Gears of War 2

مهدی جون fake هستشش همچین چیزی وجود نداره:) البته خود کاراکتر dizzy میتونه بدون کلاه باشه ولی اینکه marcus کلا دار باشه نه باگ گلیچ هر چیزی امکان داره که اینطوری شده باشه
نه بابا. Fake کجا بود. Dave Nash که خودش طراح مراحل بازی هست, توی فروم رسمی Gears of war اعلام کرده این مساله را.

بچه ها باید توی یک تاپیک مخصوص علل نا موفق بودن GOW2 نسبت به اون انتظارات و نظراتی که داده شده بود بررسی بشه...انتظار می رفت که تا سال 20010 همه فقط GOW2 بازی کنند ولی مثل اینکه هر روز از افرادی که در لایو بازی می کنند کاسته می شه...!

بچه ها باید توی یک تاپیک مخصوص علل نا موفق بودن GOW2 نسبت به اون انتظارات و نظراتی که داده شده بود بررسی بشه...انتظار می رفت که تا سال 20010 همه فقط GOW2 بازی کنند ولی مثل اینکه هر روز از افرادی که در لایو بازی می کنند کاسته می شه...!
مرسي از نظرت!:lol
اما بهتره بدوني اين بازي توي لايو بعد از halo3 رتبه دوم رو تعداد نفرات انلاين داره!حتي از cod هم بيشتر!
توي بخش اخبار بازيهاي سايت هم هستش!
مراجعه شود بعد نظر داده شود!:laughing:

مهدی جون حق با تو فیک نیست این اصلا ربطی به unlockاینا نداره اول از همه مرحله که ما سوار ماشین های بزگی هستیم بهتر بگم ماشینdizzyکه اسمش betty هست اونجا قبل از اینکه ماشین شروع به حرکن کردن بکنه 3 عدد کلا ه dizzy رو زمین بیرون از ماشین افتاده که شما باید با pistol خودتون بهش تیر بزنید وقتی که سومی تیر زدید بهش کلا سرتون میاد وای carmine با کلاه کابویی:lol: سر همه از جمله سربازهای cogهم کلا میاد:biggrin1:

آخرین ویرایش:
مرسي از نظرت!:lol
اما بهتره بدوني اين بازي توي لايو بعد از halo3 رتبه دوم رو تعداد نفرات انلاين داره!حتي از cod هم بيشتر!
توي بخش اخبار بازيهاي سايت هم هستش!
مراجعه شود بعد نظر داده شود!:laughing:
spam ? maybe...ramin:biggrin1:
جدا از شوخی اون انتظاراتی که ازش می رفت دیگه نمی ره.به طور مثال عرفان سالی یک بار هم gow2 بازی نمی کنه( کلا چند ماهه که اومده:biggrin1: )

spam ? maybe...ramin:biggrin1:
جدا از شوخی اون انتظاراتی که ازش می رفت دیگه نمی ره.به طور مثال عرفان سالی یک بار هم gow2 بازی نمی کنه( کلا چند ماهه که اومده:biggrin1: )
حالا چون ايرانيها با اون اينترنت پيذوري نميتونن بازي كنن و بايد يك ربع توي لابي سرچ كنن بازي كمتر از انتظاره؟!!
ايراني ها توي جمعيت گيمرها يك اپسيلون هم به حساب نميان حالا بخوان بازي بكنن يا نكنن!
به طور مثال عرفان سالی یک بار هم gow2 بازی نمی کنه
من چي كار به عرفان دارم؟مگه جمعيت گيمر هاي دنيا توي عرفان خلاصه شده؟!!!

حالا چون ايرانيها با اون اينترنت پيذوري نميتونن بازي كنن و بايد يك ربع توي لابي سرچ كنن بازي كمتر از انتظاره؟!!
ايراني ها توي جمعيت گيمرها يك اپسيلون هم به حساب نميان حالا بخوان بازي بكنن يا نكنن!

من چي كار به عرفان دارم؟مگه جمعيت گيمر هاي دنيا توي عرفان خلاصه شده؟!!!
خوب داش رامین من دارم بین ایرانی ها را می گم.در ضمن عرفان هم مثال بود به خاطر اینکه قبل از ریلیز می گفت من اگر بمیرم هم COD بازی نمی کنم:biggrin1:

خوب داش رامین من دارم بین ایرانی ها را می گم.در ضمن عرفان هم مثال بود به خاطر اینکه قبل از ریلیز می گفت من اگر بمیرم هم COD بازی نمی کنم:biggrin1:
خوب اخه تو داري ميگي:
بچه ها باید توی یک تاپیک مخصوص علل نا موفق بودن GOW2 نسبت به اون انتظارات و نظراتی که داده شده بود بررسی بشه...انتظار می رفت که تا سال 20010 همه فقط GOW2 بازی کنند
خودت ديگه دركش كن!

برای رفتن تو لایو این بازی باید برم کدوم قسمت..؟ بعد شما گروه خاصی دارین..؟ چحوریاست..؟
بايد بري روي گزينه مولتي پلير و Mach type رو از حالت private بيرون بياري و بذاري روي Public game و روي Game mode هم هر چي دوست داشتي قرار ميدي و در اخر هم استارت رو ميزني تا برات سرچ كنه.
بعد شما گروه خاصی دارین..؟ چحوریاست..؟
ميشه منظورتو واضح تر بگي؟
اگه منظورت يك كلن هستش كه همه بازي كنن خير گاهي اوقات بچه ها با هم جمع ميشن داخل يك لابي و با هم سرچ ميكنن.

بايد بري روي گزينه مولتي پلير و Mach type رو از حالت private بيرون بياري و بذاري روي Public game و روي Game mode هم هر چي دوست داشتي قرار ميدي و در اخر هم استارت رو ميزني تا برات سرچ كنه.

ميشه منظورتو واضح تر بگي؟
اگه منظورت يك كلن هستش كه همه بازي كنن خير گاهي اوقات بچه ها با هم جمع ميشن داخل يك لابي و با هم سرچ ميكنن.

یعنی یکی جواب من رو داد..؟ :eek: آقا یک دنیا ممنونم دست درد نکنه..

خوب اون اوقات معلوم نیست کی هست..؟

آخرین ویرایش:
یعن یکی جواب من رو داد..؟ :eek: آقا یک دنیا ممنونم دست درد نکنه..

خوب اون اوقات معلوم نیست کی هست..؟
خواهش ميشود!:biggrin1:
نه معلوم نيست ولي معمولا ظهرهاي جمعه بچه ها بيشتر انلاين هستن و بازي ميكنن كه حالا شايد Geow هم بازي كنن(كه صد در صد هم بازي ميكنن)!:biggrin1:

واقعا بازی خوبی بود و از همه لحاظ از قبلیه بهتر بود
ولی بیشتر از همه من ار داستانش خوشم اومد انگار فیلم سینمایی بود
بعد از داستان نکته جالبش روان بودن بازی بود و مثل شماره قبل نبود که وقتی یک غول می دیدی باید یه ساعت باهاش درگیر میشدی تا بفهمی چجوری باید از شرش خلاص شی
راستی توی شماره قبل من توی مرحله ای که باید raam رو بکشه موندم میشه بگین چجوری میمیره؟
اصلا lightmass bomb چیه؟

ولی با این حال هم گیرز 1 و هم گیرز 2 بهترین بازی های دنیا بودن!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or