PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,024
نام
نیما
واقعا اینا در مورد Loading چیکار کردن ؟! سرعت لود شدن برای یک بازی Open World به شکل عجیبی سریعه !

یه نکته ی دیگه اینکه واقعا چه کاریه که بابت هر بار Health Upgrade مجبور باشیم باسن Jin Sakai رو ببینیم ؟ :D باز اگه AC بود حداقل میتونستیم جنسیت کرکتر رو عوض کنیم :D

trainer

کاربر سایت
Jan 19, 2009
712
نام
میلاد
واقعا اینا در مورد Loading چیکار کردن ؟! سرعت لود شدن برای یک بازی Open World به شکل عجیبی سریعه !

یه نکته ی دیگه اینکه واقعا چه کاریه که بابت هر بار Health Upgrade مجبور باشیم باسن Jin Sakai رو ببینیم ؟ :D باز اگه AC بود حداقل میتونستیم جنسیت کرکتر رو عوض کنیم :D
دقیقا همین مسئله برای من هر سری که میمیرم یا فست تراول که میزنم برای جالب و قابل تامل :)

خدا رو شکر اینقد حجم زیاد شدن هلت کم هست که من قید دیدن باسن مبارک رو خیلی وقت ها میزنم :)) تا یه سری بشینم پاش همه رو یه جا برم و خیالم رو راحت کنم

• Smile
Reactions: only sony

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,957
نام
آریا
شرمنده سوالم خیلی با خود بازی در ارتباط نیست. :D
این‌طور که شنیدم بازی یه مدلی هست که وقتی دانلود تموم شد و رفتیم توش، بعد از یه مدت چند گیگ دیگه هم دانلود می‌کنه. من چون ظرفیت یک می‌گیرم، می‌خواستم ببینم این بخش دوم بعد از یه ساعت از راه می‌رسه یا زمان‌بندی دقیقی نداره و ممکنه یهو بعد از سه ساعت بیاد؟ :| بعد این دانلودی که اونجا نیاز داره، توی همون محتوایی هست که قبلاً دانلود کردیم (مثلاً از فلان سایت) و با PSX Download Helper می‌تونیم منتقلش کنیم یا کلاً جدا از این چیزا هست و از اول باید یه چیز جدیدی رو اونجا دانلود کنیم؟
در نهایت هم چه بازی‌هایی دیگه‌ای این مدلی هستن که از قبل در جریان باشم! :D

• Like
Reactions: mehrdad122

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481

پس خبر نداری! اصل باسن مال ساموراییاست :D وارد جزییات نمی شم چون می دونی که با فرم و شکل توضیح می دم :D کار به جاهای باریک می کشه.

بگو انجین بازی های سونی چقدر غول شده که لودینگ بی معنیه براشون.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
این‌طور که شنیدم بازی یه مدلی هست که وقتی دانلود تموم شد و رفتیم توش، بعد از یه مدت چند گیگ دیگه هم دانلود می‌کنه. من چون ظرفیت یک می‌گیرم، می‌خواستم ببینم این بخش دوم بعد از یه ساعت از راه می‌رسه یا زمان‌بندی دقیقی نداره و ممکنه یهو بعد از سه ساعت بیاد؟ :| بعد این دانلودی که اونجا نیاز داره، توی همون محتوایی هست که قبلاً دانلود کردیم (مثلاً از فلان سایت) و با PSX Download Helper می‌تونیم منتقلش کنیم یا کلاً جدا از این چیزا هست و از اول باید یه چیز جدیدی رو اونجا دانلود کنیم؟
بیست دقیقه بازی کنی ارور میاد اون بالا ، از کسی که ظرفیت 1 میگیری حتما زمان بیشتری بگیر که مثل من به درد سر نخوری !

• Like
Reactions: Dinosaur

furynk6

کاربر سایت
Jun 14, 2020
18
نیازی نیست حتما بازی کنی وقتی نصب بازی تموم شد که حجمش 34 گیگ هست یه بار بازی رو اجرا کن فورا برگردی به قسمت دانلود ها میبینی که بازی زده 39/9 و دوباره داره دانلود میشه هموم دیتایی که از قبل گرفتی نصب میشه از حجمت کم نمیکنه

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
بهتره با پی سی بازی رو دانلود کنی به همراه آپدیت ۱.۴ که می شه حدودا ۴۳ گیگ
اول یه بخشی که حدود ۳۴ گیگ هست رو نصب می کنه به محض اینکه بازی رو استارت می کنی می ره مابقی رو هم نصب می کنه.
در مورد سوال آخرت هم اضافه کنم تا حالا مورد مشابه ندیدم

بیست دقیقه بازی کنی ارور میاد اون بالا ، از کسی که ظرفیت 1 میگیری حتما زمان بیشتری بگیر که مثل من به درد سر نخوری !
یه روشی وجود داره که با ست کردن DNS می تونید به صورت آنلاین و بدون اینکه بازی قفل بشه آپدیتها رو نصب کنید:
در کادر Primary DNS مقدار 108.61.128.158 را وارد کرده و کادر Secondary DNS را در حالت 0.0.0.0 رها کنید. سپس در بخش Proxy Settings تنظیمات مربوط به PSX Download Helper را انجام دهید.

حالا دیگر محدودیت زمانی‌ای برای نصب دیتای بازی‌ها ندارید و می‌توانید به نصب دیتا آفلاین PS4 به وسیله برنامه PSX Download Helper بپردازید. لازم به ذکر است برای انجام این کار، باید دیتای بازی را به صورت کامل بر روی کامپیوتر داشته باشید.

آخرین ویرایش:

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
بهتره با پی سی بازی رو دانلود کنی به همراه آپدیت ۱.۴ که می شه حدودا ۴۳ گیگ
اول یه بخشی که حدود ۳۴ گیگ هست رو نصب می کنه به محض اینکه بازی رو استارت می کنی می ره مابقی رو هم نصب می کنه.
در مورد سوال آخرت هم اضافه کنم تا حالا مورد مشابه ندیدم

یه روشی وجود داره که با ست کردن DNS می تونید به صورت آنلاین و بدون اینکه بازی قفل بشه آپدیتها رو نصب کنید:
در کادر Primary DNS مقدار 108.61.128.158 را وارد کرده و کادر Secondary DNS را در حالت 0.0.0.0 رها کنید. سپس در بخش Proxy Settings تنظیمات مربوط به PSX Download Helper را انجام دهید.

حالا دیگر محدودیت زمانی‌ای برای نصب دیتای بازی‌ها ندارید و می‌توانید به نصب دیتا آفلاین PS4 به وسیله برنامه PSX Download Helper بپردازید. لازم به ذکر است برای انجام این کار، باید دیتای بازی را به صورت کامل بر روی کامپیوتر داشته باشید.
این دی ان اس ها برای ریختن دیتا بصورت افلاین زیاد قابل اعتماد نیستند.اگه از کار افتاده بشن و وصل بشه کامل بازیا ممکنه قفل شن.من یه سایت دیده بودم گذاشته بود خیلیا میگفتن قفل شده بازیاشون با این روش بعد طرف جواب میداد که قدیمیه دی ان اس.

• Like
Reactions: Kiami and rezvideo

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
این دی ان اس ها برای ریختن دیتا بصورت افلاین زیاد قابل اعتماد نیستند.اگه از کار افتاده بشن و وصل بشه کامل بازیا ممکنه قفل شن.من یه سایت دیده بودم گذاشته بود خیلیا میگفتن قفل شده بازیاشون با این روش بعد طرف جواب میداد که قدیمیه دی ان اس.
بله ممکنه همینطور که شما می فرمایین بشه البته می شه چک کرد یعنی بعد از ست کردن DNS چک کنید ببینین به PS store وصل می شه یا نه اگر نشه یعنی DNS داره درست کار می کنه.
من حدود هفت ماه هست از این DNS استفاده می کنم فعلا مشکلی نبوده حالا تا ببینیم بعد چی پیش میاد :-??

• Like
Reactions: Kiami and saeedonly

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
اقا من هنوز توی خماری لست2 هستم،بنظرتون این بازی جواب میده و دست و دلم میره بهش؟یا دراپش میکنم :D

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,639
نام
وحید
خب دیشب بازی رو تموم کردم
نیمه دوم بازی یه جهش زیبایی تو همه قسمتها داشت
اواخر بازی کلا داشتم اسکرین شات میگرفتم اینقدرکه محیط زیبا بود
نکته جالبش اینه همزمان بازی the last of us 2 هم اماده داشتم که این باعث شد حتی به اون فعلا فکر نکنم تا تموم بشه
به نظرم وداع سونی با این نسل وداع خوب و درخوری بود

نمره من به بازی
8.8/10

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,187
نام
سامان
037d33e680849e367e0cf43ca2439bed.jpg

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند