GEARS OF WAR 3 TOURNAMENT

به نظر شما چه تاریخی برای برگذاری مسابقه مناسب می باشد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    24
  • نظرسنجی بسته شده است .

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
به هر حال من که نبودم ببینم بازی چجوری بوده ولی این فقط یه بازیه اسمش هم روشه-بازی...

من نمیدونم دقیقا چه اتفاقاتی افتاده ولی همه میدونن که امین یکی از گیمر های خوب توی گیرزه و کاور به کاور هاش معروفه...
و کلا بهتره این مسائل فراموش بشه
بیخیالش
نمیدونم چرا تو زندگیم هِی نمیشه!

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
به هر حال من که نبودم ببینم بازی چجوری بوده ولی این فقط یه بازیه اسمش هم روشه-بازی...

من نمیدونم دقیقا چه اتفاقاتی افتاده ولی همه میدونن که امین یکی از گیمر های خوب توی گیرزه و کاور به کاور هاش معروفه...
و کلا بهتره این مسائل فراموش بشه
بیخیالش
نمیدونم چرا تو زندگیم هِی نمیشه!
نمیخوام اینجا بشه تاپیک مقایسه بازیکنا براتون تو پیجتون توضیح دادم
کلا اخلاق شعور خیلی بهتر از بازی هست ومهمتر این که ادم طوری بازی کنه که بقیه لذت ببرن از بازی باهاش نه اینکه یه روز خسته میای میخوای با بازی خستگیتو در کنی میای تو بازی میبنی طرف داره با بازی مزخرف فقط حرص در میاره کمپری تو بازی هنر نیست ;) این بازی جوانمردانه رو به جلو با تکنیکه که هنره این که با تواناییت یکی رو بکشی نه با نامردی و استفاده از حرکات نوب گونه :)
شب خوش و امیدوارم تو مسابقه شرکت کنی

آخرین ویرایش:

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
gears bazi e herfei hass pas toosh herfei bazi konin ke khodetoono be hame esbat konin
یکی از دلایلی که من این بازی رو انتخاب کردم همین بود داش نوید چون گرز یه بازی بود که واقعابرای کیل گرفتن باید مهارت داشت زمان ما هم بخاطر سروراش و سختی بازی اکثرا رفتن سمت کال اف دیوتی ولی ما موندیم و با همون لگ بازی رنک مچ کردیم هر سری اپیک یه اپدیت داد تا نتونیم بازی کنیم باز ما یه راه پیدا میکردیم واقعا درود به اون بچه ها که تحت هیچ شرایطی این بازیو کنار نذاشتن و مردونه وایستادن اون موقع حمع ایرانیا تو گرز به زور به 10 نفر میرسید ولی ما پرچم این بازیو بالا نگه داشتیم هرکس هم حرف مفت در مورد این بازی زد زو زدیم تو دهنش ولی وقتی گرز 3 اومد گیم پلی بازی خیلی اسون تر از شماره قبلی شد و باعث شد افراد بیشتری بیان توش ولی الان که میبینیم اینقدر تعداد بچه ها تو گرز زیاد شده خوشحال میشم که این بازی به جایگاه اصلیش تو جمع ایرانیا رسیده طوری که اینقدر حر فه ای شدن که اگه میشد رنک مچ سرچ کرد الان همشون جزو 100 تای برتر بودن واقعا خوشحال میشم این چیزا رو میبینم
و اما در مورد امضات همیشه تیم OLD SCHOOL از 4 نفر از بهترینا تو گرز 2 تشکیل شده همیشه هم شعارمون بازی جوانمردانه بوده حتی اگه بازی منجر به باختمون بشه افتخار ما برد نیست افتخار ما بازی هاردکور و جوانمردانست که تحت هیچ شرایطی تغییر نمیکنه

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
سلام

براي اينكه تعداد تيم ها كم نشه و در جمع دوستان باشيم تيم ما را هم اضافه كنيد
M F 6 O W
EHsAN ArdenT
markus780
Iman Khfan

نام تيم هم Gears Conscript هستش
برد و باخت اصلا برام مهم نيست و فقط براي تفريحش و سرگرميش ميام [-x

آخرین ویرایش:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
سلام

براي اينكه تعداد تيم ها كم نشه و در جمع دوستان باشيم تيم ما را هم اضافه كنيد
M F 6 O W
EHsAN ArdenT
markus780
...............
نفر چهارم هم زود تر اعلام ميكنم
نام تيم هم Gears Conscript هستش
برد و باخت اصلا برام مهم نيست و فقط براي تفريحش و سرگرميش ميام [-x
ممد اسم تیمو همون تیم اصفهانیه که تو پارتی گفتیم رو میذاشتی !! :d
اینجوری بهتر بود !

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
Igneous

100% با پیشنهادتون موافقم فقط یکسری چیز ها نیاز به ادیت داره که به زودی در پست اول برنامه هارو میزارم.

مرسي اگه برنامه ها رو زود تر بزاريد ميدونم سرتون شلوغ شده واسه ويديو ها ممنون

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
GEARS CONSCRIPT VS BROTHERS TO THE END
9:30 PM

THE BEGINNERS VS SPARTA
10:30 PM

بدلیل افطار بازی اول امکان تاخیر توش وجود داره البته 10 تا 15 دقیقه فقط
کاربر
KRATOS 0443 لطفا به هم تیمیتون اعلام کن که اگه دوباره کوچیک ترین توهینی به مهرداد یا من یا هر کس دیگه بکنه متاسفانه مجبور میشیم طبق قانون این اقا رو هم از ادامه مسابقات حذف کنیم پس خواهشا رعایت کنین این اخطار اخر بود امیدوارم شاهد بی احترامی دیگه نباشیم

برنده های بازی های دیشب

BLACK TENSION(3 players) 3-1 HAYABUSA
PILL4GERS 3 - 0 THE BEGINNERS

جدول جدید بعد بازی امشب ارائه میشه

آخرین ویرایش:

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
3 GEARS CONSCRIPT
1 BROTHERS TO THE END
به اتمام رسید شاهد یه بازی بسیار زیبا و هیجانی بودیم 2تیم خیلی خوب و مردونه بازی کردن تا اینجا بهترین بازی از لحاظ کیفیت بازی این 2 تیم بوده جا داره از 2 تیم بابت بازی قشنگشون ازشون تشکر کنم
واقعا بازی زیبایی بود
و اما از این به بعد برای انتخاب شدن بهترین بازیکن تورنومنت بازیکنایی که mvp میشن اسمشون یاداشت میشه و هر کسی که بیشترین mvp رو بدست بیاره بهترین بازیکن جام میشه

mvp of this match
M F 6 O W

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
از همه ی بچه ها تشکر میکنم-بازی خوبی بود...
از متین-حمید-مسعود و حسین تشکر میکنم...
بازی کاملا تهاجمی و قشنگ بود...

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
خوب بازی ما فزدا کی هست ؟؟؟
آمروز 1 بازی به دلیل نا معلوم برگزار نشد فکر کنم اعضای تیم مقابل مشکلات شخصی داشتن و حضور نداشتن ولی اعلام کرده بودن
بازی شما فردا همون ساعت یا ساعت 9:30 هر وقت که همتون بودین برگزار میشه
شب خوش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر