PlayStation Ghost of Tsushima

سازنده
Sucker Punch
تاریخ انتشار
July 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
سیستم کارما به اون شکل اینجا جواب نمیده . چون با سازوکار پلات بازی همخونی نداره . اینجا ما یه سامورایی داریم ک خانوادش و خیلی های دیگه توسط مغول ها ب خاک و خون کشیده شدن
و قصدش اینجور ک نشون میده انتقامه (!) همینجوریش خون خوار و بی رحم دشمناش رو سلاخی میکنه و قهرمان مردمشه
من فکر می کنم Player Choiceـی ک سازنده ازش حرف میزنه جوره دیگه ای باشه . یکم رئال تر
در کل باید صبر کرد و دید

پ.ن : مثلا ب این صورت باشه ک حق انتخاب بازیکن توی سبک بازی با انتخاب سامورایی بودن یا روح (گاست) بودنه و هدف یه جور دنبال میشه
پ.ن : سازنده قبلا گفته بود ک توی بازی بعضیها ب جین احترام می زارن و بعضیها ازش میترسن . فکر میکنم این شاید با همون انتخاب بین سامورایی بودن یا گاست بودن مشخص بشه (نوع دیگه ای از کاراما ولی نه مثل inFamous ؛ اینجا تاثیرش روی دنیای بازی مشخص و بیشتره)
اتفاقا اینا باید از ایده بازی های دیگه تماما استفاده کنند مثلاً سیستم ماموریت های رندوم ردد دد ۲ اینجا میتونن عالی پیاده کنن و جواب میده می‌تونه روند جذاب ترس به بازی بده تماما باید از ایده های موفق داخل بازی استفاده کرد

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
n34645_.jpg

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
روح همون استعاره ست... از اینکه یه فرد شکست خورده که باید میمرده تو اون میدون نبرد قاعدتا، الان زنده ست و هنوز داره میجنگه:-"

نه مسائل ماورایی هم نداره، و امیدوارم نداشته باشه! بازی اینجوری زیاد داریم:D
ولی یه بازی تاریخی به این شکل نداریم...در مورد جنگ سوشیما هم که کلا نداریم
با دوتا تیر جوشن تو پشتش !؟؟/:)

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
یک چیزی که جالبه کسی بهش دقت نکرده یا دیگه اشاره نمیکنه بازی روزی که عرضه بشه نزدیک 7 سال طول کشیده که ساخته بشه یادمه یک ویدیو بود سال 2017 بود به نظرم که گفت بازی 3.5 سال داره ساخته میشه بازی الان قراره وسط 2020 عرضه بشه. :|:D

بدیش اینکه قبلا تایید کردن سیستم کارما در بازی وجود نداره البته احتمال داره نظرشون تغییر کرده باشه اما من عاشق سیستم کارمای Infamous بودم یکی از چیزای که تو بازی هاش دوست داشتم انتخاب خوب بودن یا بد بودن بودش امیدوارم این سیستم به بازی بر گردونده باشه چون واقعا خیلی عالی میشد که یک گوست خون خوار باشی که همه ازت بترسن یا یک قهرمان مردمی باشی که مردم عادی دوست داشته باشن و کمکت کنن و دشمن ازت بترسه .

یکی از ایده های خود من برای بازی های Open Word وجود NPC های تعاملی هستش با گیم پلی که امیدوارم نسل بعد بهش برسیم به جای اینکه نقش مترسک اجرا کنن یا فقط راه برن یا یک دیالوگی بگن یا اینکه بعضی هاشون بر اساس گیم پلی باهات همراه بشه هر کدام بتونن در بازی بر اساس شرایط بازی یک کاری انجام بدن برای مثال هر کدام شخصیت خاص خودشون داشته باشن یکی به عنوان برای مثال جاسوس باشه و وقتی دیدت خیلی شیک به بقیه اطلاع بده با کمترین جلب توجه یا وقتی درگیر شدی موافق تو هستش برای مثال یک میز پرت کنه یا یه همچین سیستمی یعنی NPC ها تعامل بیشتری در بازی داشته باشن که مشخصا نیاز به سخت افزار قویتر هستش .
تو بازی هیتمن و جی تی ای یه همچین سیستمی ولی بصورت خیلی ابتدایی هست

• Like
Reactions: vivanred

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
یک چیزی که جالبه کسی بهش دقت نکرده یا دیگه اشاره نمیکنه بازی روزی که عرضه بشه نزدیک 7 سال طول کشیده که ساخته بشه یادمه یک ویدیو بود سال 2017 بود به نظرم که گفت بازی 3.5 سال داره ساخته میشه بازی الان قراره وسط 2020 عرضه بشه. :|:D

بدیش اینکه قبلا تایید کردن سیستم کارما در بازی وجود نداره البته احتمال داره نظرشون تغییر کرده باشه اما من عاشق سیستم کارمای Infamous بودم یکی از چیزای که تو بازی هاش دوست داشتم انتخاب خوب بودن یا بد بودن بودش امیدوارم این سیستم به بازی بر گردونده باشه چون واقعا خیلی عالی میشد که یک گوست خون خوار باشی که همه ازت بترسن یا یک قهرمان مردمی باشی که مردم عادی دوست داشته باشن و کمکت کنن و دشمن ازت بترسه .

یکی از ایده های خود من برای بازی های Open Word وجود NPC های تعاملی هستش با گیم پلی که امیدوارم نسل بعد بهش برسیم به جای اینکه نقش مترسک اجرا کنن یا فقط راه برن یا یک دیالوگی بگن یا اینکه بعضی هاشون بر اساس گیم پلی باهات همراه بشه هر کدام بتونن در بازی بر اساس شرایط بازی یک کاری انجام بدن برای مثال هر کدام شخصیت خاص خودشون داشته باشن یکی به عنوان برای مثال جاسوس باشه و وقتی دیدت خیلی شیک به بقیه اطلاع بده با کمترین جلب توجه یا وقتی درگیر شدی موافق تو هستش برای مثال یک میز پرت کنه یا یه همچین سیستمی یعنی NPC ها تعامل بیشتری در بازی داشته باشن که مشخصا نیاز به سخت افزار قویتر هستش .
تو رد دد من اینقدر تو شهر چرخ زده بودم و به همه سلام کرده بودم نوار شرافتم کلا چسبیده بود سمت سفید:))

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
تو رد دد من اینقدر تو شهر چرخ زده بودم و به همه سلام کرده بودم نوار شرافتم کلا چسبیده بود سمت سفید:))
دقیقا کاری که خودم انجام دادم،توی همون ولنتاین اینقدر با ملت سلام علیک کرده بودم دیگه کم مونده بود فحشم بدن،از اسطبل تا در کلانتری میرفتم و فقط سلام میکردم باز مسیر رو برمیگشتم و تکرار میکردم،اینقدر اینکارو انجام دادم توی همون چپتر دوم بازی نوار شرافتم تا ته چسبیده بود :-"

PERSIANGAMER_313

کاربر سایت
Nov 1, 2019
77
دقیقا کاری که خودم انجام دادم،توی همون ولنتاین اینقدر با ملت سلام علیک کرده بودم دیگه کم مونده بود فحشم بدن،از اسطبل تا در کلانتری میرفتم و فقط سلام میکردم باز مسیر رو برمیگشتم و تکرار میکردم،اینقدر اینکارو انجام دادم توی همون چپتر دوم بازی نوار شرافتم تا ته چسبیده بود :-"

یکم کمتر خالی ببند رد دد نوار شرافتش تا آخر پر نمیشه اونم چپتر ۲
باید مراحلی که برای دریافت پول هست رو بری اونم توی چپتر ۶ هستن بعد اون نوار شرافتش سریع پر و خالی میشه

.:Melkor:.

Dark Lord
کاربر سایت
Feb 7, 2011
844
نام
Fallen
یکم کمتر خالی ببند رد دد نوار شرافتش تا آخر پر نمیشه اونم چپتر ۲
باید مراحلی که برای دریافت پول هست رو بری اونم توی چپتر ۶ هستن بعد اون نوار شرافتش سریع پر و خالی میشه
مگه قراره شما چیزی به من بدی که بخوام خالی ببندم یا نبندم؟

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,640
نام
milad
سر گیم پلی 2018 تو مراسم e3 سونی کم مونده بود گریم بگیره چه گرافیکی چه صدا گذاری خفنی چه گیم پلی و چه موسیقی ترکیب این ها باهم ادمو میبره به اون دوران

• Like
Reactions: J. Constantine

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
باوجود اینکه رنگ مورد علاقم مشکی هستش اما اصلا بهش نمیاد من برای کاور همون رنگ آبی ترجیح میدم قشنگتر هستش .

رنگ های مورد علاقم سفید و سیاه و قرمز هستش اما برای کاور هیچ کدام دوست ندارم باشه . :D

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
باوجود اینکه رنگ مورد علاقم مشکی هستش اما اصلا بهش نمیاد من برای کاور همون رنگ آبی ترجیح میدم قشنگتر هستش .

رنگ های مورد علاقم سفید و سیاه و قرمز هستش اما برای کاور هیچ کدام دوست ندارم باشه . :D
آبی تکراریه بهتره برای ps5 رنگ جدید برای قاب انتخاب کنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر