PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
حالا اینکه باسن جین ساکای ببینیم مهم نیست مهم اینکه وقتی لخت می شه باسن مبارکش 4 تا پلیگان هم نداره 1 دفعه می شه ps2:D شاید 1 سیقلی به باسنش می دادن قابل تحمل تر می شد:D

1 ایراد دیگه هم بازی داره البته قبلی ایراد نبود:D اینکه مشابه بازی های زمان چپق علی خان نمی شه دیالوگ ها یا کات سین ها رو رد کرد مخصوصا اینکه خیلی هاشونم تکرارین نمی دونم شاید همین مسئله به لود سریعش کمک کرده

• Smile
Reactions: ShahryR

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
حالا اینکه باسن جین ساکای ببینیم مهم نیست مهم اینکه وقتی لخت می شه باسن مبارکش 4 تا پلیگان هم نداره 1 دفعه می شه ps2:D شاید 1 سیقلی به باسنش می دادن قابل تحمل تر می شد:D

1 ایراد دیگه هم بازی داره البته قبلی ایراد نبود:D اینکه مشابه بازی های زمان چپق علی خان نمی شه دیالوگ ها یا کات سین ها رو رد کرد مخصوصا اینکه خیلی هاشونم تکرارین نمی دونم شاید همین مسئله به لود سریعش کمک کرده
وقتی بمیری یا فست تراول کنی هم بازی سریع لود میشه و این قضیه ربطی به رد شدن یا نشدن کات سین و دیالوگ نداره

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما

وسط بازی که لودینگ نداره که رد نکردن کات سین بخواد تاثیر داشته باشه.
وقتی Fast Travel میکنید سرعت لود مشخص میشه که این اصلا چه ربطی به رد نکردن کاتسینها داره؟

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
وسط بازی که لودینگ نداره که رد نکردن کات سین بخواد تاثیر داشته باشه.
وقتی Fast Travel میکنید سرعت لود مشخص میشه که این اصلا چه ربطی به رد نکردن کاتسینها داره؟

نه من منظورم کلی بود یعنی اگر امکان رد شدنش توی بازی گذاشته می شد شاید به سرعت لود بازی صدمه می زد حالتی که بشه رد کرد.چون کات سین ها ریل هستن تغییراتی رو توی برنامه نویسی ایجاد می کنه که شاید نه قطعا بازم می گم شاید به سرعت لود بسیار سریعش صدمه می زده برای همین نذاشتن چون واقعا علت دیگه ای نمی تونه داشته باشه. الان همه ی بازی ها این امکان رو دارن.

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
751
دوستان من توی act 1 هستم.یه جای هست به نام komatsu forge که توی نقشه شکلش مثل چهار تا خونه قرمز هستش.من رفتم اونجا هیچی نیست فقط یه پرنده پیدا کردم که اونم اخرش یه هد بند داد بهم همین.حالا سوالم اینه که چرا اینجا توی نقشه قرمز هست و complete نمیشه و تیک نمیخوره.همه جاهای دیگه وقتی میری کارای اونجا رو انجام میدی complete میشه و تیک میخوره توی نقشه ولی اینجا نمیشه ایا چیزی هست که نگرفتم خواهشنا راهنمایی کنید

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
دوستان من توی act 1 هستم.یه جای هست به نام komatsu forge که توی نقشه شکلش مثل چهار تا خونه قرمز هستش.من رفتم اونجا هیچی نیست فقط یه پرنده پیدا کردم که اونم اخرش یه هد بند داد بهم همین.حالا سوالم اینه که چرا اینجا توی نقشه قرمز هست و complete نمیشه و تیک نمیخوره.همه جاهای دیگه وقتی میری کارای اونجا رو انجام میدی complete میشه و تیک میخوره توی نقشه ولی اینجا نمیشه ایا چیزی هست که نگرفتم خواهشنا راهنمایی کنید
چون اون منطقه مربوط میشه به خط داستانی باید مراحل اصلی داستانی رو طی کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر