GEARS OF WAR 3 TOURNAMENT

به نظر شما چه تاریخی برای برگذاری مسابقه مناسب می باشد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    24
  • نظرسنجی بسته شده است .

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
سلام
دوستان باز چي شده؟
بازي را برديم ولي نيازي به اين سر و صداها نيست
مشخصه تو بازي كه 3 به 4 اند تيم 4 نفره ميبره بخصوص مپي مثل چك ات كه اسلحه زياد داره
ما 4 نفر بوديم و تيم مقابل 3 نفر//اگر ما 3 نفر بوديم و تيم مقابل 4 نفر مشخصه تيم 4 نفر ميبرد
مهرداد و مهران و هومن همه تهاجمي بازي كردن
امين شما هم لطف كن و رعايت كن و كمي منطقي باش
از old school هم تشكر ميكنم چون با وجود 1 يار كمتر امدن و بازي كردن//عالي بود
از هم تيمي هام ميخام به فكر مسابقات اينده باشند

MFGOW

کاربر سایت
Mar 19, 2011
91
نام
Mamad Marcus
در ضمن بايد بگم هيچي از بازي مهرداد مهران هومن كم نميشه
اين 1 بازي بود 1 طرف برد و 1 طرف باخت
تمام شد رفت

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
مطمئنی؟؟؟؟ این تیمی که باهاش بازی کردین old school نبود 2تا از بهترین نبودن اقای محترم یه تیم 3 نفره رو به طرز فوق العاده نوب گونه بردین فقط به غیر از 1 بازیکنتون m f o 6 w که بازی رو به جلو ارائه داد و سعی میکرد از بازی نوب گونه شما دوری کنه...... که به خودتون افتخار میکنین من که اینقدر لگ داشتم وسط راند دوم به کل دیسکانکت شدم هومن هم که با وایرلس اومده بود دیگه همه میدونن وایرلس اوضاع پینگش چطوره .. نه مثل بعضی ها اینقدر براشون گیم مهم باشه برن یه خط جدا بگیرن با نت خوب که لگشون خوب باشه ...... ولی گفتیم ایراد نداره ی بازیه و اکثر تیم ها گفتن اگه ما نباشیم اونا هم دوست ندارن شرکت کنن و به احترام بچه ها شرکت کردیم اونم با این تیم که هیچ شباهتی به تیم اصلیمون نداره ولی یه باز یه بازی رو به جلو بازی ارائه دادیم که دیدیم به به تو مپ checkout دم دیگر لانچر چادر زدین و دارین مثل ما انگار نه انگار دارین با یه تیم 3 نفره بازی میکنین و خنده دار تر از همه دارین pistol میزنین انگار دارین از جان مالتون دفاع میکنین دیگه kنهایت نامردی جلوی تیم 3 نفره ... در صورتی که بچه تشریف دارین این فقط یه بازیه !!!!!! کسی که باید دفاعی بازی کنه ما هستیم در صورتی که ما 3 نفر بودیم ولی یه بار هم کمپ نکردیم یه بازی راش ارائه دادیم به لطف special weapon کمپ کردن 4نفری ریختن 4 نفره سر 1 نفر بردین اینو میتونین از m f o 6 w بپرسین که تیم خودشون تشریف داشتن و شاهد بودن باز با همه این مسائل ما حرفی نزدیم برد رو تبریک گفتیم ولی تا بازی تموم شد انواع اقسام مسیج های چرت پرت برای بنده ارسال شد که عکسشم موجوده با یه voice مسیج که واقعا از خودم خجالت میکشم با این همه سابقه تو بازی باید یه همچین شخصی که تا سال پیش زیر دست بال ما بازی یاد گرفت اینگونه با ما حرف بزنه با پیستول حماسه سازی کنه .....:) یکی نیست بگه که تا سال پیش از خود ما میپرسیدی پیستول چیه و نمیدونستی اصلا اسمش چیه ... در صورتی که هیچ وقت تورنومنت سال قبل یادم نمیره که جلوی تیم اصلی ما بازی میکردین همین اقا که ادعا برد میکنه میباخت میگفت یه دست دیگه:) ما هم به خنده میگفتیم باشه ...گذشت مسئله مهمی هم نیست دیگه قضاوت به عهده خودتون چون با این بی احترامی ها و این مسائل من به شخصه حاضر نیستم با وجود چنین ادمایی تو مسابقه شرکت کنم یا جای ماست یا جای امثال این افراد ....
من براتون فایلهای صوتی و عکسا رو اپلود میکنم پینگی که از سایت اپید تست هم گرفتم براتون میزارم قضاوت با شما
از همه دوستان شرکت کننده معذرت میخوام با این شرایط و بابت وجود این افراد یا باید جای اینا باشه یا جای ما قضاوت با خودتون چون همین تیم سال پیش هم این مشکلات رو ایجاد کرده بود

link aks
4Myup.com | Free Image Hosting & Photo Sharing
voice messege
Download Recording (4) amr
voice messege 2
Download Recording (5) amr
ناگفته نماند همین اقا قبل مسابقات یه مسیج به همه داده بود و باز هم به بنده فحاشی کرده بود
اینم از لینک پینگ بنده در حین مسابقه
http://www.speedtest.net/result/2069008962.png
[/QUOTE]
مهران خودتو اذیت نکن. افراد اینطوری همه جا هستن و باعث شادی روح و روان من و تو!

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
تمام شد رفت
حرف شما کاملا منطقی محمد جان ولی این تیم OLD SCHOOL نبود یه تیم بود قثط برای شرکت .... که فقط بیایم بازی کنیم باهاتون همین اگه مثل بعضی ها بازی برامون مثل جان و ناموس مهم بود 3 نفر نمیو مدیم اصلا شرکت نمیکردیم در صورتی که شرکتمون فقط بخاطر بچه های گلی مثل شما و بقیه بچه های با اخلاق بود بود ولی مسائل بعد بازی که بنده اپلود کردم هم به سادگی ازش میگذرین ؟؟؟؟ همنطور که تو پست اول نوشتیم توهین مساوی هست با اخراج شما اگه ایشون رو به اندازه بنده میشناختین حاضر نبودین اسمشو به زبون بیارین چه برسه بازی تازه با اینکه 3 نفر بودیم کلا من با وضع اینترنتم کلا فقط رو هوا به سر میبردم در صورتی که این اتفاق برای یکی از همینا میوفتاد ثانیه ای بازی نمیکرد باید با توجه به قانون باهاشون برخورد شه
[QUOTEpistolباHAMMERBURST که زیاذ فرق نیمیکنند پس pistol هم خذف کنید][/QUOTE]
والا طوری پیستول میزدن که انگار روت مالچر گرفتن برای محظ اطلاع شما بحث دیگه که نهایت نامردی بود کمپ کردن 4 نفری این افراد بود جلوی تیم 3 نفره دیگه معنیشو خودتون میدونید دیگه
تمام شد رفت
درسته اگه تفکر همه مثل شما بود وضع این نبود در صورتی که هر دفعه ما بازی میکنیم اصلا برامون مهم نیست بازی رو به جلو و بدون هیچ کثیف کاری هم بازی رو قشنگ میکنه هم باعث میشه همه لذت ببرن این بازی مورد علاقه ماست در صورتی که این تیم اگه لازم بود از chainsaw هم استفاده میکرد چون انگار قراره برن جام جهانی با توجه به قانون توهین باید با ایشون برخورد شه در غیر این صورت این مسابقات صلاحیت نداره چون به قوانینش پایبند نیست
اینم از قانون که در پست اول بهش ذکر شد
ذکر جدی به افرادی میدیم که به هیچ وجه جو رو خراب نکن چون بلافاصله از مسابقه اخراج میشن ...تمام شرایط و قوانین برای همه یکسان هست چیزی به عنوان اعتراض وجود نداره پس کسی اعتراض نکنه با اگر موردی خلاف این قضیه بهش ثابت شد فقط میتونه با تیم داور اون مسابقه در میون بزاره نه اینکه صداشو تو لابی بلند کنه یا به کسی فحاشی کنه

link aks
voice messege
voice messege 2
ناگفته نماند همین اقا قبل مسابقات یه مسیج به همه داده بود و باز هم به بنده فحاشی کرده بود

آخرین ویرایش:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
link aks
voice messege
voice messege 2
به دلیل وجود این اسناد ایشون از ادامه مسابقات بن میشه

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
به دلیل وجود این اسناد ایشون از ادامه مسابقات بن میشه
اقا مهرداد فقط اینا نبود قبلشم ایشون یه MESSEGE TO ALL داد و بنده فحش داد که همه شاهد هست که تو اون مسیج به بنده فحاشی کرد
در هر صورت واقعا برای خودم متاسفم دوستان همین ایشون سال پیش چه التماس هایی میکرد به بنده ولی مهم نیست
با اجازه اقا مهرداد اسمه تیممون رو عوض میکنم چون این تیم تیم OLD SCHOOL نیست اسم این تیم میشه BLACK TENSION

نتیجه بازی امروز

BLACK TENSION (3 PLAYERS 0

TEAM 6 3

به نفع تیم 6 به پایان رسید

امیدوارم در ادامه به کسی فحاشی نشه و همه با بازی جوانمردانه از تورنومنت لذت ببرن

Sh4d0w RiS3R X

کاربر سایت
Jul 25, 2012
9
team old schooletam tu gow 2 ba ye team kheyli zaeif tar bordim tu tournament sale ghabl ke vasate bazi ke 3 dast jolo budim agha mifahme ma ba rapid bazia joloyimo bazio mibande.!!!!!!!!!!!
ghablanam bet goftam tu sathi nisti ke bekhay darabareye bazie digaran nazar bedi.
darmorede baziam begam ke hame midunan ke vaghti shoma lag dary joft pa mipary ru modem ke ghat she shayadam faraji she pas nagu disc shodam va tuye bazi ham teame man 0.5 sanie lag dashto jik nazadim tu khode baziam daghighan 8 bar mano shoma tak betak shodim ke faghat ye baresho zadi pas....
kasiam tu teame ma ghate joda nagerefte ke bekhad vasash internet begire internet hamuni bude ke has pas bahane e nemibinam va bayad begam teame ma ye lahze ham camp nakarde va mese park dashtim tu map charkh mizadim
darbareye aghaye mf60 ham begam az bacheha shenideh shode ke bad az bazi in bad bakhto basti be msg cherto pert ke khoda midune tush chi bude

---------- نوشته در 02:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:42 AM ارسال شده بود ----------

darzemn kasi ejbar nakarde bud ke ba 3 nafar biay bazi koni

---------- نوشته در 03:02 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:45 AM ارسال شده بود ----------

bahal bud be commentatun ye del siro por khandidam =)) etefaghan emshab ashkan goft az baziha bekeshim kenar ke manam paziroftamo keshidim kenar/
khoshtip inam yadet nare 3 ta msg ke man be hame ferestadam az tarafe shoma javab dadeshod ke tush kalamate besyar zeshti bud vali mohem ni
darzemn inam yadam raft az edame mosabeghe ham ban shodim pa behtare azin arusak bazia biaym birun.
in link hayi ham ke gozashti mano yade in monazereha mindaze ke mikhan ye juri khodeshun khub neshun bedan ba inhal bahal bud va dame kesayi ke tu in tournament poshte ma budan ke khodeshunam khub midunan kia hastan.
garm.:-*
aha yadam raft begam agaram gharar bud baziharo edame bedim tarjih midadim 3 nafare bazi konim:p

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
team old schooletam tu gow 2 ba ye team kheyli zaeif tar bordim tu tournament sale ghabl ke vasate bazi ke 3 dast jolo budim agha mifahme ma ba rapid bazia joloyimo bazio mibande.!!!!!!!!!!!
ghablanam bet goftam tu sathi nisti ke bekhay darabareye bazie digaran nazar bedi.
darmorede baziam begam ke hame midunan ke vaghti shoma lag dary joft pa mipary ru modem ke ghat she shayadam faraji she pas nagu disc shodam va tuye bazi ham teame man 0.5 sanie lag dashto jik nazadim tu khode baziam daghighan 8 bar mano shoma tak betak shodim ke faghat ye baresho zadi pas....
kasiam tu teame ma ghate joda nagerefte ke bekhad vasash internet begire internet hamuni bude ke has pas bahane e nemibinam va bayad begam teame ma ye lahze ham camp nakarde va mese park dashtim tu map charkh mizadim
darbareye aghaye mf60 ham begam az bacheha shenideh shode ke bad az bazi in bad bakhto basti be msg cherto pert ke khoda midune tush chi bude

---------- نوشته در 02:45 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:42 AM ارسال شده بود ----------

darzemn kasi ejbar nakarde bud ke ba 3 nafar biay bazi koni

بحث بازی تموم شده.... فیلم بازی هم موجوده که داشتین با چه وضع اسف باری بازی میکردین 2تا هاست متفاوت هم شاهد بودن خواهشا حرف از باد معده نزن که همه چی با اسناد موجوده
همین جنابعالی بودی که تو صفحه اول در مورد محمد MFOGW چرت پرت نوشته بودی که قاطی کردیم بهت گفتیم خجالت بکش برو پستت رو درست کن حتی حاظر نشدی این کارو کنی مهرداد بوزر پسوردتو گرفت پستت رو ویرایش کرد در حد مرام شعورم نیست که بگم چی گفتی در موردش چون اگه بهش میگفتیم حاضر نبود تو فرند لیستش باشی چه برسه به هم تیمی ..
مارو بردی لابد داشتی خواب میدیدی اینم سند باختنتونامروز سومین بازی در روز دوشنبه مورخ 7 شهریور ساعت 21.30 OLD SCHOOL TEAM 6-3 TEAM2
به داوری هومن SHADOW HUNTER X در MAP : JACINTO انجام شد .

http://forum.bazicenter.com/thread46894/page14/#post1575197

اون 3 راندی هم گرفتین به لطف روشی که امروز بردین گرفتین ولی چون اونموقع تیم اصلیمون بود زورتون نرسید من ادعایی ندارم ولی خندم میگیره روزی که اومدی گرز رو وقتی یادم میاد همین مدل بودی احترام سن که نداری احترام سابقه بازی هم نداری ...
خب به دلیل فحاشیات از مسابقه بن شدی پس لازم نیست دیگه دروغ هات و چرت پرت هات رو به خورد کس دیگه بدی و به بی احترامیات ادامه بدی

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
به نظر من این تورنومنت only Gnasher بنوده پس هرکاری هم بکنن مجازه(فقط وقتی میشه گفت نامردیه که جزءی از مسابقه نباشه!)
در مورد کمپ و یک به یک ها و بقیه هم به نظرم فیلم مسابقات که آپلود بشه همه چیز خودش گویاست پس کل کل نیاز نیست
به نظر من چیزی که الان لازمه یه چیزه
به جای کل کل توی انجمن-کسی حرفی داره باید توی زمین بازی نشون بده نه جای دیگه
در مورد هاست هم دیگه بعد 10 ماه گیرز 3 بازی کردن(تقریبا 10 ماه)همه میدونن که هاست برای همه یکیه و اگه مشکلی باشه از هست برای همس در غیر این صورت مشکل از خودته!

ادامه ی این کل کل ها هم فقط با عث خراب شدن تورنومنت و بسته شدن مجدد این تاپیک میشه پ بیخیال(با اینکه خیلی به کل کل علاقه دارم ولی اینجا جاش نیست-مگه نه mehrbod؟:d)

منتظر فیلم های مسابقات هستیم...

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
POINT
LOOSE
WIN
TEAM NAME
3
0
1
BROTHERS TO THE END
3
0
1
SPARTA
0
0
0
THE BEGINNERS
0
1
0
BLACK TENSION
0
1
0
HAYABUSA
0
1
0
PILL4GERS
?
?
?
TEAM 6

جدول نتایج تا بازی های امروز
من برای تیم 6 علامت سوال گذاشتم چون مثل اینکه فقط از این تیم اقا محمد مونده اگه میشه 3 نفر انتخاب کن ماشالاه بچه های زیادی هستن اسم تیم رو اعلائم کن تا بنده تو جدول بزارم مطمئنم بچه های خوب هستن بیان تو تیمت نمومنش همین اقای ARDENT

بازی های فردا
PILL4GERS VS BEGINNERS
9:30

HAYABUSA VS BLACK TENSION
10:30

خوش باشین و با ارزوی بازی های زیبا از جانب شما

ArdenT

کاربر سایت
Aug 14, 2011
106
نام
احسان
تاره افراد مثل امین ادعا داشتن که با من لگ داشتن...در صورتی که ایشون و محمد از شرکتی که من اینترنت میگیرم اینترنت دارند(صبا نت) واقعا ادعا بعضی ها چقدر پوچه...لطفا افراد با ادعا پینگشونا بزارن...
آخه چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟
محمد یه شهر دیگس
امین یه شهر دیگه
صبانت(نداگستر) هم یه شرکته با 3-4 نمایندگی که تو اصفهان میشه سپاهان گستر و هیچ ربطی به بقیه نمایندگی هاش نداره!
به نظر من تو این بازی هرکس ادعا کنه من لگ دارم(منظورم توی گیرزه نه این مسابقه)حرفش میتونه 99% منطقی باشه چون اینترنت ایران هیچیش حساب کتاب نداره...
(بررررررررررررررررررررررررررروووووو:p)

---------- نوشته در 05:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:15 AM ارسال شده بود ----------

محمد تنهایی بازی کنه بهتر از اینه که بچه های خوبی عین من بریم تیمشو کله کنیم!!!!:p
مگه نه MF?

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
به نظر من این تورنومنت only Gnasher بنوده پس هرکاری هم بکنن مجازه(فقط وقتی میشه گفت نامردیه که جزءی از مسابقه نباشه!)
در مورد کمپ و یک به یک ها و بقیه هم به نظرم فیلم مسابقات که آپلود بشه همه چیز خودش گویاست پس کل کل نیاز نیست
به نظر من چیزی که الان لازمه یه چیزه
به جای کل کل توی انجمن-کسی حرفی داره باید توی زمین بازی نشون بده نه جای دیگه
در مورد هاست هم دیگه بعد 10 ماه گیرز 3 بازی کردن(تقریبا 10 ماه)همه میدونن که هاست برای همه یکیه و اگه مشکلی باشه از هست برای همس در غیر این صورت مشکل از خودته!

ادامه ی این کل کل ها هم فقط با عث خراب شدن تورنومنت و بسته شدن مجدد این تاپیک میشه پ بیخیال(با اینکه خیلی به کل کل علاقه دارم ولی اینجا جاش نیست-مگه نه mehrbod؟:d)

منتظر فیلم های مسابقات هستیم...

اقای ARDENT من یاد اون جمله قشنگ میوفتم که میگه دره دیزی بازه حیا گربه کجاست ؟؟؟؟ اینا دیزی رو که خوردن هیچ قابلمش هم قورت دادن با جاش ..... چیزی که بازیرو قشنگ میکنه بازی تن به تن بدون هیچ کثیف کاریه که نهایت نمایش این بازی کثیف امشبت و بازی ما بود من اینقدر وجدان تو بازی دارم وقتی حریفم داره بازی جوانمردانه میکنه اونم با 1 بازیکن کمتر حبازی جوانمردانه کنم ولی این تیم مخصوصا 3 تا بازیکنشون به غیر از اقا محمد فقط یا پیستول میزدن یا 3 نفری میریختن سر 1 نفر بنده لگ داشتم پینگ هم گذاشتم هم حتی دیسکانکت هم شدم تیمم یه راند 2 نفر بازی کرد ولی خب اینا میخواستن با هر کثیف کاری بازی رو ببرن و نکته اینه که با همه این تفاسیر ما هیچی نگفتیم و بر رو تبریک گفتیم ... تا بازی تموم شد اون مسیج ها برای من ارسال شد در صورتی که من چیزی نگفتم و سریع اومدن تو تاپیک به بازی نوب گونشون افتخار کردن فکر کردن بردن نامردی تا حدی بود که هاست بازی صداش در اومد
با همه این تفاسیر ما هیچی نگفتیم فقط قصدمون برگزار کردن یه مسابقات خوب و بدونه حاشیه بود که مطمئنن این مسئله پایبندیم امیدوارم این مسئله دیگه تکرار نشه تا انتهای تورنومنت

آخه چه ربطی داره؟؟؟؟؟؟؟
محمد یه شهر دیگس
امین یه شهر دیگه
صبانت(نداگستر) هم یه شرکته با 3-4 نمایندگی که تو اصفهان میشه سپاهان گستر و هیچ ربطی به بقیه نمایندگی هاش نداره!
به نظر من تو این بازی هرکس ادعا کنه من لگ دارم(منظورم توی گیرزه نه این مسابقه)حرفش میتونه 99% منطقی باشه چون اینترنت ایران هیچیش حساب کتاب نداره...
(بررررررررررررررررررررررر� �ررروووووو:p)

---------- نوشته در 05:16 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:15 AM ارسال شده بود ----------

محمد تنهایی بازی کنه بهتر از اینه که بچه های خوبی عین من بریم تیمشو کله کنیم!!!!:p
مگه نه MF?
ای اس پی یکی باشه خیلی بهتره چون اینترنت از یه ای اس پی هست و فقط منطقش فرق میکنه چون ای اس پی ها هر کدومشون از یه جا اینترنت میگیرن پس 100 درصد پینگ کسایی که تو یه شرکت هستن باهم بهتره حالا هر نقطه ای باشن فرقی نداره چون پهنای باندشون از یه شرکته نمیگم خیلی زیاد ولی تا 20 تا 30 میل ثانیه از بقیه بهتره که اونم خیلی تو بازی گرز تاثیر داره :)
محمد تنهایی بازی کنه بهتر از اینه که بچه های خوبی عین من بریم تیمشو کله کنیم
این چه حرفیه؟؟؟ شما یه نگاه به جدول مسابقات بنداز یا اصلا یه نگا به تیم ما بنداز مسئله انجام بازی دوستانست بدون حاشیه پس نتیجش نمیخواد تو کتاب گنیس ثبت شه دور همی یه بازی کنیم بره
حالا نهایتش اگه نخواستین عضو تیمش شین یا ایشون بازیکن پیدا نکرد (که پیدا میکنه ) عضو یه تیم دیگه میشه مثل تیم خود ما که 1 نفر کمه :d یا تیم دیگه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر