Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

کاور بازی خیلی مبتدی و شلوغه ...
:-o همه فعلا دارن میگن کاور بازی آخرتشه!همه ازش پوستر گرفتن!(+خودم)بعد میگی مبتدیه!؟
----------------------
این هوش مصنوعی مضخرف هم تیمیارو درست کنن فقط! ظهر نشستم گیرز 1 رو زدم زهرم شد!!
این دام احمق هی میپرید تو دل دشمن هی میمرد من هی میباختم:|

کاور بازی خیلی شلوغ و رنگاوارنگه انتظار داشتم یه ذره حداقل رنگ بندیش تیره تر باشه.
ولی how cares:d مهم خود بازیه که خداس.

البته تا انتشار بازی کاورای زیادی براش میاد و بستگی به سلیقه فروشنده بازی داره که کدوم کاور رو بذاره!:d
به نظر من این کاوری که گذاشتین اصلا قشنگ نیست و شبیه کاور بازیای ارکیده! اون کله ها که از اطراف مارکوس زده بیرون خیلی ضایعست:d
حالا این چیزا که مهم نیست فقط خداکنه که هوش مصنوعی هم تیمی ها رو درست کنن که تو شماره قبلی خیلی تو مخ بودن!

البته تا انتشار بازی کاورای زیادی براش میاد و بستگی به سلیقه فروشنده بازی داره که کدوم کاور رو بذاره!:d
به نظر من این کاوری که گذاشتین اصلا قشنگ نیست و شبیه کاور بازیای ارکیده! اون کله ها که از اطراف مارکوس زده بیرون خیلی ضایعست:d
حالا این چیزا که مهم نیست فقط خداکنه که هوش مصنوعی هم تیمی ها رو درست کنن که تو شماره قبلی خیلی تو مخ بودن!
چه ربطی به فروشنده داره؟!:d بازی اوریجینال بخری کاورش اینه! مگه همه جا ایرانه! کاوری هست که اپیک برای بازی میخواد بزنه! حالا بازی کپی میخری شاید کاور خانومای DOA روش باشه!:d دیگه اونش ربطی به اپیک نداره.

کاور بازی نسبت به دو کاور قبلی اصلا جالب نیست..
اومدن همون عکس های که قبلا منتظر شده رو با فتوشاپ کنار هم درست کردن..
به نظر من این کاور اصلی نیست چون من هم با عکسهای قبلی میتونم این رو درست کنم چه برسه به Epic

این کاور رسمی بازیه که چند وقت پیش توسط خود Epic منتشر شد:

Best Cover of Any Game of All-Time

یه مصاحبه مفصل هم منتشر کردند که دقیق توضیح داده بود این کاور جدید چه مفاهیمی بکار رفته.

پ.ن: Saw LEERY in half

این کاور رسمی بازیه که چند وقت پیش توسط خود Epic منتشر شد:

Best Cover of Any Game of All-Time

یه مصاحبه مفصل هم منتشر کردند که دقیق توضیح داده بود این کاور جدید چه مفاهیمی بکار رفته.

پ.ن: Saw LEERY in half
این شد یه حرفی!!!!
همش میگفتم چرا همین تصوریر رو نمیذاشتن(اخه پوسترش رو دارم)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or