Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

reach

کاربر سایت
Jun 16, 2010
265
نام
REZA
in hame Xbox360 migoftan enhesare hamin bod :)) vala man to in bazi to xbox360 dostam play kardam faght 3 harkat didam 1 covergiri 2shelic va 3teami hamin bazi sabke khaste konanade :)) vali enhesar xbox360 haste dg :))
wallpaper_1080p_mortal_kombat_by_deaviantwatcher_d3k gytq.jpg
=))

نمیدونم چرا بعضیا اینطوری خودشونو خالی میکنن...
ای کاش بدوستت میگفتی بذاره یکم بیشتر بازی کنی که اینطوری نشه!

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
نمیدونم چرا بعضیا اینطوری خودشونو خالی میکنن...
ای کاش بدوستت میگفتی بذاره یکم بیشتر بازی کنی که اینطوری نشه!

بیشتر هم بازی میکرد بازم همین حرفا رو میزد چون بالاخره باید فن بازی در بیاره تا خالی شه.

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
in hame Xbox360 migoftan enhesare hamin bod :)) vala man to in bazi to xbox360 dostam play kardam faght 3 harkat didam 1 covergiri 2shelic va 3teami hamin bazi sabke khaste konanade :)) vali enhesar xbox360 haste dg :))
wallpaper_1080p_mortal_kombat_by_deaviantwatcher_d3k%20gytq.jpg%20
=))

هر چقد میخوای بخند تا نچایی.!تو خودت برو بازیو تموم کن میفهمی که چیه.برو فن بازی در نیار.

بزارین عقدشو خالی کنه که فردا عقده ای بار می اد.

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
بیشتر هم بازی میکرد بازم همین حرفا رو میزد چون بالاخره باید فن بازی در بیاره تا خالی شه.
دوستان به حرفه این آدما توجه نکنینمثلا دارن میان تو این تاپیک بر خلاف ایکس باکس و بازی هاش شلوغ کننبیچاره ....کمبودی تا چه حد؟!بنده خدا تو الآن منتظر باش گاد آف وار حدیده هک بشه بتونی بازیش کنی

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

کنسول رو LT3 کردم و GoW3 رو گرفتم ولی بازی رو خیلی بد میخونه و همش جیر جیر میکنه دیسک. تو قسمت Previously on gears هم که یه تیکه انمیشن هستش هم کلا گیر میکنه. بازی رو روی هارد ریختم ولی باز از دیسک داشت میخوند و بعد از چند لحظه ارور failed to ahturoized disc رو داد. دیسک رو بد رایت کرده یا مشکل از جای دیگس؟ بازی رو از جای خیلی مطمئنی گرفتم.

کنسولم Falcon هستش و درایوش BenQ.

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
سلام

کنسول رو LT3 کردم و GoW3 رو گرفتم ولی بازی رو خیلی بد میخونه و همش جیر جیر میکنه دیسک. تو قسمت Previously on gears هم که یه تیکه انمیشن هستش هم کلا گیر میکنه. بازی رو روی هارد ریختم ولی باز از دیسک داشت میخوند و بعد از چند لحظه ارور failed to ahturoized disc رو داد. دیسک رو بد رایت کرده یا مشکل از جای دیگس؟ بازی رو از جای خیلی مطمئنی گرفتم.

کنسولم Falcon هستش و درایوش BenQ.

سلام.شما دیسک عادی بازی رو گرفتین.رو هارد نصب نمیشه و همین مواردی که خودتون عرض کردین رو داره.اگه میخواین رو هارد نصب شه و بدون گیر و مشکل بازی کنید باید نسخه burner max اون رو تهیه کنید.رو هارد نصب میشه و بدون مشکل اجرا میشه و البته نسبت به نسخه عادی گرون تره.

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
سلام
====
من این قسمت بازی گیر کردم که باید این موجوده که از چشمش حیوانات ریز میاد را بکشه.
هرچی بهش شلیک میکنم خونش نصفه میشه بعد دهنش را باز میکنه و بازی قطع میشه ممنون میشم راهنمائی کنید.
در ضمن نمیشه من سوار اون ربات ها نشم و به سمتش شلیک نکنم

v6cigx074yxsjnrux3.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر