Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

پیشرفت شماره 3 نسبت به شماره 2 :

شماره 2 :

شماره 3:

:o!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مرسی فرخ، پیشرفتو نگاه!:eek:

چطوری تا سال بعد صبر کنیم؟ خوشبختانه مراحل ساخت بازی هم داره سریع پیش میره، دمشون گرم هر وقت یه تاریخ گفتن دقیقا همون موقع دادنش بیرون.

به شدت منتظریم، همه چیز برای ارائه ی یه شاهکار آمادست...

You play as the Locust, ranging from the big monsters like Beserkers to small monsters like Tickers. Tickets are used to decide how many spawns you have, and what you can spawn.
Some bigger monsters (like Beserkers) will need to be unlocked with play
The mode size is built for 5 players (like Horde)

Damnright :biggrin1: ، حدسم تقریبا در موردِ Beast mode درست بود.
در نقشِ Locust و Lambent ها با انسان ها (Strandend) مبارزه میکُنیم، بزرگترین لوکاست ها (Beserker ) یا کوچکترینِ آنها (Ticker ) قابل بازی هستند!!
برای بازی کردن در نقشِ بعضی از هیولاهای بزرگ مثلِ Beserker، باید اون هارو آنلاک کنیم و مثلِ Horde هم تا 5 نفر رو پشتیبانی میکنه!

- Now we are locusts, lambent and we fight the Strandend
- Now we can play as a beautiful ticker ~ looove and as Berserker
- New system for beat the enemy
- It's a new alternative to the Horde Mode
- If we are Kantus, we can revive multiple teammate
- Each locust have their special ability
- There is a time limit

خیلی جالبه حتی میتونیم به عنوانِ یه Ticker ِ زیبا بازی کنیم
:biggrin1:، اگر Kantus باشیم میتونیم همزمان چندتا از هم تیمی هارو Revive کنیم و هر لوکاست هم توانایی های مخصوصی داره و...
Beast Mode Video
--------
یادِ Versus Mode تو L4D2 افتادم!

آخرین ویرایش:
الان مثلا توی نقش ticker چی کار میشه کرد؟:biggrin1: بریم خودمونو بترکونیم فقط؟:biggrin1:

از همون اول هم آرزو داشتم بتونم یه Ticker رو هدایت بکنم~:> میتونیم با منفجر کردنِ خودمون آسیب های جبران ناپذیر به خط دفاعیِ دشمن وارد کنیم و راه رو برای Boomer ها هموار کنیم!:biggrin1:
Ticker..؟!!! حسین بی خیال.
باور کن Ticker از Berserker خیــــلی مفیدتره! سریعِ،منفجر میشه، میتونه جاخالی بده و...:biggrin1:

آخرین ویرایش:
Ticker..؟!!! حسین بی خیال

ولی من بیشتر دوست دارم جایی اون لوکاست های خر سوار باشم البته خرش نه ها خود لوکاسته.

تحول از سر روی این بازی میریزه الان هی بیاین بگین تحول نداره..! (البته به شرطی که مثل تاپیک مربوطه معنی تحول رو با اختراع اشتباه نگیرین.:laughing:)

نه تنها یه سم دیگه!بلکه یه سم زن!
حالا شما دیگه وارد جزئیات نشو,آبروی مارو نبر دیگه!!:biggrin1:
..........................................
الان که تریلر از گیمپلی اش دیدم به نکته ی جالبی برخوردم.دیگه اون بالا سمت راست تعداد گلوله هارو کنار عکس اسلحه نمینوشت!یعنی دیگه مهمات نامحدوده!!؟ البته تو دیالوگهاشون که گوش میدادم یکی از اون دختر(زن:biggrin1:)ها میگفت که به مهمات نیاز دارم ولی تعداد تیری نشون نمیداد!!!

از یه چیز Epic Game خوشم میاد که وقتی تاریخ انتشار یک بازی رو اعلام میکنن دیگه تاخیر نداره . این خوبه که میدونیم کی میاد !امیدوارم که مثل Geow 2 حال اساسی بده من یادمه که روزی 7 ساعت بازی میکردم . اخرش رو یادمه که ساعت 4 صبح بود که تموم کردم وقتی که تموم شدم همون جا ولو شدم از شدت خواب .

خداکنه مثل مد Horde مد های بیشتری داشته باشه که بتونم ازش بیشتر لذت ببریم .یک چیز دیگه سلاح هاش هم کم بود !:دی

از یه چیز Epic Game خوشم میاد که وقتی تاریخ انتشار یک بازی رو اعلام میکنن دیگه تاخیر نداره . این خوبه که میدونیم کی میاد !امیدوارم که مثل Geow 2 حال اساسی بده من یادمه که روزی 7 ساعت بازی میکردم . اخرش رو یادمه که ساعت 4 صبح بود که تموم کردم وقتی که تموم شدم همون جا ولو شدم از شدت خواب .

خداکنه مثل مد Horde مد های بیشتری داشته باشه که بتونم ازش بیشتر لذت ببریم .یک چیز دیگه سلاح هاش هم کم بود !:دی
کل بازی 10 ساعت نبود:دی روزی 7 ساعت بازی کردی؟خیلی مردی .انلاینش رو من بزور روزی 2-1 ساعت میزدم! با اون سرورهای مضخرفش.افش دیگه زیاد از حد حال بهم میزنه-همش یچیز رو بازی کردن

حالا شما دیگه وارد جزئیات نشو,آبروی مارو نبر دیگه!!:biggrin1:
..........................................
الان که تریلر از گیمپلی اش دیدم به نکته ی جالبی برخوردم.دیگه اون بالا سمت راست تعداد گلوله هارو کنار عکس اسلحه نمینوشت!یعنی دیگه مهمات نامحدوده!!؟ البته تو دیالوگهاشون که گوش میدادم یکی از اون دختر(زن:biggrin1:)ها میگفت که به مهمات نیاز دارم ولی تعداد تیری نشون نمیداد!!!

من فکر میکنم که Cheat زده بودن و مهمات رو نامحدود کرده بودن . چون معنی نداره تیر نامحدود باشه .:d

===============================

این بازی Co-op افلاین هم تا 4 نفر پشتیبانی میکنه ؟:-/

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or