Gears of War 3 Multiplayer

PaRaDoXiSt

کاربر سایت
Sep 25, 2008
425
نام
Hossein
Holy Fu**ing Shit ....
عجب مولتی داره لعنتی:d بعد از گذاشتن دیسک بازی یه راست رفتم طرف مولتی ... انقدر مولتی جذاب و گیرایی داره که حتی طرف Single هم نرسیدم برم ... خیلی معتاد کننده هست من که فقط با مولتی COD حال میکنم انقدر رفتم تو کف این که احتمالا MW3 رو دیگه نخرم :d نکته جالب نبود لگ تو بازی هست با اینکه پینگ من از تمام بچه های سایت حدودا 100 تا بیشتره (260 ms) ولی کوچکترین لگی نداشتم ... و بازی روون اجرا میشد ....
نکته دیگه شوت و گلابی بودن رقیب ها هست:d این عکس رو ببینید تا بفهمید چی میگم ! (بعد از پایان راند 2 TDM گرفتم این عکس رو )

خلاصه باید بگم که با اینکه هنوز سینگل رو بازی نکردم ولی همین مولتی تمام انتظارات من رو از بازی براورده کرد ...

فقط میتونم بگم بازی رو از دست ندید

هــاهــا :d
دوست عزیز شما با هوش مصنوعی بازی کردین مالتی پلیر رو ! به همین دلیل لگ نداشته و همه رو هم زدین، به اسامی بقیه بازیکنــا دقت کنین میبینین که اسم کرکترهای بازیِ !

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
Holy Fu**ing Shit ....
عجب مولتی داره لعنتی:d بعد از گذاشتن دیسک بازی یه راست رفتم طرف مولتی ... انقدر مولتی جذاب و گیرایی داره که حتی طرف Single هم نرسیدم برم ... خیلی معتاد کننده هست من که فقط با مولتی COD حال میکنم انقدر رفتم تو کف این که احتمالا MW3 رو دیگه نخرم :d نکته جالب نبود لگ تو بازی هست با اینکه پینگ من از تمام بچه های سایت حدودا 100 تا بیشتره (260 ms) ولی کوچکترین لگی نداشتم ... و بازی روون اجرا میشد ....
نکته دیگه شوت و گلابی بودن رقیب ها هست:d این عکس رو ببینید تا بفهمید چی میگم ! (بعد از پایان راند 2 TDM گرفتم این عکس رو )

خلاصه باید بگم که با اینکه هنوز سینگل رو بازی نکردم ولی همین مولتی تمام انتظارات من رو از بازی براورده کرد ...

فقط میتونم بگم بازی رو از دست ندید

شرمنده داداش ولی شما با bot یا هوش مصنوعی بازی کردی و فکر کردی حریف شوت.....:dاگه اسم حریفا رو ببینی شخصیتهای بازی هستن و لولشون هم اون گوشه نیس..... .

پ.ن : شرمنده paradoxist عزیز پستامون همزمان شد.... .
.
.

• Like
Reactions: PaRaDoXiSt

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
آنلاینش چه قد اعصاب خردکنه . دیشب یه ساعته می خواستم وارد مو آنلاینش بشم هر دنبال سرور می گشت پیدا نمی کرد بابا یه فکری به حال این مشکل بکنند

mahyar_753951

کاربر سایت
Aug 23, 2010
39
نام
Mahyar
یه روشم هست برای پیدا کردن quick match اونم اینه که میرین تو ورساس نوع بازیو انتخاب میکنین میرین تو کویک مچ اونجا بازی پیدا نمیکنه و بعد چند لحضه میزنه مثلا 0از5 سرچ نزارین 0 عددش 1 شه و کنسل کنین و سریع بیاین رو رنکد مچ اونجام همین حرکتو تکرار کنین و سریع برین کوییک مچ الان سرچ میکنه و میتونین بازی کنین

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام.
من lt2.0 ریختم و میخام gears 3 بازی کنم ولی با برنامه abgx ارور میده اگه کسی از دوستان راه حلی داره بگه ؟

---------- نوشته در 06:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:38 PM ارسال شده بود ----------

یکی یه چیزی بگه

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
سلام.
من lt2.0 ریختم و میخام gears 3 بازی کنم ولی با برنامه abgx ارور میده اگه کسی از دوستان راه حلی داره بگه ؟

---------- نوشته در 06:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:38 PM ارسال شده بود ----------

یکی یه چیزی بگه
abgx نمیشناسه باید با اون برنامه جدیده بریزی.

game.fun

کاربر سایت
Dec 13, 2009
945
بچه ها شما چه جوری میرید تو بازی؟ برای من پیدا نمیکنه :(
Horde رو امتحان کردم، از اون روشی که میگفتن وقتی 20 تا match پیدا کرد قطع کن دوباره بزن هم امتحان کردم ولی نمیگیره :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر