Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
من نسخه اوریجینال بازی رو گرفته بودم و دقیقا روز عرضه بازی به دستم رسید.
همون روز شروع کردم به بازی و تا مرحله 4 هم رفته بودم که گفتم مولتی بازی کنم که باعث شد سیو بازیم پرید و دیگه حال نداشتم بازی کنم تا اینکه بالاخره امروز تمومش کردم.
بازی خوبی بود واقعا و موزیک حماسی بسیار زیبایی هم داشت اما به نظرم نمره 9.5 گیم اسپات براش زیاد بود و 85 هزار تومن هم که براش دادم ارزشش رو نداشت.

اون ایده گذاشتن عکس سازندگان و جملات اون ها در کردیت بازی هم بسیار جالب بود.

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
نام
Mehran TD
منم بنا به دلایل درسیو اینا وقت بازی کردن نداشتم تا دیروز که شروع کردم :d

یه جا گیر کردم :
مراحل اول از روی یه پل که رد مبشیم و به یه دره که قفلو زنجیر شده , اون دره وا نمیشه و یه sign روی دره و یکی دیگه اونور پل که از روش اومدیم , Guidance داره اما منظورشو نمیگیرم ( چقدر کامل توضیح دادم :d)

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667

یه جا گیر کردم :
مراحل اول از روی یه پل که رد مبشیم و به یه دره که قفلو زنجیر شده , اون دره وا نمیشه و یه sign روی دره و یکی دیگه اونور پل که از روش اومدیم , Guidance داره اما منظورشو نمیگیرم ( چقدر کامل توضیح دادم :d)

برو کنار دره X بزن باز میشه.

FULL HD

کاربر سایت
Jan 17, 2012
5
دوستان شرمنده ولی من و ابجیم تو یک مرحله این بازی گیر کردیم اونم اونجا هست که میری طبقه پایین 3 تا موجود هستن که وقتی میخوای بزنیشون گارد میگیرن و همون موقع یه مار که سرش زن هست میاد و هر چی اون مار رو میکشم بازم میاد ولی اون 3 تا موجود اصلا نمیمیرن میشه کسایی که بازی کردند بنده رو راهنمایی کنن:d:d:d:d:x:x

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دوستان شرمنده ولی من و ابجیم تو یک مرحله این بازی گیر کردیم اونم اونجا هست که میری طبقه پایین 3 تا موجود هستن که وقتی میخوای بزنیشون گارد میگیرن و همون موقع یه مار که سرش زن هست میاد و هر چی اون مار رو میکشم بازم میاد ولی اون 3 تا موجود اصلا نمیمیرن میشه کسایی که بازی کردند بنده رو راهنمایی کنن:d:d:d:d:x:x

میشه بگی کدوم مرحله هست؟! ماره با سر زن؟! god of war رو که نمی گی؟!

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173

می گم با god of war اشتباه نگرفتی؟ اینایی که می گی gears of war نداره

reza7474

کاربر سایت
Jul 3, 2012
2
سلام من یه مشکلی با این بازی دارم!
من دستگام رو LT3 کردم و الان دارم GOW رو بازی میکنم!تو مرحله اول بودم که یهو دستگاه وسط بازی هنگ کرد!یه بار خاموش روشن کردم دیدم داره داخل load كردن بازی گیر میکنه!فکر کردم مشکل از دیسک باشه!رفتم یه دیسک دیگه گرفتم یکم رفتم جلو باز دیدم دوباره گیر میکنه!ولی وقتی دستگاه رو خاموش میکنم یه 10 دقیقه بعد دوباره روشن میکنم دیگه اونجا گیر نیمکنه اما یکم که میرم جلوتر دوباره گیر میکنه!بعد هیچ دکمه ای هم عمل نمیده!حتی وقتی دی وی دی رو در میارم باز رو همون تصویر گیر میکنه!مجبور میشم دکمه پاور رو بزنم تا دستگاه خاموش شه!فقط هم توی gers اينجوري ميشه بقيه بازی ها رو راحت انجام میدم!
کسی میدونه مشکل کجاست؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
من دستگام رو LT3 کردم و الان دارم GOW رو بازی میکنم!تو مرحله اول بودم که یهو دستگاه وسط بازی هنگ کرد!یه بار خاموش روشن کردم دیدم داره داخل load كردن بازی گیر میکنه!فکر کردم مشکل از دیسک باشه!رفتم یه دیسک دیگه گرفتم یکم رفتم جلو باز دیدم دوباره گیر میکنه!ولی وقتی دستگاه رو خاموش میکنم یه 10 دقیقه بعد دوباره روشن میکنم دیگه اونجا گیر نیمکنه اما یکم که میرم جلوتر دوباره گیر میکنه!بعد هیچ دکمه ای هم عمل نمیده!حتی وقتی دی وی دی رو در میارم باز رو همون تصویر گیر میکنه!مجبور میشم دکمه پاور رو بزنم تا دستگاه خاموش شه!فقط هم توی gers اينجوري ميشه بقيه بازی ها رو راحت انجام میدم!
کسی میدونه مشکل کجاست؟

خیلی عجیبه مشکلتون . خوب برا من تا الان ازین اتفاقا نیفتاده ولی یه شماره براتون میفرستم ازین دوستم تعمیر کاره بپرسین ایشالله مشکلتون حل میشه . موفق باشین .

shaaheen

کاربر سایت
Aug 28, 2009
496
نام
شاهین
کسی میدونه مشکل کجاست؟

شما مشکلت اینه دیسکایی که میگیری برنرمکس رایت نشدن.البته با همین دیسکم میتونی تا آخر بری ولی خوب این اعصاب خوردیا رو هم داره.

---------- نوشته در 03:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:46 PM ارسال شده بود ----------

یه جا گیر کردم :

شمام مشکلت همون برنر مکس نبودنه دیسکته.منم همین مشکل رو اونجا و خیلی درهای دیگه داشتم.یه دور لود لست سیو کن (اگه جواب نداد لود لست چپتر کن) این بار بدون معطل کردن و دور و اطراف گشتن برو سمت در و X بزن.

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
سلام
دوستان من این بازی رو امروز تموم کردم ولی یه سری سوالاتی داشتم که نمیدونم اشاره ای بهش نشد یا اشاره شد ولی من متوجه نشدم!!
1-کلا لوکاست ها چه جوری به وجود اومده بودن؟
2-ملکه شون چرا شبیه خودشون نبود و انسان بود؟
(یه اشاراتی شد که آدام گفتش من میدونستم که لوکاست ها تو روز E-Day قراره که از زیر زمین بیرون بیان و نتونسته بود که ملکه رو قانع کنه که نباید اونا از زیر زمین بیان بیرون)
3-ملکه یه جا به مارکوس گفتش که من پدرت رو از 20 سال پیش میشناسم. قضیه چی بود؟
4-کلا چرا لوکاست ها توی E-Day از زیر زمین ریختن بیرون؟
5-جایی که ادام به مارکوس میگه که من وقت نیاز دارم تا شتاب دهنده رو فعال کنم درست مثل E-Day که نیاز به وقت داشتم رو هم اگه میشه یه توضیح بدید.
الان اینا رو یادم اومد اگه باز چیزی یادم اومد پست رو ویرایش میکنم ممنون میشم جواب بدید بهم.
راستی جهش بازی از شماره 2 به 3 مثل جهش از نسل به نسله دیگه ای بود.
شماره 2 محیط هاش بعد از 3,4 ساعت بازی دیگه واقعا حال بهم زن میشد همش محیط های بسته و بدون رنگ و رو ولی محیط های شماره 3 محشر بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر