GEARS OF WAR 3 TOURNAMENT

به نظر شما چه تاریخی برای برگذاری مسابقه مناسب می باشد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    24
  • نظرسنجی بسته شده است .

Epic Aref

کاربر سایت
Jun 29, 2012
22
اخه تو چی میگی من با تو حرف میزنم

---------- نوشته در 11:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:01 AM ارسال شده بود ----------

تیم old school کجاست ؟ اخه صفحه ی اول نیست؟[/QUOTE]
اولا تو نه شما
دوما هر وقت یاد گرفتی "کلا" چه جوری نوشته می شه بعد بیا نظر بده
تیم Old School دیگه وجود خارجی نداره

soroushsj

کاربر سایت
Jun 27, 2012
12
نام
سروش
سلام مهرداد جان چرا پس تیم شما برای مسابقه نیومده یه بار اومدم مسابقه شرکت کنم با حرفه ای ها اونم که آقا مهرداد و تیمش نمیدونم چی شده تا سه روز پیش تو مسابقه جزو تیم اول بودند اما حالا که نگاه می کنم میبینم که تیم اول تورنومنت تیم ماست به نظر من تورنومت بدون پلیر های حرفه ای فاز نمی ده

---------- نوشته در 01:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:49 PM ارسال شده بود ----------

ایول مهرداد جون حرف دلم زدی همیشه موفق باشی

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,267
سلام مهرداد جان چرا پس تیم شما برای مسابقه نیومده یه بار اومدم مسابقه شرکت کنم با حرفه ای ها اونم که آقا مهرداد و تیمش نمیدونم چی شده تا سه روز پیش تو مسابقه جزو تیم اول بودند اما حالا که نگاه می کنم میبینم که تیم اول تورنومنت تیم ماست به نظر من تورنومت بدون پلیر های حرفه ای فاز نمی ده

---------- نوشته در 01:54 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:49 PM ارسال شده بود ----------

ایول مهرداد جون حرف دلم زدی همیشه موفق باشی

سلام به اقا سروش گل عرضم به خدمتتون چرا ما هستیم اما تا زمانی که پلیر لایق پیدا نکردیم ترجیح دادم اسمو فعلا ننویسم لایق به این معنا نیست که بازی بلد باشه یکی باشه که اخلاق درست داشته باشه و من افتخار میکنم امثالی مثل شما تو مسابقه هستند...

KRATOS 0443

کاربر سایت
May 6, 2012
97
نام
پویا
اخه تو چی میگی من با تو حرف میزنم

---------- نوشته در 11:05 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:01 AM ارسال شده بود ----------

تیم old school کجاست ؟ اخه صفحه ی اول نیست؟
اولا تو نه شما
دوما هر وقت یاد گرفتی "کلا" چه جوری نوشته می شه بعد بیا نظر بده
تیم Old School دیگه وجود خارجی نداره[/QUOTE]

تو هم برو هک کن باشه=))کلا هم به زبان ترکی نوشتم

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR

الان دیگه بازیکن حرفه ای نمی بینی در مسابقات؟!؟!

برنامه مسابقات رو کی اعلام می کنید؟!

آخرین ویرایش:

soroushsj

کاربر سایت
Jun 27, 2012
12
نام
سروش
آخه گل پسر چرا بهت بر میخوره

---------- نوشته در 10:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:50 PM ارسال شده بود ----------

درضمن من از خودم هیچ وقت تعریف نمی کنم چون اینها همش بازی هستند ولی شما که میگی حرفه ای هستی به کمک اسلحه های داخل نقشه به قول خودت حرفه ای هستی یه وقت بهت بر نخوره

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
آخه گل پسر چرا بهت بر میخوره

---------- نوشته در 10:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:50 PM ارسال شده بود ----------

درضمن من از خودم هیچ وقت تعریف نمی کنم چون اینها همش بازی هستند ولی شما که میگی حرفه ای هستی به کمک اسلحه های داخل نقشه به قول خودت حرفه ای هستی یه وقت بهت بر نخوره

من کی گفتم حرفه ایم؟؟!! گفتم بازیکنای خوبی در این مسابقه شرکت می کنند .

navid of war

کاربر سایت
Aug 29, 2008
589
salam be mehran dooste golam ke tu in 4-5 sali ke mishnasamesh che too xboxlive va che too zendegiye haghighi khodemoon hamishe azash mardoonegi o marefat didam bad az un salam be mehrdad dooste azizam ke kollan yedoonas badesham hooman ke kolli ba ham khatere darim
man yeki az azaye old school hastam NAVID OF WAR ke alan iran nistam swiss hastam va dasgah nadaram ke dar bazi ha shekat konam vali vaghti mibinam ke inja darin bahsaye maskhare mikonin khandam migire ma khodemoon tu iin chand sall sare gears kolli dava kordim hatta dava kharej az xboxlive vali khob ke chi pishnahad mikonam age mikhayn halle hamdgaro begirin dar bazi khodetoon ro neshoon bedin va darzemn deghat bokonin ke darin ba ki va che kasayi kall kall mikonin dar asrae vaght miam xboxlive age betunam ke be doostanam komak konam va ghodrate asli old school ro ba hossein o mehran o mehrdad neshoone hame bedim bebakhsid ke farsi naneveshtam chon farsi nadaram dafe badi ishalla nokare hame ba marefata navidb-)

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
ﺧﯿﻠﯽ ﺧﻮﺷﺤﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺖ ﺧﻮﺑﻢ ﻭﺍﺭﺩ ﺗﺮﻧﻮﻣﻨﺖ ﺷﺪ MF6OW
ﻟﻄﻔا Cpt M B L 4 Q ﺭﻭﻫﻢ ﺑﻪ ﺫﺧﯿﺮﻩ ﺗﯿﻢ ﻣﺎ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﮐﻨﯿﺪ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﺍﮔﻪ ﺗﯿﻢ ﺩﯾﮕﻪ ﺍﯼ ﻧﺪﺍﺭﯾﻢ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺑﺎﺯﯼ ﻫﺎﺭﻭ ﻣﺸﺨﺺ ﮐﻨﯿﺪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﮕﻦ ﻣﭗ ﻣﺮﺳﯽ ﺟﺎﯼ ﮐﺎﻭﺭ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻭ ﻣﺤﯿﻄﺶ ﺑﺎﺯﻩ ﻣﭗ trash ball ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﺎﺯ ﺗﺮﻩ ﺍﮔﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﻣﭗ ﻣﺮﺳﯽ ﺭﻭ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﮐﻨﯿﺪ ﺑﺎﺗﺸﮑﺮ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر