Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

مایکروسافت گفته که علاقه نداره که بیاد توی این بازی !
قضیه تموم شد ! کلیف هم گفته باشه !
منبع
حق دارن ! :دی کلآ تصورش هم سخته که مسترچیف رو ببرن توی یه بازی دیگه بعد اعضای بدنش قطع بشه و توی خون بغلطه ! :دی

سلام دوستان
بازی کی میاد ؟؟؟
قفل مفل که نداره مجبور بشیم دستگاهو lt+ کنیم ؟؟؟

4 ماه دیگه میاد..

میگن میخوان تا اون موقع از یک نوع دیسک DVD 9 استفاده کنن که 10 گیگ جا میگره و شاید اگر این کار رو بکنن عملا هک غیر ممکن میشه..
البته یکی یک دستگاهیساخته که میشه بازی ها رو روی هارد کپی کرد و احتیج به دیسک نداره..

خلاصه بشر با امید زندست..:d

4 ماه دیگه میاد..

میگن میخوان تا اون موقع از یک نوع دیسک DVD 9 استفاده کنن که 10 گیگ جا میگره و شاید اگر این کار رو بکنن عملا هک غیر ممکن میشه..
البته یکی یک دستگاهیساخته که میشه بازی ها رو روی هارد کپی کرد و احتیج به دیسک نداره..

خلاصه بشر با امید زندست..:d

4 ماه دیگه =(( داشتم خودمو آماده میکردم برا ترکوندن :d
کاشکی همچین کاریو نکنن =((اصلاً همچین کاری شدنیه :-/)x
اون دستگاهه هم که فعلاً 100 یورو پولشه=((

یک 360 هست و چهارتا دونه بازی انحصاری :d
فوقش اورجینالش میارن ! از اونجایی که این بازی تو ایران طرفدار زیادی داره با قیمت نسبتا مناسب میشه تهیه کرد .
ولی باید 1ماهی بیشتر صبر کرد

• Like
Reactions: Mr.Ok
یک 360 هست و چهارتا دونه بازی انحصاری :d
فوقش اورجینالش میارن ! از اونجایی که این بازی تو ایران طرفدار زیادی داره با قیمت نسبتا مناسب میشه تهیه کرد .
ولی باید 1ماهی بیشتر صبر کرد
هان ؟! قیمت مناسب ؟!
شما با اون قیمتی که مدنظرت هست یا باید دست 2 بخری یا باید قشنگ 3 4 ماه صبر کنی !

این بازی هرچقدر هم که قیمتش باشه بازم می ارزه آدم بخره.... اصلا اومدن این بازی و نخریدن اون یه کابوسه.
من که به شخصه اگه پول هم نداشته باشم شده از شام و ناهارم می زنم ولی اینو میگیرم:d

این بازی هرچقدر هم که قیمتش باشه بازم می ارزه آدم بخره.... اصلا اومدن این بازی و نخریدن اون یه کابوسه.
من که به شخصه اگه پول هم نداشته باشم شده از شام و ناهارم می زنم ولی اینو میگیرم:d

باهات موافقم اگه نشه کپی خور زد تو رنگ این بازی ارزش اوریج خوری داره به شرطی که فروشنده ها سریع بیارنش .:x

نمیخوام حالگیری کنم ولی اگه تمام بازی ها از این به بعد اینجوری بشه چی؟؟؟؟؟
البته یه گروه هکر خیلی معروف اعلام کرده که این دیسک ها هم کپی خور میشن احتمال زیاد..........
اسمش هم یادم نمیاد ولی قبلا یه جایی خونده بودم که این حرفو زده......
اسمش رو سرچ کردم گروه c4eva اینو گفته......

اون اولها که Gears of War 2 اومده بود حدود 6 - 7 ماه هیچ دیسکی به جزء این تو دستگاه من نرفت برای من یکی ارزش داره اورجینالش رو بخرم و حتی دستگاه هم کپی نکنم ولی خوب خیلی ها تو ایران هستن بهشون بگی 70 تومن پول بازی xbox بده 3 بار سکته میکنن..

آخرین ویرایش:
اون اولها که Gears of War 3 اومده بود حدود 6 - 7 ماه هیچ دیسکی به جزء این تو دستگاه من نرفت برای من یکی ارزش داره اورجینالش رو بخرم و حتی دستگاه هم کپی نکنم ولی خوب خیلی ها تو ایران هستن بهشون بگی 70 تومن پول بازی xbox بده 3 بار سکته میکنن..

اجراي بازي هاي اورجينال روي درايور هاي هك شده امكان پذيره؟
فقط مشكل انلاين وجود داره يا كلا نميشه بازي كرد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or