Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

کل بازی 10 ساعت نبود:biggrin1: روزی 7 ساعت بازی کردی؟خیلی مردی .انلاینش رو من بزور روزی 2-1 ساعت میزدم! با اون سرورهای مضخرفش.افش دیگه زیاد از حد حال بهم میزنه-همش یچیز رو بازی کردن
اخه بازی کردن من رو ندیدی باید یک جا رو شخم بزنم بعد برم . همه چیز رو خالی میکردم محیط ها رو میدیدم و ادم ها رو .

دوتا تریلر از بازی رو که همین الان vg247 قرار داد ببینید تریلر اولی mode جدیدی رو معرفی میکنه که توضیحاتش رو نمیگم تا خودتون ببینید و لذت ببرید تریلر دومی هم که در اون firefights و انفجار ها و هرچیزی که شما از geow رو انتظار دارید نمایش داده میشه...

من که نمیتونم دانلود کنم چی ؟ یکی که تریلر رو دیده میتونه توضیح بده که چه چیز هایی به بازی اضافه شده و هدف از نشان دادنش کدوم ویژگی بازی هست!؟ :دی

امیدوارم که قابلیت کاستومایز لباس و سلاح وجود داشته باشه. واسه لباس نمیگم که بتونی خودت رنگ بندی کنی یعنی مثلا 2 3 نوع باشه که انتخاب کنی با هر کدوم خواستی بری و سلاح هم مثلا بتونی Level های سلاحت رو بالا ببری تا قوی تر بشه . راستی اره برقی که هنوز تغییر نکرده ؟

من که نمیتونم دانلود کنم چی ؟ یکی که تریلر رو دیده میتونه توضیح بده که چه چیز هایی به بازی اضافه شده و هدف از نشان دادنش کدوم ویژگی بازی هست!؟ :دی

امیدوارم که قابلیت کاستومایز لباس و سلاح وجود داشته باشه. واسه لباس نمیگم که بتونی خودت رنگ بندی کنی یعنی مثلا 2 3 نوع باشه که انتخاب کنی با هر کدوم خواستی بری و سلاح هم مثلا بتونی Level های سلاحت رو بالا ببری تا قوی تر بشه . راستی اره برقی که هنوز تغییر نکرده ؟
دانلود نمیخواد رو لینکی که دادم کلیک کن و تریلر هارو که پایین صفحه هستند ببین..

من فکر میکنم که Cheat زده بودن و مهمات رو نامحدود کرده بودن . چون معنی نداره تیر نامحدود باشه .:d

===============================

این بازی Co-op افلاین هم تا 4 نفر پشتیبانی میکنه ؟:-/
الان دیدم وقتی اسلحه رو از اون دختر(زن:d)ـه گرفت اون پایین تصویر سمت چپ نوشت که اون اسلحه چندتا تیر داره!پس نامحدود نیس!:dمعلوم نیست داستان چیه!!!:d
==================
فکر کنم پشتیبانی بکنه!

کل بازی 10 ساعت نبود:biggrin1: روزی 7 ساعت بازی کردی؟خیلی مردی .انلاینش رو من بزور روزی 2-1 ساعت میزدم! با اون سرورهای مضخرفش.افش دیگه زیاد از حد حال بهم میزنه-همش یچیز رو بازی کردن

من خودم فکر کنم بالای 20 بار تا آخر بازی رو رفتم مولتی پلیر هم که دیگه بماند. همین الان هم دارم CO-OP رو با دادشم تموم میکنم

لگ رو باید عادت کنی الان من خودم خیلی راحت با لگ بازی میکنم.

من خودم فکر کنم بالای 20 بار تا آخر بازی رو رفتم مولتی پلیر هم که دیگه بماند. همین الان هم دارم CO-OP رو با دادشم تموم میکنم

دمت گرم رکرد ما رو هم زدی ! من 19 ساعت بازی کردم .

ایشون 20 بار تا اخر بازی رفته! یعنی حدود 20 تا 10 ساعت!کاری که من خودم 7-8 بار بیشتر نکردم

لگ رو عادت میشه کرد،ولی زیادش دیگ رو مخه -حد اقل من تا یه مقداری تحمل داشتم،برای همین به نسخه اول بازی رو اوردم .خیلی روونتر بود.اساتید هم بودن همه:x
Insain بری 15 - 16 ساعت طول میکشه
از این خبرا نیست Co-op رفتم -13-12 ساعت تو نقطه اوجش بود

آخرین ویرایش:
ایشون 20 بار تا اخر بازی رفته! یعنی حدود 20 تا 10 ساعت!کاری که من خودم 7-8 بار بیشتر نکردم

راستش من بازی رو 2 بار بیشتر نرفتم ولی تا دلت بخواد مد های مختلفش رو رفتم . مخصوصا اون مد Horde ش خیلی باحال بود . دشمن ها هی کم کمک زیاد میشدن .

خسته نباشی من فقط 19 ساعت تو Meno بازی بودم.:d

Insain بری 15 - 16 ساعت طول میکشه

من یک سوال درباره گیر2 دارم اونجا تو اکت 1 وقتی سوار ماشین هستیم و یک ماشین دیگه بقلشه هر کاری میکونم میوفته تو دره چطوری بهش تیراندازی هم میکونم باز خودش از رو پل رد میشه من میندازه تو دره خواهش می کونم یکی راهنمای کونه8-}

من یک سوال درباره گیر2 دارم اونجا تو اکت 1 وقتی سوار ماشین هستیم و یک ماشین دیگه بقلشه هر کاری میکونم میوفته تو دره چطوری بهش تیراندازی هم میکونم باز خودش از رو پل رد میشه من میندازه تو دره خواهش می کونم یکی راهنمای کونه8-}

دوست عزیز تو تاپیک خودش مطرح میکردی به هر حال
وقتی داره با وسیله ای که سوارشی به اون یکی میزنه شیشه راننده طرف خورد میشه شما باید راننده رو هدف قرار بدین تا خودتون از رویه پل رد شین

قبل از GeOW از این سبک بازیا خوشم نمیومد
But Now I Cant Wait for this:(
امیدوارم از سه گانه بیشتر بشه و شماره های زیادی رو ازش ببینیم

قبل از GeOW از این سبک بازیا خوشم نمیومد
But Now I Cant Wait for this:(
امیدوارم از سه گانه بیشتر بشه و شماره های زیادی رو ازش ببینیم
درست مثل من اصلا از اینجور سبک بازیا خوشم نمیومد ولی جاذبه ای که این بازی داره آدم رو به طرف خودش میکشونه مخصوصا دو نفریش حال میده>:d<

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or