Gears of War 2

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام همگی.
بچه ها شما چند تا از اون گردنبند ها پیدا کردین؟
تو شماره قبلی من 29 تا پیدا کردم.
ولی اینیکی رو 6 تا فکر کنم.(نمینویسه)
بعد این نوشته ها چی بود تو راه؟اونا هم مثل همینا بودن؟
دوست عزیز توی بازی دیگه فقط گردنبند نیست و اون نوشته هایی که شما پیدا میکنی حکم گردنبندها هست.کلا41 هست.(نسخه اول 30 تا بود)
هر 5 تا که پیدا میکنی پایین صفحه مینویسه.و هم میتونی از war journal توی منوی بازی ببینی.
من همشو پیدا کردم.(اونهایی که همیشه دارن geow بازی میکنن معمولا همشو پیدا کردن)

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
خوب من هم واسه همین گفتم!
اصلا God Of War 2 نه واسه 360 هست و نه multiplayer داره:)

نوشته ی من:

بعد از نزدیک 4 ماه بلاخره امشب دوباره geow2 بازی کردم:D بد نبود. چون کم بازی می کردم حال داد. رنکم هم II شد:D روز موعودی هم بود که همراه با دورقمی شدن گیمراسکورم بود.
همانطور که از تاپیک هم معلومه منظورم سری geow بود. منظورت را نفهمیدم.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من هم بالاخره با کمک دوست عزیزم نوید بازی رو روی درجه آخر تموم کردیم.:p راستی امیر تو هم امروز داشتی قسمت Story Mode رو میرفتی. خوش میگذره؟:biggrin1:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
من هم بالاخره با کمک دوست عزیزم نوید بازی رو روی درجه آخر تموم کردیم.:p راستی امیر تو هم امروز داشتی قسمت Story Mode رو میرفتی. خوش میگذره؟:biggrin1:
ابتدا باید روی casual بازی را تمام کنم بعد برم insane... امروز هم زیاد نرفتم. مثل همیشه حال نمی داد.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
ابتدا باید روی casual بازی را تمام کنم بعد برم insane... امروز هم زیاد نرفتم. مثل همیشه حال نمی داد.
سلیقه ای هست!
هر پستی توی این تاپیک دادی امیر جان گفتی حال نمیده و به درد نمیخوره و از اینها... .
یک بار گفتی همه فهمیدن که شما از این بازی خوشتون نمیاد و اولش هم باید بگین به من حال نمیده.
شما عمرا بتونی تک نفره اینسین رو رو تموم کنی!(با توجه به شناختهایی که بچه های قدیمی ازت دارن!!)
:biggrin1:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
100% همینطوره. چون باید Co Op رفت.
خدایش نمیشه رفت
من تک نفره کلی از بازی رو روی insaneرفتم ولی حدودا 8-9 تا چپتر هست که عمرا نمیتونم برم خودم بیخیالش شدم
گریم رو درمیارن

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,217
نام
محمد امین
سختی این بازی در مقابل COD WAW هیچه..!

من خیلی راحت تمومش کردم.. فقط تو یک مرحله گیر کرده بودم که همش هم تقصیر دام بود.. وگرنه مالی نیست..

اگر بخوای رویه Co Op تمومش کنی هیچ ارزشی نداره..

Fu11 GAME

کاربر سایت
Nov 13, 2007
2,195
نام
مهدی
خدایش نمیشه رفت
من تک نفره کلی از بازی رو روی insaneرفتم ولی حدودا 8-9 تا چپتر هست که عمرا نمیتونم برم خودم بیخیالش شدم
گریم رو درمیارن

فک نکنم اونقدر ها هم سخت باشه هاااا
من که نفهمیدم چطوری بازیو تموم کردم
اخه یه خورده خودم میرفتم یه خورده با رفیقم
بعدشم یدفه دیدم بازی end;)

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سختی این بازی در مقابل COD WAW هیچه..!

من خیلی راحت تمومش کردم.. فقط تو یک مرحله گیر کرده بودم که همش هم تقصیر دام بود.. وگرنه مالی نیست..

اگر بخوای رویه Co Op تمومش کنی هیچ ارزشی نداره..
cod راه داره که البته زیاد هم سخت نیست!
ولی گیرز به تنهایی واقعا سخته چون تعداد خیلی زیادی لوکاست میاد. اسونترین قسمتش هم مبارزه با باسهاست!!!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر