Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

خود کلیف گفته این قسمت آخره که مارکوس و اینا هستن ولی نسخه های دیگه هم هست که به صورت Spin-Off و ... در آینده میاد ! :d

یعنی ما Geow رو بدون بروبکس بازی کنیم ! محاله

من اصلا نمی تونم باور کنم که این بازی یه روزی تموم بشه و دیگه هیچ دنباله ایی براش نسازند. واقعا بازی حیفی است.جای مایکرو بودم این بازی را تا ابد نگه می داشتم.

من اصلا نمی تونم باور کنم که این بازی یه روزی تموم بشه و دیگه هیچ دنباله ایی براش نسازند. واقعا بازی حیفی است.جای مایکرو بودم این بازی را تا ابد نگه می داشتم.
شما خیالت راحت مایکرو هم به همین سادگیا دست از این بازی نمیکشه!

سلام.
هیچ اطلاعاتی از تخریب پذیری بازی دردسترس نیست؟؟(مردم بابا این بازی کی میاد)
یه سوال این عکسا از پیش رندره؟؟؟؟؟=))یا مال گیم پلیه؟:d
پس یعنی اگه ماله گیم پلی باشه که دیگه سال دیگه .....:))

آخرین ویرایش:
من خودم ترجیح میدم قسمت سوم بازی پایان این داستان باشه

به نظر من یک پایان خوب ( منظورم این نیست که همه چی به خوبی خوشی تموم بشه ) و حماسی میتونه باعث جاودانه شدن بازی بشه ولی ادامه دادن بازی باعث میشه دیگه اون جذابیت ازش گرفته شه ولی سیاست های مالی شرکت ها معمولآ اجازه نمیدن یه بازی موفق به این راحتی ها ساخت نسخه های جدیدش متوقف بشه

من خودم ترجیح میدم قسمت سوم بازی پایان این داستان باشه

به نظر من یک پایان خوب ( منظورم این نیست که همه چی به خوبی خوشی تموم بشه ) و حماسی میتونه باعث جاودانه شدن بازی بشه ولی ادامه دادن بازی باعث میشه دیگه اون جذابیت ازش گرفته شه ولی سیاست های مالی شرکت ها معمولآ اجازه نمیدن یه بازی موفق به این راحتی ها ساخت نسخه های جدیدش متوقف بشه

کاملا موافقم .
من ترجیح می دادم که بین شماره دو و سه ، در این نسل یک Spin-Off و نسل بعد هم یک Spin-Off دیگه و بعدش هم با یک بازی با شکوه سری رو در اوج تموم کنند .

کاملا موافقم .
من ترجیح می دادم که بین شماره دو و سه ، در این نسل یک Spin-Off و نسل بعد هم یک Spin-Off دیگه و بعدش هم با یک بازی با شکوه سری رو در اوج تموم کنند .

منم با حرف شما موافقم ولي چرا يه Spin-off براي نسل بعد همون يه دونه بهتره ( حالا ايناهم كه به حرفاي ما كاري ندارن )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or