Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستان من یه مشکلی دارم. وقتی دی وی دی رو میذارم تو دستگاه بازی اجرا میشه و اون دو تا لوگوی اولش می یاد بعد که وارد menu میشه وقتی مثلا می خوام برم تو یکی از گزینه ها تصویر فریز میشه و هیچ کدوم از دکمه ها کار نمی کنن فقط باید دکمه reject روی کنسول رو بزنم و بازی رو بیارم بیرون.

دی وی دی بازی مشکل داره؟

احتمالا خیلی زیاد
مال من که مشکلی نداشت #:-s

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بله داداش گیر میاد ! فقط یکم گرونه اما واقعا میارزه !
یعنی چی میارزه؟ یه پارچه با یه تیکه آرم گیرز فلزی با 4 تا دونه عکس به قیمت یه کنسول میارزه؟
باز اگه به قیمت جهانیش بود میشد یه جوری قبولشکرد

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
یعنی چی میارزه؟ یه پارچه با یه تیکه آرم گیرز فلزی با 4 تا دونه عکس به قیمت یه کنسول میارزه؟
باز اگه به قیمت جهانیش بود میشد یه جوری قبولشکرد
شما پک و اکشن فیگور رو از نزدیک ندیدی ! اگه دیده بودی این حرفو نمیزدی !
پکش از پک کنسول هم بزرگتره و فیگورش از فیگورای معمولی سنگین تر و خوش ساخت تر !
خلاصه کسی بخواد باید عاشقش باشه تا بخره !

sahand.si

کاربر سایت
Dec 3, 2010
20
دوستان من یه مشکلی دارم. وقتی دی وی دی رو میذارم تو دستگاه بازی اجرا میشه و اون دو تا لوگوی اولش می یاد بعد که وارد menu میشه وقتی مثلا می خوام برم تو یکی از گزینه ها تصویر فریز میشه و هیچ کدوم از دکمه ها کار نمی کنن فقط باید دکمه reject روی کنسول رو بزنم و بازی رو بیارم بیرون.

دی وی دی بازی مشکل داره؟
برای منم شده بود به قسمت مموری توی ستینگ برید و دیتا تنظیماتش رو پاک کنید مواظب باشید سیو گیمتون رو پاک نکنید دو تا هستن درست میشه.

siavashjal

کاربر سایت
May 26, 2011
255
من تازه این بازی رو شروع کردم. فقط می تونم بگم گرافیک و گیم پلی و داستان بازی آدم رو میخکوب می کنه پای تلویزیون. یعنی دلت نمی خواد از پای تی وی بلند شی.

BOXER

کاربر سایت
Sep 29, 2011
98
نام
پارسا
گرافیکش خوبه ولی نه درون حد که شما میگید
خوب شما میتونی بازی مثال بزنی که امسال تو گرافیک بتونه با جیرز۳ رقابت کنه؟...مطمعن باش نیست بخصوص چهره پردازی و نور در بازی.....

راستی درست تلفظ کردن این بازی جیرز هست نه گیرز

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
خوب شما میتونی بازی مثال بزنی که امسال تو گرافیک بتونه با جیرز۳ رقابت کنه؟...مطمعن باش نیست بخصوص چهره پردازی و نور در بازی.....

راستی درست تلفظ کردن این بازی جیرز هست نه گیرز

عزیز شما اشتباه تلفظ میکنی . درستش گیرز هست اینم لینکش .

بازی فوق العاده است . من تازه دیروز خریدمش به علت مشغله . یعنی منو امیدوار کرد پس از اون سری مضخرف Gears of War 2 .

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
آقا یه مشکل عجیب پیش اومده برام تا اکت 3 رفته بودم فرداش که اومدم بازی کنم دو تا لوگو میاد ولی بعدش صفحه سیاد میشه و صدای باز شدن یه پنجره میاد که البته فقط صداش میاد مثل صدای زدن دکمه داشبورد بعدشم تا دی وی دی رو در نیارم هیچ دکمه ای کار نمی کنه... پاک کردم دوباره ریختم بازم نشد... کش رو پاک کردم بازم نشد یه دی وی دی دیگه استفاده کردم بازم نشد... کس اگه میدونه بگه ادامشو برم... امیدوارم مشکل از سیو نباشه...

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
برا منم اینجوری بود اقای snake is hero
مشکل از دیسکته عوضش کن درست میشه
و تا چند روز بعد هم ارور میده سیوات پاک شده:D
من دوتا دی وی دی دارم از این بازی البته هر دوشو از یه جا گرفتم... الان دوباره امتحان کردم درست شد... اگه سیو هامو کپی کنم چی؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر