PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
نمایش کامبت خیلی متمرکز بود روی نشون دادن پری و استند آف و یه نمور هم مخفی کاری، و خیلی روی فینیشرهایی که تو تریلر ای تری بود یا مبارزات سنگین تر مانور ندادن، کل کامبت هم بهش میخورد از یه ماموریت جانبی باشه که باز برای من حس اون کمپ های Horizon رو داشت. در کل مبارزات ساده بود که فکر کنم سر نمایش داشتن خیلی ایزی میرفتن، اما این سیس ساموراییش خوبه واقعا. بخصوص اون بابایی رو که افتاده بود رو زمین خیلی خون سرد کشت.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,235
اونور خیلی جالبه دارن زیراب ویژال بازی هم میزنن:D
اگه اسکپلورینگ بازی رو خوب در بیارن و تا حدی شبیه BotW باشه برا من از TLoU2 هم هایپش بیشتر میشه:D کامبت هم خوب بود ولی خب چون دمو بود قطعا یکی بازی میکنه که کامل گیم پلی رو بلده و اون چالشه ممکنه دیده نشه الان

navid+267

عضو جدید
Apr 23, 2019
1
خب سیستم کامبت بازی دقیقا برعکس اون چیزیه که فکرشو میکردم. یه چیزی تو مایه ترکیب سیستم شمشیرزنی The Witcher 3 + Sekiro توی ذهنم بود.
انگار چالشی خاصی توی درگیری های تن به تن وجود نداره و ساکر پانچ هم تمرکزشو گذاشته روی روایت فیلم‌گونه‌ی بازی.
حقیقتا از این بابت نا امید شدم.
انگار مقدر شده که Jin خیلی راحت مغول هارو از سر راه برداره!

توی این تریلر تنها موردی که خیلی جلب توجه میکرد طراحی محیط و موسیقی بود برای من.
دقیقااااااا ... این رو بزار کنار هوش مصنوعی نه چندان خوب و اونوقت میشه گفت این بازی صرفا موزیک و اتمسفره از نظر من. کاش تاخیر بزنن بازی رو و رو بخشای دیگش بیشتر کار کنن. اتمسفر بازی که خب گفتم شاهکاره ولی اگه همین حدودا باشه بنظر من متای 83 84 کافیه براش و من بشخصه انتظارم بیشتر بود. / مقایسه این بازی با لست او اس شوخیه ولی خب من سبک سامورایی رو خیلی دوس داشتم ... حیف

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
مبارزات تو حالت سامورایی ظاهرا زیاد چالشی نیستند
حالت نینجا رو بیشتر دوست داشتم
مغول ها عملا وان هیت میشدن :D
View attachment 141903
مگه تو دنیای واقعی با شمشیر سامورایی چندتا هیت باید بخوری ؟
طرف قطع عضو میشد , واقع گرایانه باشه من بیشتر دوست دارم تا لولش بالا باشه 50 تا بزنی نمیره

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
مبارزات تو حالت سامورایی ظاهرا زیاد چالشی نیستند
حالت نینجا رو بیشتر دوست داشتم
مغول ها عملا وان هیت میشدن :D
View attachment 141903
خب واقعا کاتانا می‌تونه ملتو وان هیت کنه و مشخصه عمدا هدفشون همین بوده .

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
خب سیستم کامبت بازی دقیقا برعکس اون چیزیه که فکرشو میکردم. یه چیزی تو مایه ترکیب سیستم شمشیرزنی The Witcher 3 + Sekiro توی ذهنم بود.
انگار چالشی خاصی توی درگیری های تن به تن وجود نداره و ساکر پانچ هم تمرکزشو گذاشته روی روایت فیلم‌گونه‌ی بازی.
حقیقتا از این بابت نا امید شدم.
انگار مقدر شده که Jin خیلی راحت مغول هارو از سر راه برداره!

یه مورد دیگه هم که تو ذوق میزد این بود که وقتی بخوای با دوبله ژاپنی بازیو انجام بدی، چون موشن کپچر ها با زبان انگلیسی ضبط شدن و لب خوانی شخصیت ها با زبان انگلیسیه، یکم تو ذوق میزنه این sync نبودن

توی این تریلر تنها موردی که خیلی جلب توجه میکرد طراحی محیط و موسیقی بود برای من.
البته بنظر میاد بیشتر Nioh ایی باشه چون Stance های مختلف جین استفاده میکرد و معلوم بود هر کدوم کاربرد خودشون رو دارن.

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
معمولا رو پایین‌ترین هوش مصنوعی بازی‌ها رو نمایش می‌دن، برای همین روی این نمایش راجع به سخت و آسون بودن بازی و سطح هوش مصنوعی‌اش نمیشه نظر داد.

• Like
Reactions: delta05

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
به نظر من گیمپلی بازی اون چیز دندون گیری که باید باشه نیست :D در واقع هوش مصنوعی بازی تو این گیمپلی جوری که باید بتونه بازیکن رو چلنج بکنه نبود.

نظرم رو 86 ایناس :D
باید بیاد خودت ببینی چالش داره یا نه .. این چیزی که نشون دادن، چیزیه که برای نمایش تدارک دیدن...

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
اتمسفر و موسیقی عالی بود. فیزیک مبارزات تن به تن هم خوب بود. فیزیک کمان اصلا جالب نبود. همونجا که تیر اول رو با گوست میزنه اصلا داینمیک نیست. طرف روش به یه وره ولی با پشت میفته.
انیمیشن دشمنان هم موقع خوردن تیر واسه من خیلی عجیب بود!
ولی واقعا موسیقی, گرافیک و اتمسفر بازی محشره. اصلا منتظر GoT نبودم ولی خب با این نمایش بدجوری جذبش شدم!

• Like
Reactions: abi69 and navid+267

Ni-oH

کاربر سایت
Dec 11, 2017
353
من فک نمیکنم مبارزات به این آسونی ها هم که فکر میکنید باشه ، به نظرم بیشتر این گیم پلی یه حالت اپگرید شده با تمام اسکیل ها بود رو یه درجه سختی پایین ( البته اگه داشته باشه )
به هر حال سبک بازی طوری هست که نمیشه مثل نیوه سر یه دشمن زپرتی ۴ ساعت علاف بشی

لینک دانلود فورکا نداره کسی :D

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
گرافیک دانگرید شده بود یا من توهم زدم؟
یه بار 1080 تریلر رو ببین همه توهمات از بین میره :D
زنده اش رو از دست دادیم، در کل چیز خفنی بود... از اون "هر چه خوبان همه دارند، ما همه یکجا داریم" هاش بود بازی.
قدیما یوبیسافت از این بازی ها میساخت... منتها دیگه بازی های یوبیسافت شده "هر چه خوبان همه دارند ما ورژن مدیکورش رو یک جا داریم"

لذا دلم به این یکی شدید خوشه. :x

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
خب واقعا کاتانا می‌تونه ملتو وان هیت کنه و مشخصه عمدا هدفشون همین بوده .

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
البته اینا معلوم بود دشمن های ضعیفی هستن طبیعتا زره دار ها چالش بیشتری دارن.
یک نکته دیگه هم مطمئنن همه سوپرایز های کمبت و بقیه چیزای بازی رو نشون ندادن و برای نمایش بعدی هم نگه داشتن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر