Gears Of War 3 (پست اول تاپیک خوانده شود)

دوستان کسی روشی برای کشتن این Lambent Zerker روی Insane بلد نیست ؟؟؟؟ اجدادم اومدن جلوی چشمام !

بیخودی تیرت رو هدر نده فقط موقعی که وسط شیکمش باز هست بهش شلیک کن
حداقل باید 30 دقیقه بهش تیر بزنی تا بمیره..
این ماده ای که ازش میزنه بیرون مشکل ساز هست که باید حواست باشه گیرت نندازه

خدای این ماده رو چه طوری حجم دار ساختن..!؟

http://up9.iranblog.com/images/ra6vvcs6embsuq43fpcm.jpg

دوستان یک سٔوالی تو قسمت versus دور لوکاست‌ها یک هالهٔ قرمز و دور گیرز‌ها یک هالهٔ آبی هست البته وقتی‌ که ازت فاصله داران این رنگارو میبینی‌. که برای این هست که از دور دوست رو از دشمن تشخیص بدی و امکان کمپ کردن هم از بین میره. ولی‌ کلا خیلی‌ رو اعصابه! و تصویر رو خراب میکنه. امکانش هست بشه خاموش کرد این حالت رو؟

روی دشمن نشونه بگیر و بعد انالوگ سمت راست رو فشار بده تا مارکشون کنه و اون علامت بالای سرشون بیاد..
این یک شیوع برای بازی هست که دشمنها را به یارهای خودیت نشون میذی تا اونها از موقعیتشون آگاه بشن..

بیخودی تیرت رو هدر نده فقط موقعی که وسط شیکمش باز هست بهش شلیک کن
حداقل باید 30 دقیقه بهش تیر بزنی تا بمیره..
این ماده ای که ازش میزنه بیرون مشکل ساز هست که باید حواست باشه گیرت نندازه

خدای این ماده رو چه طوری حجم دار ساختن..!؟
http://up9.iranblog.com/images/ra6vvcs6embsuq43fpcm.jpg
آره یکی این یکی اون grenade که دود سیاه داشت الان اسمش یادم نیست ولی امکان داره تسلیشن تو این افکت بکار برده باشن چون تو اون tech demo این تکنیک معرفی کرده بودن :
24127651317726852527.jpg
اینم یه نمونه دیگه :
19318920944819541237.jpg
دوستان گیرزی:دی شنیدم که میگن چون دیسک های کپی گیرز3 هنوز پچ نشده ، اگه بری لایو بن میشی:دی:|
درسته؟:| کسی با کپی تا حالا رفته لایو؟:|
والا چنین چیزی من نشنیدم :d
حالا واسا تا بقیه دوستانم بیان نظر بدن..

آخرین ویرایش:
دوستان من دیروز بازی رو گرفتم و تا act 3 رفتم میگم هیجان بازی کم نشده ؟ بازی خیلی قشنگ و خوبه ولی به نظرم هیجان نسخه های قبلی رو ندراه:-/

دوستان من دیروز بازی رو گرفتم و تا act 3 رفتم میگم هیجان بازی کم نشده ؟ بازی خیلی قشنگ و خوبه ولی به نظرم هیجان نسخه های قبلی رو ندراه:-/
والا هرکی نظری داره :d ولی من فک میکنم هیجان بازی دو چندان شده ، کلاً اکشن بازی سریع تره شده ؛ این سویج شدن بین لوکاست ها و لمبنت ها هم بنظرم ایده جالبی از آب در اومده :d

والا هرکی نظری داره :d ولی من فک میکنم هیجان بازی دو چندان شده ، کلاً اکشن بازی سریع تره شده ؛ این سویج شدن بین لوکاست ها و لمبنت ها هم بنظرم ایده جالبی از آب در اومده :d

قسمت دوم رو که مشکلی ندارم ولی میدونی بازی یه حالیه :d مثل قبلی ها نیست نمیگم بده ولی فرق داره :)

قسمت دوم رو که مشکلی ندارم ولی میدونی بازی یه حالیه :d مثل قبلی ها نیست نمیگم بده ولی فرق داره :)
بنظر من بازی تو تمام قسمت ها پیشرفت کرده از داستان و گیم پلی بگیر تا hord و مولتی...... و به نوعی کامل ترین و بی عیب ایرادترین نسخه ـست ، گرافیکم بازی هم از لحاظ تکنیکی عالی ـه فقط گرافیک هنریش مثل شماره های قبلی فک برانداز نیست :d

امروز با داداشم spit screen هورد رو یضرب تا ته رفتیم رو نرمال و البته بدون mutators ولی‌ با glitche :) یک گوشه‌ای گیر بیارید هر ۱۰ ویو ۱۰ ویو از یک تا پنج و شش که آسونه از اون به بعد که گنده‌ها میان کافیه راههای ورود به کمپتون رو با shield این گرز دارها ببندید! و هوش مصنوعی گنده‌ها مثل بومر باگ داره ازش رد نمیشن فقط لوکاستهای کوچیک با لگد میندازنش. کلا کارتون رو خیلی‌ آسونتر میکنه. gears ۲ هم همینجوری تا ۵۰ رفتیم! بعد از اینهمه سال لوکاستها به تکنولوژی حمل و نقل هوای و دریایی رسیدند ولی‌ هنوز این از sheild‌ها نمیتونن رد بشن!

روی دشمن نشونه بگیر و بعد انالوگ سمت راست رو فشار بده تا مارکشون کنه و اون علامت بالای سرشون بیاد..
این یک شیوع برای بازی هست که دشمنها را به یارهای خودیت نشون میذی تا اونها از موقعیتشون آگاه بشن..
عزیز من که نگفتم چجوری مارک کنم که! میگم وقتی‌ ازت فاصله می‌گیرن خود کارکتر‌ها رنگی‌ میشن گیرزا آبی و لوکاست‌ها قرمز یه هاله ای رو لباسشون میاد. اون علامت کوچیکرو نمیگم. سر تا پا رنگی‌ میشن دیدین که؟ راهی‌ هست اینجوری نشه

قبل از اینکه Insane بازی تموم کنه یک سوال برام پیش اومده بگم چون داره رو اعصاب میره تو اسپویل میگم چون داستان لو میره
بعد از اینکه دام میمیره :| (این قسمتش دارم دیوونه میشم من دام بیشتر از مارکوس دوست داشتم کلیف چرا دیوونه بازی در آورد دفعه اول گریه کردم کلی به کلیف فحش دادم سر این موضوع دام آخه چرا دام :| :(( چرا مارکوس نه :d ) نمیشه شخصیت Co-op عوض کرد این جیسی همون سیاهه خیلی رو مخه و اعصاب اصلا باهاش حال نمیکنم اصلا حس و حال دام نداره حداقل کول یا بیرد میشدیم یا اون زنا نمیشه عوضش کرد؟

تو هر مپ از بخش مولتیپلیر EOIC رویه یک تکنیک مانور داده مثلا توی مپ SANDBAR بیشتر روی بزرگی مپ و بافتها کار کرده تو مپ HOTEL دینامیک بودن نور فانوس و نور پردازی کار کرده و...

ولی به نظر من مپ SANDBAR با اختلاف زیادی بهترین گرافیک رو نشون میده شاید آدم بعضی جا ها احساس میکنه تو بخش داستانی هم همچین گرافیکی ندیده..

Gears-of-War-3-Sandbar-Gameplay.jpg

آره یکی این یکی اون grenade که دود سیاه داشت الان اسمش یادم نیست ولی امکان داره تسلیشن تو این افکت بکار برده باشن چون تو اون tech demo این تکنیک معرفی کرده بودن :
24127651317726852527.jpg
اینم یه نمونه دیگه :
19318920944819541237.jpg

والا چنین چیزی من نشنیدم :d
حالا واسا تا بقیه دوستانم بیان نظر بدن..

نمیدونم اینها چی کار کردن اصلا dx11 رو 360 ساپورت نمیکنه که بخوان از این تکنیک استفاده کنند.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or