Gears of War 3 Multiplayer

• Thread starter Thread starter Heska
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
من که بازی کردم تیم دف مچ حال داد فقط نمی دونم چرا مپاش اینقدر کوچیکه.تو همه ی مداش مپا اینقدر کوچکه یا فقط تو تیم دف مچ اینطوریه؟

من رو هم اد کنین MHN46

اقا من یبار گفتم gamertagamo یبار دیگم میگم emaddemon ادد کنید
بعد اگه میتونید همگی از ساعت 12 شب امشب بیاین تا هر وقت خواستیم beast و hord بزنیم چون matchmakin کسیو گیر نمیاره
بیاین همدیگرو ادد کنیم خودمون از شب بازی کنیم ​پس امشب کسایی که میتونن بیان همو ادد کنیم خودمون بازی کنیم 12 شب انلاین بشین

همون بهتر که پیدا نمیکنه برات یه مشت Noobـه لنسر به دست ریختن تو بازی حال آدم بهم میخوره :d
دیگه انقدر هم بد نیست انصافا :d من خیلی باهاش حال میکنم ، مشکل Lancer نیست ، اون شاتگان جدیده که با یک تیر 100 تیکه ـت میکنه یکم رو اعصابه ... :d

دیگه انقدر هم بد نیست انصافا :d من خیلی باهاش حال میکنم ، مشکل Lancer نیست ، اون شاتگان جدیده که با یک تیر 100 تیکه ـت میکنه یکم رو اعصابه ... :d

اونم همینطور ! طرف داری میره میبینه یکی داره رد میشه شلیک میکنه یوهو میبینه 2 3 نفر با هم ترکیدن اصلا نیازی به نشونه گیری نیست :d
لنسر هم واقعا توی این شماره خیلی زیاد شده ! نمیدونم شاید چون خیلی از زمان انتشار نمیگذره اینجوریه ! البته این مشل TDM هستش که من خیلی دوسش دارم . چون نیازی نیست حتما execution کنی تا طرف بمیره همه از دور با لنسر ول میدن !
کلا امیدواریم با انتشار برخی بازی هایی که در راه هستن این جماعت هم کاسه کوزه را جمع کنن برن :d

اونم همینطور ! طرف داری میره میبینه یکی داره رد میشه شلیک میکنه یوهو میبینه 2 3 نفر با هم ترکیدن اصلا نیازی به نشونه گیری نیست :d
لنسر هم واقعا توی این شماره خیلی زیاد شده ! نمیدونم شاید چون خیلی از زمان انتشار نمیگذره اینجوریه ! البته این مشل TDM هستش که من خیلی دوسش دارم . چون نیازی نیست حتما execution کنی تا طرف بمیره همه از دور با لنسر ول میدن !
کلا امیدواریم با انتشار برخی بازی هایی که در راه هستن این جماعت هم کاسه کوزه را جمع کنن برن :d
دادش داری با بازی اورجینال بازی میکنی؟

[LTR]اقا تورو خدا یکی درست وحسابی جواب بده .کسسسسسسی اینجا با کپی بازی کرده ؟اگه کرده بگه ایا قید بن شدن رو زده؟[/LTR]

من یه دور بازی کردم پریروز و هنوز هم بن نشدم

دوست عزیز بن کردن که همین جوری الکی نیست که یک دفعه شما رو با یه دستگاه بن کنن . اول کلی دستگاه شناسایی میکنن وبعد ش دیگه خودت میدونی .(;)موج بن)

با این پینگ وضعیت چجوریه؟
1527560312.png

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or