Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

عمده طرفدارهای اصلی این بازی مولتی پلیر باز آنلاین هستن و فکر نکنم داستان بازی زیاد براشون توفیق داشته باشه و فقط به فکر تنوع و بهتر شدن مولتی هستن

همین الان که دو سال از بازی میگزره ولی حتی ایرانی ها هم شب و روز آنلاین میزنن همین امشب از 19 Fernde من 14 تاشون داشتن Gears 2 میزدن..!

سلام.
هیچ اطلاعاتی از تخریب پذیری بازی دردسترس نیست؟؟(مردم بابا این بازی کی میاد)
یه سوال این عکسا از پیش رندره؟؟؟؟؟=))یا مال گیم پلیه؟:d
پس یعنی اگه ماله گیم پلی باشه که دیگه سال دیگه .....:))
پاسخخخخخ.(تعداد نوشته ی شما بسیار اندک است :d:d:d)

دوستان یک سری آواتار برای این بازی اومده که خیلی جالبه.. من خودم رفتم لباس بر بچ COG رو گرفتم

یک Tiker هم داره خیلی جالبه هی دورت میچرخه میخواد بهت حمله کنه که تو هم جا خالی میدی

300

^ اینی که توی تصویر می‌بینید سومین برادر کارماین‌هاست که اسمش کلایتون هست. برعکس اون دوتای قبلی که ظاهر احمقانه‌ای داشتن این یکی خیلی Bad as.s میزنه.

Epic هنوز تصمیم نگرفته که این کارماین هم بمیره یا زنده بمونه برای همین با همکاری مایکروسافت دو تا تی‌شرت برای آواتار‌ها طراحی کرده که میتونید از XBL بخرید.

carmine-gears3-avatars.jpg

اگه مشکی را بخرید یعنی کارماین زنده بمونه و اگه قرمز را بخرید یعنی کارماین بمیره. شخصا امیدوارم این یکی زنده بمونه. ظاهرش وحشتناک خوفه.

^ اینی که توی تصویر می‌بینید سومین برادر کارماین‌هاست که اسمش کلایتون هست. برعکس اون دوتای قبلی که ظاهر احمقانه‌ای داشتن این یکی خیلی Bad as.s میزنه.

Epic هنوز تصمیم نگرفته که این کارماین هم بمیره یا زنده بمونه برای همین با همکاری مایکروسافت دو تا تی‌شرت برای آواتار‌ها طراحی کرده که میتونید از XBL بخرید.

carmine-gears3-avatars.jpg

اگه مشکی را بخرید یعنی کارماین زنده بمونه و اگه قرمز را بخرید یعنی کارماین بمیره. شخصا امیدوارم این یکی زنده بمونه. ظاهرش وحشتناک خوفه.
باید یه نیمچه انتقامی بگیره بعدش بره سرخاک دوتا داششش:دی:d

خوب دوز کلک هایی برای پول کندن از مردم گذاشتنا:دی

یعنی هر کی پول بیشتری داد،اون میتونه کار رو انجام بده:d

من فکر کردم این یکی از اون دوتاست ولی گویا این یکی کلا یک کارکتر جداست که خیلی قیافش خفنه..!

راستی اگر این تیشرت ها پولی باشه که دیگه ماکروسافت خودشو مسخره کرده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or