ولی قشنگ گرفت منو!
اگر بحث گرافیکی و طراحی محیط و... که پاره میکنه آدمو (از بس خفن و متناسب با حال و هوای شرقیه) رو بزاریم کنار ، صدا گذاری و موسیقی و روایت داستانو تا اینجای کار خیلی دوست داشتم چون درکل همچین فضا و داستان هایی فاوریتمه:love:
تنها ایرادی که تا اینجا میتونم بگیرم میمیک چهرها حین مکالمه توی سکانس های خارج از کاتسین هاس که اونم به خاطر اینه که تازه تلو ۲ رو تموم کردم و حساس شدم :p

159854

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
دوستان بازی هر نقصی داشته باشه پایان بندی محشر و درست حسابی داره....بهترین بازی برای خداحافظی با نسل هشتم به غایت زیبا و فراموش نشدنی....
خیلی امیدوارم با پایانی که داشت قسمت بعدیش هم ساخته بشه...فک کن سامورایی ها و شوگان بهترین نفراتشونو بفرستن برای شکار گوست اونم همزمان وقتی که داری با مونگولا می جنگی....یه چیزی مثله قسمت سوم جان ویک که انجمن قاتلان بهترین مامورانشونو می فرستن سر وقته جان.....واقعا امیدوارم ساکر پانچ تو نسل جدید و روی ps5 این بازی رو حتما معرفی کنه....
در ضمن یه موزیک ویدیو زیبا از بازی تو یوتیوب دیدم براتون گزاشتم اگه بازی رو تموم نکردین بازش نکنین...

• Smile
Reactions: IMANOKA

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اها یه چیز جالبی هم که تو همین ساعت اولیه باهاش مواجه شدم ، اون احترام npc های بازی به شخصیت سامورایی درون بازی هست که وقتی به کمپ بازمانده ها رسیدم قشنگ به چشم میومد
و اینکه انیمیشن های مخفی کاری و کمبت هم کاملا نرم و واقعیه!!!
حالا برم جلو ببینیم چه آشی واسم پختن >:)

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
من تو دموهای بازی قطع عضو دیده بودم ولی تا اینجای بازی قطع عضو ندیدم تو بازی. البته من تازه بازی رو شروع کردم. می خواستم ببینم قطع عضو دیدن شما تو بازی؟

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,755
نام
مراد حلیمی
من تو دموهای بازی قطع عضو دیده بودم ولی تا اینجای بازی قطع عضو ندیدم تو بازی. البته من تازه بازی رو شروع کردم. می خواستم ببینم قطع عضو دیدن شما تو بازی؟
قطع دست تو مبارزات
قطع کله وقتی بصورت مخفی کاری کله گنده مغولا رو میزنی

.

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
منم تازه بازیو شروع کردم بخش اولشم از کمبت بازی خوشم اومده باید با فکر مبارزه کنی همینجور الکی دکمه زنی نیست گرافیک زیباییم داره بریم جلوتر قراره حسابی سرگرممون کنه

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
تو مخفی کاری اصلا نیازی به فکر نیست شمشیر اپگرید کنید مبارزات بازی راحت میشه از چارم درست استفاده کنید راحت تر میشه من که مثل یه سامورای میرم جلو فقط کافی l1 با جا خالی یاد بگیرین اون موقع جنگیدن لذت داره

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
خوب‌بعد از ساعت‌ها تلاش بازی پلات شد.واقعا انیمیشن های مبارزه جین بی نظیره من تا حالا تو هیچ بازی با تم سامورایی این همه فنون کنجوتسو رو یکجا ندیده بودم.از اونجایی که خودم چند سال ایکیدو کار کردم دیدن نبردهای جین واقعا برام لذت بخش بود چرا که اکثر این حرکت‌ها رو تو ایکیدو تمرین کرده بودم.فست تراول بازی بی نظیره و‌طراحی هنری و فنی بازی هم چشم ها رو‌ خیره می کنه.
انتظار برای انتشار نسخه ۲ واقعا سخته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر