Gears of War 2

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
آخه این چه وضعشه آدم دیگه دلش نمیاد بره سراغ بازی دیگه توقع آدم از بازیا میره بالا !
خدایی خیلی بازی غولی بود دمشون گرم فکر نکنم TPSیی مثل این دیگه رو 360 بیاد .
خیلی توپ بود:love:

آخرین ویرایش:

ali954

کاربر سایت
Nov 18, 2007
1,080
نام
علی
من چند روزی هست که geow2 رو تموم کردم مثل شما شدم! الان far cty 2 و dead space جلومه ولی اصلا نمیتونم بازیش کنم!:(

دقیقا مثل من با این تفاوت که من DS رو نگرفتم :biggrin1:
Farcry رو هم اصلا حال نکردم! ردش کردم رفت :biggrin1::cheesygri

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,088
این هم لیست امتیازات بازی تا این لحظه

Giant Bomb = 100
GameSpy = 100
1UP = 100
X360 Magazine UK = 100
VideoGamer = 100
X360 Magazine UK = 100
Team Xbox = 98
3DJuegos = 97
Gameplayer = 95
IGN = 95
GameTrailers = 95
Computer and Video Games = 93
Official Xbox Magazine UK = 90
EuroGamer = 90
360 Gamer Magazine UK = 90
GameDaily = 90
Total Video Games = 90
Meristation = 90
Level7.nu = 90

منبع

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,202
دقیقا مثل من با این تفاوت که من DS رو نگرفتم :biggrin1:
Farcry رو هم اصلا حال نکردم! ردش کردم رفت :biggrin1::cheesygri
آخر ترسيدي DS رو بگيري؟!:biggrin1::biggrin1:
FC رو موافقم.:smile:
من چند روزی هست که geow2 رو تموم کردم مثل شما شدم! الان far cty 2 و dead space جلومه ولی اصلا نمیتونم بازیش کنم!:(
امين DS رو چهار پنج تا مرحله بري ديگه نميتوني ازش دل بكني.:biggrin1: خيلي شاخه.
برو بشين بازي كن.:biggrin1:
تو ميتوني.:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

mehrd@dsunny

کاربر سایت
Nov 4, 2007
74
دقیقآ این مشکل واسه منم پیش اومده خدایی:laughing: اولش با farcry2 وdead space داشتم حال میکردم تصمیم داشتم greas of war2 رو 7 نوامبر با خیال راحت بازی کنم که طاقت نیاوردم .از وقتی تمومش کردم اصلآ حس هیچ بازی دیگه ای نبود.چند روزی اصلآ بازی دیگه ای فاز نمیده .اون کسایی هم که هنوز بازی نکردن توصیه میکنم حتمآ روی hardcor بازی کنن اگه واقعآ میخوان حال کنن چون اسون شده بازی.در مورد گرافیک هم که بدون اقراق بهترین گرافیک xbox360 هست.

mamad ghost recon

کاربر سایت
Feb 23, 2008
81
نام
mohammad
منم 2 روز پیش تموم کردم ولی 1روزو نیم بیشتر طول نکشید که تموم شد.نمیدونم من زود تموم کردم یا بازی کم بود یکی اینو بگه خالا یه دفعه دیگه بازی کنم معلوم میشه:) وقتی اسامی اومد خشکم زد:(واقعا صحنه های
مردن تای و ماریا
عالی و سینمایی بود حتی نوع میزانسناشم با فیلمهای خوب هالیوودی میشه مقایسه کرد.مخصوصا اونجاهایی که دوربین اروم حرکت میکنه.خیلی خوب هم بازیگرا بازی کردن واقعا حس رو منتقل می کنن.توصیه اکید میشه روی تلویزیون 40 اینچ به بالا و lcd tvدیده بشه;)
به نظرم بد تموم شد اگه یه جور دیگه تموم میشد باحالتر بود.یعنی حداقل باید یه 30 دقیقه ای باهاش میجنگیدی بعد میمرد مثل باس های lost planet
ولی واقعا نواوری توی مراحل داشت نسبت به اولش واقعا باید بهepic گفت بهترین بازیساز چون استحقاقش رو داره حیف اینهمه ایده های خوب که ubisof داره ولی موقع ارایه خرابشون می کنه بهتره ایده هاشو بده rockstar و epic :cheesygri
الان دیدم گیم اسپات 9 داده به بازی بازم کم نمره داده به بازی

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان منم نتونسم تحمل کنم و از پریروز بازی رو روی درجه شختی هاردکور میرم. الان اول ACT4 هستم. بعد از اون صحنه دل خراش. خیلی خوفه من به داستانش 100 میدم خیلی دارم باهاش حال می کنم. گرافیک بازی هم به نظر من در اوایل بازی خیلی خوب نبود ولی از اواسط ACT2 عالی شد و گیم پلی هم به نظر من درگیر کننده تر از قبل شده و تفنگها هم عالی. راستی یکی از دوستان تو صفحات اول گفته بود که راحت اچیومنت می گیرید. به نظر من از شماره یک راحت تر امتیاز میداد ولی اینم بد نیست.

Aidin.gh73

کاربر سایت
Jun 28, 2007
129
نام
آيدين
سلام
من تو ACt 2‌ اونجايي كه سوار ماشين هستيم توي تونل يه جاش هست كه ماشين خاموش ميشه همه جا هم تاريك ميشه بعد تا ماشين روشن ميشه 3 تا corpser كنار ماشين هست بعد 1 ثانيه ماشين ميتركه بايد چيكار كنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر