PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,584
نام
حسین
سرعت لود شدن بازی اعجاب انگیزه
اره دقیقا انگار لود نداره بازی
استدیوا فرست پارتی سونی تو همین نسل با کنسول ps4 رفتن به نسل بعد:|
خدا میدونه اینا با کنسول نسل بعد می خوان چیکار کنن:D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
سرعت لود شدن بازی اعجاب انگیزه

من تایم گرفتم لود اولیه 8 ثانیه لود فست تراول 4 ثانیه رسما انگار بازی روی SSD NVME 1.3 هست. حتی تکسچر پاپ این هم نداره خیلی عجیبه فریم تقریبا ثابت بازی با رز بالاش هم برای این سبک بازی عجیبه خیلی به ندرت با اینکه رزولوشن 3200 در 1800 داره زیر 30 میاد و برعکس اکثر بازی ها حتی لست 2 زیر 30 هم که میاد دچار استاتر نمی شه.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
حتما دقت کردید که مغول ها در این بازی اینجا منگول خوانده می شن و احتمالا فکر کردید تلفظ انگلیسیش بسیار شبیه به منگول فحش خودمون هست اما در حقیقت به خاطر وحشی گری و تنفر مردم و اینکه شباهت زیادی هم چهره اونا به عقب مانده های ذهنی داشت نام منگول برای عقب مانده های ذهنی انتخاب کردن تا بدین ترتیب تحقیرشون کنن.

furynk6

کاربر سایت
Jun 14, 2020
18
من یه دو ساعت بازی کردم یه چند تا سوال از دوستانی که بازی رو تموم کردن داشتم 1.بازی سیستم lock نداره؟ 2.دوربین بازی رو چجوری تنظیم کنم خیلی کنده.3 رو حالت رزولیشن بهتره یا فریم

• Like
Reactions: ps3_360_wii

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
من یه دو ساعت بازی کردم یه چند تا سوال از دوستانی که بازی رو تموم کردن داشتم 1.بازی سیستم lock نداره؟ 2.دوربین بازی رو چجوری تنظیم کنم خیلی کنده.3 رو حالت رزولیشن بهتره یا فریم

۱- خیر متاسفانه نمیشه روی یک دشمن خاص دستی قفل کرد
۲- تو بخش Gameplay تنظیمات Camera Speed در دسترسن
۳- بستگی به رزولوشن مانیتور یا تلویزیونتون داره من روی رزولوشن 4K با دستگاه PS4 Pro روی حالت Higher Resolution کیفیت بهتری رو دارم و فریم ریتم هم مناسبه پس طبعا پیشنهادش میکنم

ps3_360_wii

کاربر سایت
Nov 12, 2006
751
بلاخره بعد از کلی اعصاب خوردی بازیو تحویل گرفتم.صاف شدم توی این مدت.منم به امیدا خدا تا شب میتونم بازیو تجربه کنم.اقااگه کسی میتونه یه راهنمای در مورد بازی بکنه که مثلا اول کار چکاری انجام بدم که بعدا به مشکل نخوردم ممنون میشم بگید.

• Like
Reactions: samadi741

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
منم بالاخره بازی رو تموم کردم :x چقدر یه بازی میتونه خوب باشه مخصوصا داستانش که از وسطای بازی به بعد اوج میگیره و چقدر شخصیتای خوبی هم داره که یکم به خاطر کات‌سین‌های معمولی بازی آندریتد شدن. واقعا حق بازی ۸۳ نبود چون تو هر جهتی حرفی برای گفتن داره و به نظرم حداقل حقش ۸۷ بود، حتما حتما حتما تجربه کنین که یکی از یونیک‌ترین و بهترین تجربه‌های نسله و یکی از قابل احترام‌ترین بازی‌های این نسل. ساکرپانچ واقعا نشون داد که خیلی پیشرفت کرده و توی چندسال آینده راحت میتونه بیاد توی استودیوهای رده یک سونی. وداع خوبی با نسل هشتم بود :(( حالا میرم برای بار سوم، تلو رو تموم کنم

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,506
بلاخره بعد از کلی اعصاب خوردی بازیو تحویل گرفتم.صاف شدم توی این مدت.منم به امیدا خدا تا شب میتونم بازیو تجربه کنم.اقااگه کسی میتونه یه راهنمای در مورد بازی بکنه که مثلا اول کار چکاری انجام بدم که بعدا به مشکل نخوردم ممنون میشم بگید.
تا میتونی گراز و خرس شکار کن برای آپگریدهای بمب بمب دودزا چاقو و .....
یه Charm هم هست به اسم Charm of Inari اینو بنداز . هر چیزی که برداری 2 برابر حساب میشه . ( به چز گل ها )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر