Gears of War 2

من از امروز شروع کردم این بازی روی Insane برم آنچنان هم سخت نیست ولی خوب
الان معنای جنگ واقعی رو دارم حس میکنم
الان شده Gears Of War پیشنهاد می کنم یه باز حتما روی Insane بازی کنید تا متوجه بشید چی میگم
دقيقا درسته.
منم دارم رو insane ميرم و تازه بازي الان چالش برانگيز شده.

متاسفانه اينجور كه بوش مياد ما يك ساديسم خاص پيدا كرديم! كه حتما از طرف حال گيري كنيم.
افراد ماشاالله با تحصيل سايت كه نميتونند يك خط رو ترجمه كنند وقتي يك خبر گذاشته ميشه و منبعش نيست يا ناقصه فورا شروع به پست زدن مي كنند كه منبع كو مبنع كو حالا چرا منبع ميخوان معلوم نيست! اينجا هم حكايت همين كه بيشتر كسايي كه تا الان ميخواست گيرز بازي كنند بازي كردن و اينقدر هم طولاني نيست كه بگيم هنوز انجام ندادن! و نكته مهمتر اين كه اگر اسپويلر نزاري با كلماتي چون : عجب آدم بي شعوري هستي ، از تو انتظار نمي رفت ، واقعا كه ، جنبه ات صفر و... روبرو ميشي و اوج تمدن به اسپويلر است. هيچ نيازي نيست بازي اي رو كه هنوز نكردي و ميخواي 6 سال ديگه بازي كني و نميخواي هم داستانش رو بدوني بياي تك تك پست ها رو بخوني!

بد ميگم ؟
آره بد میگی:cheesygri
ببین میثم جان این قانون انجمنه!
من و تو وضیفمونه بگیم!
مثله این میمونه یکی چراغ قرمز رو رد کنه! تو بعدا ببینیش نمیگی کارت اشتباهه؟ مثاله ها دلیله شخصی نیار:laughing:
امین هم چون دوستمه بهش گفتم و اگه کسی بود که اصلا نمیشناسمش چیزی نمیگفتم:cheesygri
راجب اون تیکه آخر پستتم بگم من جز اولین نفرات سایتم که بازیو تموم کرده;)
شما مثلا میخوای به من چیزی یاد بدی بدتر میای به آدم توهین میکنی که:p

با سلام
یادش بخیر وقتی 2 سال پیش 360 خریدم اولین بازیه که گرفتم gears of war بود وقتی رسیدم خونه با عجله سریع نشستم پای دستگاه وقتی که وارد بازی شد و گرافیک بازیو دیدم یه جیغ بلند کشیدم که مادرم نزدیک بود سکته کنه:biggrin1:
سریع داداشمو صدا زدم وقتی اونم دید تا چند لحظه زبونش بند اومده بود خلاصه اونروز تا 7 - 8
ساعت یه بند نشستم gears بازی کردم و کاملا" از 600 هزار تومن پولی که داده بودم راضی بودم و تا جند روز سر کار هم نرفتم که نزدیک بود اخراج بشم :biggrin1:و کلا" gears of war 1 رو نزدیک به 10 بار تموم کردم چون به جرات میشه گفت انقلابی به پا کرد که تا مدتها هیچ بازیه نمیتونه این کارو بکنه:love:درست از همون موقع بود که تمام اخبار مربوط به این بازیو دنبال میکردم وقتی داداشم بهم گفت که قراره نسخه دوم این بازی ساخته بشه همچین ماچش کردم که لپش قرمز شد:biggrin1:
وقتیم که یک ماه پیش زنگ زدم west و گفت که gears of war 2 رو آورده همون موقع گفتم برام بفرسته ولی.....:((
وقتی بازیو گذاشتم و شروع کردم بازی کردن هر چی بیشتر جلو میرفتم بیشتر اعصابم بهم میریخت که میدیدم این جوری 2 سال سر کار بودم.:evil:
وقتی دیدم نه از لحاظ گرافیکی فرقی کرده و نه از هیچ نظر دیگه ای و حتی خیلی از مراحلش
به gears of war 1 شبیه هست اون موقع بود که قیدشو زدم و الان نزدیک به 3 هفته هست که دست بهش نزدم:(
آخه اینم شد کار اضافه شدن چند تا location جدید و البته گالن گالن خون به بازی :eek: به به عجب نو آوریه خوبی آخه اینم شد نو آوری:mad:
البته یه دلیلش هم رفتن پیتر مور از مایکروسافت بوده چون وقتی این اعجوبه از مایکروسافت جدا شد و به EA رفت شاهد پیشرفت عجیب EA بودیم و EA که چند سالی بود که حال و روز خوبی نداشت با اومدن پیتر مور از این رو به اون رو شد و به جرات میشه گفت که بهترین شرکت بازیسار در سال 2008 بوده قربونه این پیتر مور من برم که اگه ببینمش یه ماچ آب دار ازش میگیرم:love:و درست از همون زمان بود که مایکروسافت شروع به نزول کرده و با عرضه gears of war 2 این نزول کاملا" مشهوده و هر کسی که بخواد منکر این موضوع بشه مطمئنا"
از عدالت بی نصیب هست.
خلاصه این که GEARS OF WAR 2 نا امید کننده ترین ادامه یک بازی بوده اونم بازیه مثل
gears of war :(
فقط باید دید که مایکروسافت برای جبران این ضربه منظورم حدایی پیتر مور هست چه تصمیمی داره چون اگه نخواد زودتر فکری بکنه اوضاع از این هم بدتر خواهد شد مخصوصا" حالا که بیل گیتس هم اعلام بازنشتگی کرده:(
از همین الان بگم که اگه از حرفام ناراحت شدی ببخشید.
بنظر من کسایی با این نسخه حال کردند که واقعا یکی از عاشقای Gears هستند. این نسخه برا کسایی جذاب بود که دوست داشتن بدونند سرنوشت Marcus و Dom و بقیه شخصیت ها چه خواهد شد.
در مورد گرافیک! باید بگم که Gears 1 گرافیکش به پای بازی های امروزی میرسه چه برسه به Gears 2! آخه ادم چه قدر از گرافیک یک بازی انتظار داره؟! در ضمن گرافیک بازی اصلا بد نبود و خیلی نسبت به قبل پیشرفت کرده بود. برا مثال شما میتونید این پیشرفت رو در نور پردازی، وسعت محیط و کیفیت تکسچر ها ببینید که بجز آخری من اون 2 تا رو تو هیچ بازی به قشنگی Gears 2 ندیدم.
در ضمن! یادتون باشه همون چند تا لوکیشن هستند که همه رو حیرت زده کردند.(البته فکر نمیکنم همون چند تا لوکیشن هم کم باشند.)
به هر حال! نظر من اینه که شما یک بار برو داستان Gears 1 رو بخون بعدش نسخه ی دومش رو بازی کن اونوقت از بازی لذت خواهی برد.(البته شایدم داستانش رو میدونی و لذت نبردی.)

This is Adam Fenix, can you hear me....what have you done
اشتباه لپي بود :biggrin1:. اما اين ميخواستم بگم با جمله This is Adam Fenix ميشه اين نتيجه رو گرفت كه اين نوار قبلا ضبط شده و حالا هرچي هست به دست يكي ميرسه ، يعني پيغامي هست كه زماني اندك قبل تر از اين كه برسه دست يكي كه بشنوه گفته شده. نظرتون چيه؟

بنظر من کسایی با این نسخه حال کردند که واقعا یکی از عاشقای Gears هستند. این نسخه برا کسایی جذاب بود که دوست داشتن بدونند سرنوشت Marcus و Dom و بقیه شخصیت ها چه خواهد شد.
در مورد گرافیک! باید بگم که Gears 1 گرافیکش به پای بازی های امروزی میرسه چه برسه به Gears 2! آخه ادم چه قدر از گرافیک یک بازی انتظار داره؟! در ضمن گرافیک بازی اصلا بد نبود و خیلی نسبت به قبل پیشرفت کرده بود. برا مثال شما میتونید این پیشرفت رو در نور پردازی، وسعت محیط و کیفیت تکسچر ها ببینید که بجز آخری من اون 2 تا رو تو هیچ بازی به قشنگی Gears 2 ندیدم.
در ضمن! یادتون باشه همون چند تا لوکیشن هستند که همه رو حیرت زده کردند.(البته فکر نمیکنم همون چند تا لوکیشن هم کم باشند.)
به هر حال! نظر من اینه که شما یک بار برو داستان Gears 1 رو بخون بعدش نسخه ی دومش رو بازی کن اونوقت از بازی لذت خواهی برد.(البته شایدم داستانش رو میدونی و لذت نبردی.)
ما الان كجاش سرنوشت ماركوس و دام فهميديم!فقط فهميديم زن بدبخت دام اين وسط داغون شد.

و نكته جالبي كه وجود داره اين كه توي نسخه قبل حتي صحبت از زني به نام ماريا هم نشد و حتي گفته نشد چنين چيزي وجود خارجي داره و بعد ييهو دام 6 ماه بعد يادش افتاد كه زن چيه بچه چيه خانواده چيه! خداوكيلي ميلينگيد ديگه.

من از امروز شروع کردم این بازی روی Insane برم آنچنان هم سخت نیست ولی خوب
الان معنای جنگ واقعی رو دارم حس میکنم
الان شده Gears Of War پیشنهاد می کنم یه باز حتما روی Insane بازی کنید تا متوجه بشید چی میگم
كلا اگر روي درجه سخت تر هم وجود داشت اگر نسخه اول رو بازي كرده باشي برات مثل بچه بازي ميمونه. يادم سر كشتن Raam توي نسخه اول روي Insane يك كنسول سه چراغ كردم به طوري كه وقتي اين مرحله رد شد وقتي خاموش كردم دوباره روشن كردم :biggrin1: سه چراغ قرمز ...

نبود يك Ramm 2 واقعا تو بازي حس ميشد واقعا ! همش منتظر بودم با يك غول حسابي بجنگيم كه آخرش هم مثل گوسفند رفتيم مرحله بود.

Last edited by a moderator:
:rose::rose::rose:
با سلام
نه خیالتون راحت ناراحت نشدم.آقای عزیز بنده هم از عاشقهای GEARS هستم اما این عشق دلیل نمیشه حقیقت رو نبینم.بنده هم وقتی دیدم که زن دام تو بغلش مرد نیم ساعت
داشتم گریه میکردم چون واقعا" صحنه زیبایی بود و شاید تنها قسمت جالب بازی همین بود.
اگه پستم رو به دقت میخوندید متوجه میشدید که من گفتم از 2 سال پیش تا الان تمام اخبار
مربوط به این بازی رو دنبال کردم پس از داستان بازی کاملا" مطلع هستم.از لحاظ گرافیک و نور
پردازی و تکسچرها هنوز هیچ بازی ایی به پای GEARS OF WAR نمیرسه منم اینو میدونم.
اما باید قبول کرد که اون چیزی که طرفدارهای GEARS انتظار داشتند این نبود.
موفق باشید.:rose::rose::rose:

:rose::rose::rose:
با سلام
نه خیالتون راحت ناراحت نشدم.آقای عزیز بنده هم از عاشقهای GEARS هستم اما این عشق دلیل نمیشه حقیقت رو نبینم.بنده هم وقتی دیدم که زن دام تو بغلش مرد نیم ساعت
داشتم گریه میکردم چون واقعا" صحنه زیبایی بود و شاید تنها قسمت جالب بازی همین بود.
اگه پستم رو به دقت میخوندید متوجه میشدید که من گفتم از 2 سال پیش تا الان تمام اخبار
مربوط به این بازی رو دنبال کردم پس از داستان بازی کاملا" مطلع هستم.از لحاظ گرافیک و نور
بابا اين Spoiler براي كي گذاشتند پس ؟؟خوشتون مياد بازي رو بخريد بعد بيايد ببينيد يك نفر داستان لو داده ؟
نكته بعدي شما اولين كسي هستي كه ميگي GOW 2 نسبت به 1 بدتر بود. كاملا برعكس شماره اول كه Overhype شده بود اين بازي اصلا اونطوري نبود و از همه لحاظ پيشرفت كرده بود ديگه ادم خوابش نميبرد وسط بازي !! والا من نديدنم هيچ كدوم از عشاق GOW از اين بازي خوششون نياد !! برعكس خيلي ها رو ديدم كه بر عكس شماره 1 از شماره 2 خوششون اومده باشه.

خوب شما دیگه از یه بازی چه توقعی میتونی داشته باشی؟؟؟
خودت داری میگی
از لحاظ گرافیک و نور
دیگه به نظرت میخوان گرافیک بازی رو چیکار کنن که رضایت شمارو جلب کنه؟
کلا تنها چیزی که نزدیک به یکش هست همین گرافیکشه وگرنه بقیه ی چیز ها (داستان گیم پلی محیط وسیع و...) خیلی خیلی بهتر از یکش شده . حالا چجوری باید رضایت طرفدارانی مثل شمارو جلب کنه من نمیدونم.
تنها بدی ای که بازی داشت درجه ی سختیش بود که نسبت به یکش آسون تر بود.

جناب FLY HIGH.
نبايد انتظار داشته باشي كه گرافيك اين بازي تفاوت خيلي زيادي (از نظر فني) داشته باشه. چون X360 تواناييش ثابته و اگه ميخواستن بيشتر از اين گرافيكشو بالاتر ببرن ديگه كنسول تواناييه اجراشو نداشت.
اما از نظر هنري تو بعضي مراحل خيلي زيباتر شده.
نمونش مرحله ي غار و مراحل آخر. و مخصوصا مخصوصا توي شكمه كرمه كه واقعا بي نظير كار شده.:love:

کسی از GOW 3 خبری داره ؟
قراره کی ساخته بشه ؟
حالا بزا EPIC یه کمی با فروش این حال کنه بعد بره سراغ 3 ! سش به نظر من یا تو این نسل نمیاد یا اون آخر ماخرا میاد. آخه یه جا گفته بود UE4 به این نسل نمیرسه (حالا یدونه با آپدیت شده ی UE 3 زدن اگه یه دونه دیگه از همون موتور بزنن که دیگه مثل 2ش نمیشهُ ارزشش میاد پایین)
شما چرا حالا به این زودی رفتی تو فکر GOW3??

دوستان من یه سوال دارم در مورد بازی:
ما تو این بازی هم برید رو ازاد میکنیم هم زن دام رو ولی چطوری برید وقتی از تو اون محفظه های که مال لوکاست ها هست بیرون میاد سالم سالم میمونه ولی زن دام تغییر شکل میده؟

دوستان من یه سوال دارم در مورد بازی:
ما تو این بازی هم برید رو ازاد میکنیم هم زن دام رو ولی چطوری برید وقتی از تو اون محفظه های که مال لوکاست ها هست بیرون میاد سالم سالم میمونه ولی زن دام تغییر شکل میده؟
به این نکته ها میگن چالش های داستانی
یعنی بخواین خودتونو درگیر کنین اونقته که 234 تا سوال بی جواب ( که علتش تیم نویسندگیه) براتون پیش میاد

ای بابا این صدبار بخدا زن دام تغییر شکل نداد!!!
دام تصورش این بود که زنش مثله همون روزای اولش باشه!
زن دام هم تازه زندانی نشده بود و حدود 1 سال بود اونجا بود!
اما تای تازه زندانی شده بود!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or