Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

با سلام
آقایون یه راهکار واسه انجام مرحله آخر در درجه insane بگید! یه بار 3 نفره رفتیم ولی همش شکست!! چه میشه کرد؟

این باس آخر وحشتناک سخته

میتونی بازی رو روی حالت CO-OP قرار بدی بعد مثلا دو نفر درجه سختیشون آسان باشه یک نفر سخت که اون یک نفر باید فرار کنه و اون دو نفر باید بازی رو تموم کنن این کار رو می تونید به ترتیب برای هر سه نفرتون انجام بدین.

این باس آخر وحشتناک سخته

میتونی بازی رو روی حالت CO-OP قرار بدی بعد مثلا دو نفر درجه سختیشون آسان باشه یک نفر سخت که اون یک نفر باید فرار کنه و اون دو نفر باید بازی رو تموم کنن این کار رو می تونید به ترتیب برای هر سه نفرتون انجام بدین.

هوشیارانه بود:) پس اینطوری یه نفره هم میشه رفت که!یکی insane باشه که هی بمیره و من هم میرم سراغ اونی که easy هست ...
خوب حالا act قبل آخر اونی که تو یه زیردریایی هستیم چی؟تو قسمتی که اون tooret ها میان بیرون! نمی دونم از کجا می ان که من نمی بینمشون! یه سری شونو می زنم اما بعد نشون می ده که ترکیدم!!

این باس آخر وحشتناک سخته

کی میگه سخت بود؟

من که با یک تیر کشتمش

سلام بچه ها من اخیرا نسخه lt3 بازی رو خریدم اما وقتی توی کنسول میزارم توی منو ها میره اما وارد بازی نمیشه!رفتم عوض کردم اما بازم نشد!کسی به این مشکل بر نخورده؟

سلام بچه ها من اخیرا نسخه lt3 بازی رو خریدم اما وقتی توی کنسول میزارم توی منو ها میره اما وارد بازی نمیشه!رفتم عوض کردم اما بازم نشد!کسی به این مشکل بر نخورده؟

سلام دوست عزیز باور کن منم هنوز بازی نکردمممممممممم:((
الکی وصل شدم لایو ال تی 3 شد بد رفتم %97 ال تی 3 جیرز 3 رو گرفتم دقیقا مثل تو اول که داخل بازی میرفت بد از 5 دقیقه گیر میکرد الان که اصلا نمیره همینجوری تو لودینگ میمونه رایت برنر مکس و سفارش دادم بیاد ببینم چه جوره درست میشه یا نه

سلام به همه دوستان پایه گیرز
من یه پیشنهاد دارم دوستان، من تا حالا چند بار اکس باکسمو بردم خونه دوستم و هورد مد رو 5 نفره بازی کردیم، خیلی حال میده ولی تازگیا گیمر خوب پیدا نمیشه، پیشنهادم اینه بچه های گیرز 3 شماره همو داشته باشیم این مواقع گیرز پارتی یه اس ام اس به هم بدیم شاید بقیه هم واسه اومدن پایه باشن خوش بگذره، موقع دعوت کردن بگید که بازی حداقل لول مورد نیازش چنده تا بجه های هم سطحتون پیشتون بیان.

برای شروع شماره من اینه:
3163403 - 912
محمد

الان لول 32 هستم، خونه ام هم سعادت آباده بیشتر هم روزای جمعه و پایه بازی های 6 ساعت به بالا هستم
ماهی یه بار برنامه شو داریم، اگر خواستید یه من پیامک بدید شما رو هم خبرتون کنم.

یه چند تا کلمه کلیدی هم میذارم بچه ها تو اینترنت سرچ کنن این پست رو پیدا کنن.
gears of war 3 tehran lan party, gears 3 tehran, gears 3 horde tehran, gears 3 تهران, گیرز 3 تهران

آخرین ویرایش:
سلام به همه دوستان پایه گیرز

من یه پیشنهاد دارم دوستان، من تا حالا چند بار اکس باکسمو بردم خونه دوستم و هورد مد رو 5 نفره بازی کردیم، خیلی حال میده ولی تازگیا گیمر خوب پیدا نمیشه، پیشنهادم اینه بچه های گیرز 3 شماره همو داشته باشیم این مواقع گیرز پارتی یه اس ام اس به هم بدیم شاید بقیه هم واسه اومدن پایه باشن خوش بگذره، موقع دعوت کردن بگید که بازی حداقل لول مورد نیازش چنده تا بجه های هم سطحتون پیشتون بیان.
یعنی هیچ کسی پایه نیست؟ بابا تو رو خدا! فردا سیزده به دره و باید یه جا نحسیشو در کنیم!

in hame Xbox360 migoftan enhesare hamin bod :)) vala man to in bazi to xbox360 dostam play kardam faght 3 harkat didam 1 covergiri 2shelic va 3teami hamin bazi sabke khaste konanade :)) vali enhesar xbox360 haste dg :))
wallpaper_1080p_mortal_kombat_by_deaviantwatcher_d3k gytq.jpg
=))

in hame Xbox360 migoftan enhesare hamin bod :)) vala man to in bazi to xbox360 dostam play kardam faght 3 harkat didam 1 covergiri 2shelic va 3teami hamin bazi sabke khaste konanade :)) vali enhesar xbox360 haste dg :))
wallpaper_1080p_mortal_kombat_by_deaviantwatcher_d3k gytq.jpg
=))

نه که خیلی بازیهای دیگه همشون پر نواورین باز این بازی کاور گیری درست و حسابی رو وارد بازیها کرد که انچارتد از روش کپی کنه.یا همین گاو چی داره بازیش؟فقط هی مثلث بزن=)).

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or