Gears of War 2

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
دوستان چطوری میشه نارنجک رو دیوار نصب کرد؟در ضمن من دیروز قسمت دونفره رو امتحان کردم(با یه کنسول)صفحه به دو تیکه تقسیم میشه بالا و پایین کسی نمیدونه که ایا امکانش هست که مثلا بشه تصویر رو به دو قسمت چپ و راست تقسیم کرد؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,259
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستان چطوری میشه نارنجک رو دیوار نصب کرد؟در ضمن من دیروز قسمت دونفره رو امتحان کردم(با یه کنسول)صفحه به دو تیکه تقسیم میشه بالا و پایین کسی نمیدونه که ایا امکانش هست که مثلا بشه تصویر رو به دو قسمت چپ و راست تقسیم کرد؟

با دكمه ي B ميتوني بزني به در و ديوار !!!
اونم فكر نميكنم بشه چپ و راستي كرد !!!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
بعد از نزدیک 4 ماه بلاخره امشب دوباره geow2 بازی کردم:D بد نبود. چون کم بازی می کردم حال داد. رنکم هم II شد:D روز موعودی هم بود که همراه با دورقمی شدن گیمراسکورم بود.

آخرین ویرایش:

highergraphic

کاربر سایت
Jul 18, 2007
292
من اونجایی که (act3 chapter6) یه غول از آب میاد بیرون و قایقمون رو میگیره گیر کردم البته اینجا یه بار دیده بودم که یه نفر نوشته بود باید نارنجک بندازیم تو دهنش اما من هر چی میندازم هیچ اتفاقی نمی افته (وقتی دهنش رو باز کرد.) لطفا کمک کنید.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من اونجایی که (act3 chapter6) یه غول از آب میاد بیرون و قایقمون رو میگیره گیر کردم البته اینجا یه بار دیده بودم که یه نفر نوشته بود باید نارنجک بندازیم تو دهنش اما من هر چی میندازم هیچ اتفاقی نمی افته (وقتی دهنش رو باز کرد.) لطفا کمک کنید.
شما اونجا خودت باید بری تو دهنش. بعد که رفتی یه کسری چیزه آبی رنگ هست که باید بهش شلیک کنی. بعد دهنش رو باز میکنه و نارنجک رو بنداز. این کار رو 3 بار انجام بده.

highergraphic

کاربر سایت
Jul 18, 2007
292
شما اونجا خودت باید بری تو دهنش. بعد که رفتی یه کسری چیزه آبی رنگ هست که باید بهش شلیک کنی. بعد دهنش رو باز میکنه و نارنجک رو بنداز. این کار رو 3 بار انجام بده.

خیلی ممنون اما مشکل اینجاست که من یک نارنجک بیشتر ندارم و دوتا هم رو زمین هستن که با برداشتن اونا اون یکی رو میندازم.:((

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
خیلی ممنون اما مشکل اینجاست که من یک نارنجک بیشتر ندارم و دوتا هم رو زمین هستن که با برداشتن اونا اون یکی رو میندازم.:((
دلیلش این هست مه شما یا smoke برداشتی یا ink Grenade به همین خاطر وقتی می خوای اون نارنجک رو برداری اونا رو میندازه روی زمین!!!
باید شما از همین نارنجکی که روی زمین هست استفاده کنی normal grenade)

eric666_godofgame

کاربر سایت
Apr 4, 2007
212
نام
Erfan
بعد از نزدیک 4 ماه بلاخره امشب دوباره geow2 بازی کردم:D بد نبود. چون کم بازی می کردم حال داد. رنکم هم II شد:D روز موعودی هم بود که همراه با دورقمی شدن گیمراسکورم بود.
امیر مگه 4 ماه پیش GoW 2 آمده بود؟:)
حالا در کل من شنبه 360 مرسه دستم میام با هم GoW 2 بازی کنیم!;)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,208
نام
محمد امین
من تو مراحل آخر گیر کردم..(رویه درجه آخر)

خواستم ببینم میشه من اون مرحله رو دونفره بازی کنم.. البته به صورت آنلاین..؟

بعد فرقی نمیکنه که اون شخصی که با هاش بازی میکنم تو چه مرحله ای باشه..؟ آخر بازی اچیومنت رو به کی میده.؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من تو مراحل آخر گیر کردم..(رویه درجه آخر)

خواستم ببینم میشه من اون مرحله رو دونفره بازی کنم.. البته به صورت آنلاین..؟

بعد فرقی نمیکنه که اون شخصی که با هاش بازی میکنم تو چه مرحله ای باشه..؟ آخر بازی اچیومنت رو به کی میده.؟
بله دوست عزیز می تونید برید. آچیومنت برای شما باز میشه. البته اگه اون هم مثل شما فقط همون Chapter رو نرفته باشه برای اون هم باز میشه.;)

remember_death

کاربر سایت
Sep 27, 2008
312
نام
man
سلام همگی.
بچه ها شما چند تا از اون گردنبند ها پیدا کردین؟
تو شماره قبلی من 29 تا پیدا کردم.
ولی اینیکی رو 6 تا فکر کنم.(نمینویسه)
بعد این نوشته ها چی بود تو راه؟اونا هم مثل همینا بودن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر