Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

جدیداً انقدر قبل بازی بحث فنی و گرافیک و اینجور چیزهارو راه میندازید وقتی بازی میاد اصلاً نمیتونم برم توی داستان و متن بازی و همش دارم به درو دیوار نگاه میکنم و به جزئیات توجه میکنم... بابا بیخیال چاله چوله های درو دیوار شید از گیم پلی بازی لذت ببرید...

جدیداً انقدر قبل بازی بحث فنی و گرافیک و اینجور چیزهارو راه میندازید وقتی بازی میاد اصلاً نمیتونم برم توی داستان و متن بازی و همش دارم به درو دیوار نگاه میکنم و به جزئیات توجه میکنم... بابا بیخیال چاله چوله های درو دیوار شید از گیم پلی بازی لذت ببرید...
با اجازه فرخ و تمام فن ها و فنون این بازی :d.
کلا Gears of War بجزء گرافیکش بین نسخه یک و دوم چیش متفاوته!؟

گیم پلیش موسیقیش داستانش:| (:دی)
تنها نکته مضخرف تو 2ش بود با اون باس فایت ت**** آخرش!یارو رو با دو تا مورتار کشتم=))

از ac1 به ac2 تفاوتاش بيشتر بود:d=))
تنها نکته مضخرف تو 2ش بود با اون باس فایت ت**** آخرش!یارو رو با دو تا مورتار کشتم
منظورت hammer of down هست ديگه؟:d

از ac1 به ac2 تفاوتاش بيشتر بود:d=))

منظورت hammer of down هست ديگه؟:d
:دی مگه اون لیزره مورتار نبود؟:دی من الان 1.5 ساله 2 رو بازی نکردم:دی 1شم که...:دی پس انتظار نداشته باش یادم باشه:دی تنها نکته ای که یادمه اینه که مارکوس یک شخصیت قابل بازی بود=))

:دی مگه اون لیزره مورتار نبود؟:دی من الان 1.5 ساله 2 رو بازی نکردم:دی 1شم که...:دی پس انتظار نداشته باش یادم باشه:دی تنها نکته ای که یادمه اینه که مارکوس یک شخصیت قابل بازی بود=))

مورتار اونايي هستن كه ميزاريشون زمين و با يه درجه اي تنظيم ميكني موشك ميقرسته هوا!:d ايني كه تو ميگي همر هست...

همه چیش پیشرفت کرد از گیم پلی تا داستان و گرافیک........فقط پیشرفتش مثه پیشرفت u1 به u2 نبود علتشم کاملا مشخصه چون بازی با میانگین 94 چقدر میتونه پیشرفت داشته باشه و متحول بشه؟؟(چون تو هون شماره اولش تقریبا کم نقص ظاهر شده بود)

منظورت پیشرفت هست یا تفاوت..؟مثلا میشه مارکوس اون حالتی که داره راه میره یا میدوه رو تغییر بده..؟

شما اگر بفرمائید چه تفاوتی مد نظرتون هست ممنون میشم چون زیاد متوجه نمیشم.

ما تو شماره 2 از هر لحاظ پیشرفت داشتیم گرافیک بازی بهتر شد که با چشم میشه دید ، مرحل متنوعی به بازی اضافه شد مثل brumak سواری و یا سوار شدن روی اون جانورهای که تو هوا پرواز میکردن تازه مرحله تو قایق و زیر زمین هم اضافه شده بود که تنوع خیلی بیشتری رو نسبت به شماره 2 میداد..
اسلحه ها و دشمنهای جدیدی اضافه شده بودن.. مولتی پلیر بازی کلا متحول شده بود بخش Horde به بازی اضافه شده بود.. همین گیم پلی رو که نگاه کنی می فهمی با هم تفاوت دارن و باید یک مدت Geow2 رو بازی کنی تا فول بشی..
در کل به نظر من بازی از هر لحاظ که فکرش رو بکنی پیشرفت داشت و باید انتظارت معقول از همچین بازی داشت..

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or