Gears of War 2

زیاد مهم نیست این موضوع ها:) ولی خب تابلو بود! مگه ندیدی چه وضعیتی داشت؟! دهنش سرویس شده بود واسه همین خود کشی کرد:)

من فکر میکنم یه چیزی دیده بود که نباید میدید! اون زخما که تو 1 هفته خوب میشدن :biggrin1:

آخه اینم سوال داره:
انقدر شکنجش کرده بودن که زده بود به مغزش قاطی کرده بود تا شاتگان رو داد بهش تو حال خودش نبود زد خودشو یه خانوادرو بدبخت کرد:cheesygri

من 200000 تا کشتم. تنها راهشم برای اینکه بخوای زودتر به اون اچیومنت برسی اینه که :
1- مرحله ای رو که با بروماک میری رو چندین بار بری.
2- یه نفر برای خودت پیدا کنی و آنلاین Co-op بخش Horde رو بری تا Level 50. :biggrin1:
اره من مرحله بروماك ميرم. حساب كردم توي هر بار ميشه 200 تا لوكاست رو تقريبا نابود كرد. اگر اين روند 500 بار تكرار كنيم يعني به عبارتي روزي 17 بار مرحله رو بريم يك ماهه تمومه :biggrin1:.

2: اگر ADSL بود ...

بابا به پير به پيغمبر ماجراي اين آنيا و ماركوس مربوط ميشه به نسخه اول :biggrin1:

مثلا چی دیده بود؟:biggrin1: منظورت چیزه بدی که نیست؟:biggrin1:

مثلا ديده بود كه چه طوري انسان ها تبديل ميشوند به لوكاست ها يا ديده بود چه طور يك انسان رو قطعه قطع هي مكنند و به قول شاعر حالش ميبرن :biggrin1: من هرچي بازي رو انجام ميدم بيشتر احساس ميكنم لوكاست ها انسان هستند نميدونم چرا.

دوستان قسمت سومی در کار نیست؟
فکر کنین تو قسمت 3همه می میرن به جز مارکوس.بعد مارکوس غول اخرش را نمی تونه بکوشه تصمیم می گیره به خودش نارنجک ببنده بره تو دل دشمن(مثل حسین فهمیده).چیز جالبی میشه

دوستان قسمت سومی در کار نیست؟
فکر کنین تو قسمت 3همه می میرن به جز مارکوس.بعد مارکوس غول اخرش را نمی تونه بکوشه تصمیم می گیره به خودش نارنجک ببنده بره تو دل دشمن(مثل حسین فهمیده).چیز جالبی میشه
اولا کلیف بی توی حرفاش غیر مستقیم به یک سه گانه اشاره کرده بوده
ثانیا
وقتی توی بازی مهره اصلی یا همون ملکه فرار میکنه حتما شماره دیگه ای در راهه

اولا کلیف بی توی حرفاش غیر مستقیم به یک سه گانه اشاره کرده بوده
ثانیا
وقتی توی بازی مهره اصلی یا همون ملکه فرار میکنه حتما شماره دیگه ای در راهه
اینکه شکی نیست که 3 ساخته میشه ولی معلوم نیست رو 360 هست یا کنسول بعدی !!!(به نظرتون اینکارو میکنن ؟):confused:
اقا حرفهای اخر ادام فونیکس منظورش چی بود ؟ یعنی به کی داشت میگفت کسی صدای منو میشنوه ؟ به نظرم اگه به صورت تیزر اخرشو تموم میکردن خیلی قشنگ تر میشد تا اینکه با این دیالوگ کوتاه !!! اون سام زمانی ننر هم هیچی جلوی اسمش ننوشته بود . اصلا چیکاره بود ؟

من فکر میکنم یه چیزی دیده بود که نباید میدید! اون زخما که تو 1 هفته خوب میشدن :biggrin1:

مثلا بابای مارکوسو :biggrin1: یا یه چیزی که باعث شه اینطوری قاط بزنه. چون اینا به این زخما عادت دارن خط چاقو تو صورت مارکوسو ندیدی ؟ :دی

خب امشب بازی تموم شد خدایی خیلی حال داد :love::love::love: ( فکر کنم رکورد زدم :laughing: این اولین بازی ایکس باکس 360 بود که این قدر زود تا آخرش رفتم :biggrin1: )

فقط خواهشا یکی به من بگه که :
اون ملکه لوکست اخر بازی چی زر زر کرد ؟؟ :biggrin1::biggrin1::biggrin1: ( تو بحر دموی اخر بازی بودم مارکوس و ... ( بقیه !! :biggrin1: ) نفهمیدم چی گفت !!! البته میگفت هم نمیفهمیدم :p )

این هم تز من در مورد آدام فینیکس : ( ببخشید خودتون این قدر در مورد مارکوس و ... بیقه تز دادین که به منم سرایت کرد !!! :biggrin1: )
آخر بازی که صدای آدام فینیکس اومد ( که همه دیگه میدونن چی میگفت !! ) صداش طبیعی نبود !!:eek: به نظر من البته صداش مثل اون قسمت تو ACT4 نبود که نوار صحبت هاش رو پیدا کردن :confused: صداش بیشتر شبیه لوکستها بود که صحبت میکنند البته یه خورده بهتر و آدم تر !!!:biggrin1: به نظر من با یه ته لهجه ای داشت که سعی میکرد با آرام صحبت کردن پنهان کنه :eek::eek: ( خلاصه من به این نوع حرف زدن مشکوکم :biggrin1::biggrin1: )
به نظر من بابای مارکوس الان آدم نیست !!! لوکست هم نیست !!! نیمه انسان نیمه لوکسته !!! :eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
در کل فکر کنم الان 50-50 باشه (منظورم بابای مارکوسه ) !!! :eek::eek::eek::eek::biggrin1::biggrin1::biggrin1:
البته این فقط در حد همون تز !! هست و حدسه و به احتمال 85% به بالا غلطه !! ولی احتماله دیگه !! :biggrin1::biggrin1:

آخرین ویرایش:
فکر کنم رکورد زدم :laughing: این اولین بازی ایکس باکس 360 بود که این قدر زود تا آخرش رفتم :biggrin1: )
ضرب زدی بابا.
روز جمعه 7 نوامبر ، من از ساعت 12:15 دقيقه ظهر نشستم به بازی ، يکسره رفتم تمام شد ، دقيقا ساعت 12:59 دقيقه شب تو داشبورد بودم ، داشتم برای تمام بچه ها پيغام ميفرستادم که رکورد شکستم. هيچکی تا اون موقع بازی رو تمام نکرده بود ( البته به جز اونايی که قبل از تاريخ ريليز بازی کردن )
تزی هم که دادی جالبه. ميتونه باشه . خوشم آمد

ضرب زدی بابا.
روز جمعه 7 نوامبر ، من از ساعت 12:15 دقيقه ظهر نشستم به بازی ، يکسره رفتم تمام شد ، دقيقا ساعت 12:59 دقيقه شب تو داشبورد بودم ، داشتم برای تمام بچه ها پيغام ميفرستادم که رکورد شکستم. هيچکی تا اون موقع بازی رو تمام نکرده بود ( البته به جز اونايی که قبل از تاريخ ريليز بازی کردن )
تزی هم که دادی جالبه. ميتونه باشه . خوشم آمد

همین کارا رو میکنین که زود 3 چراغه میشید دیگه !!! :laughing::laughing:
منم نگفتم زودتر از همه تموم کردم !!! :eek: گفتم این اولین بازی بود که در کمتر از 10 روز تموم کردم :eek::eek::eek::eek::eek: ( چون من معمولا بازی ها رو 6 ماه یه بار تموم میکنم :eek::eek::eek: برای جزییات به رضا مراجعه شود :biggrin1: )

اینکه شکی نیست که 3 ساخته میشه ولی معلوم نیست رو 360 هست یا کنسول بعدی !!!(به نظرتون اینکارو میکنن ؟):confused:

واسه 360 ساخته میشه شماره ی بعدیش هم ! microsoft game studio این وسط برگ جغندر که نیست:دی!

میشه یکی یه توضیح مختصری بده که ملکه و پدر مارکوس،آدام چی کاره هستند و چه میکنند؟؟؟...؟؟؟...!
سلام
علی جان تو این شماره چیز خاصی گفته نشد و ملت تو کف موندن تا شماره ی 3 ش بیاد جواب همین سوال ها رو پیدا کنن:)

سلام
علی جان تو این شماره چیز خاصی گفته نشد و ملت تو کف موندن تا شماره ی 3 ش بیاد جواب همین سوال ها رو پیدا کنن:)

مرسی

امین جان ترکوندی! :eek:
وقتی سوالم رو مینویسم و ارسال میکنم ، طول میکشه تا لود بشه با این اینترنت زغالی اونوقت که لود میشه میبینم سوالم با جوابش هست! :biggrin1::laughing::biggrin1:

یعنی هیچ و هیچ اطلاعاتی درمورد اینها نیست؟!؟!؟ پس این همه تو بازی چی زر میزدند؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or