Gears of War 2

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,118
نام
آریا
من نظرم این هست که Dom زن خودش یعنی Maria رو نکشته !! اگه دقت کنید وقتی Dom اسلحه رو میزاره روی سر ماریا , دوربین Switch میکنه روی Marcus و اون صحنه رو نشون نمیده و ما فقط صدای تیرش رو میشنویم . اما ایا این صدا دلیل بر اینه که Dom زنش رو کشته ؟!!
من اینطور فکر نمیکنم :D .
حالا دلیلش رو نمیدونم که چرا نکشته . شاید بشه گفت به این دلیل بوده که به هر حال ماریا زنش بوده و خیلی ها هستند که دوست نداشته باشن زنشون بمیره حتی توی این وضعیت !!
من معتقدم که توی Geow 3 ما دوباره ماریا رو خواهیم دید .
100% کشتش ! :D اون چیزی که ما از ماریا دیدیم دیگه امیدی به بهبودیش نبود و حتی اگر هم بود , وقتی دیگه نمیتونن توی اون همه درگیری و جنگ با خودشون این ور اون ور ببرنش و اونجا میمونه , دو تا لوکاست میان یه چک بهش میزنن میمیره ! :D
ولی تابلو بود مرد دیگه ! درسته که توی بازی ترکیدن کله لوکاستها رو نشون میده ولی در مورد آدمها این کارو نمیکنه چون تآثیر بدی روی آدم میزاره. یه نمونه ـش اون یارو (اسمش یادم نیست ! همون که رفیق مارکوس بود) که افسرده شد و خودکشی کرد , ترکیدن کله اون رو هم نشون نداد.

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
100% کشتش ! :D اون چیزی که ما از ماریا دیدیم دیگه امیدی به بهبودیش نبود و حتی اگر هم بود , وقتی دیگه نمیتونن توی اون همه درگیری و جنگ با خودشون این ور اون ور ببرنش و اونجا میمونه , دو تا لوکاست میان یه چک بهش میزنن میمیره ! :D
ولی تابلو بود مرد دیگه ! درسته که توی بازی ترکیدن کله لوکاستها رو نشون میده ولی در مورد آدمها این کارو نمیکنه چون تآثیر بدی روی آدم میزاره. یه نمونه ـش اون یارو (اسمش یادم نیست ! همون که رفیق مارکوس بود) که افسرده شد و خودکشی کرد , ترکیدن کله اون رو هم نشون نداد.

اتفاقا امین هم دیشب همینو بهم گفت :D . اما اگر دقتی کنی وقتی Tai Kaliso خود کشی کرد و Shotgun رو گذاشت زیر دهنش بقیه بدنش رو نشون داد و فقط صورت رو نشون نداد !! صورت هم که بعدش ترکید و افتاد زمین دیگه :D .
البته گفتم این فقط یه فرضیه هست . اخه Maria همینطور که دیدیم یه جورایی کلا نابود شده بود و به قول خودت هیچ امیدی هم بهش نبود . اما باز هم دل رحمی Dom ممکنه اونو زنده نگه داشته باشه . البته از یه طرف هم ممکنه دو تا لوکاست بعدا بیاد بزنن بکشنش !! :D

حالا دارم تو فروم های خارجی دنبال این بحث میگردم ببینم نظرات مردم در مورد این قضیعه چی هست :D .

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
حالا دارم تو فروم های خارجی دنبال این بحث میگردم ببینم نظرات مردم در مورد این قضیعه چی هست :biggrin1: .
مهدی جون هر دیدی و خوندی اینجا هم بزار من دوس ندارم ...
ماریا مرده باشه :D

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
شما هم الكي از هيچي داستان درست ميكنيد معلوم كه Dom ماريارو كشت وگرنه ولش نميكرد بره...
مشکا اینجاست که هیچ چیز از کشتن ملریا در دسترس نیست و در حالی که دوربین روی صورت مارکوس زوم شده فقط یه صدای تیر میاد.
همه چیز در نسخه سوم بازی معلوم میشه

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
مشکا اینجاست که هیچ چیز از کشتن ملریا در دسترس نیست و در حالی که دوربین روی صورت مارکوس زوم شده فقط یه صدای تیر میاد.
همه چیز در نسخه سوم بازی معلوم میشه
اتفاقا همه چیز کاملا مشخصه :biggrin1: dom اگه نکشته بود زنش رو . ورش می داشت و با خودش می کشیدش :biggrin1: نه اینکه ولش کنه و بره . اون قضیه ای هم که دوربین شلیک کردن تیر رو نشون نداد اصلا چیز مهمی نبود و تنها یک تقلید خز :biggrin1: از فیلم های هالییوودی بود :biggrin1: در کل بحث برانگیز ترین موضوع که باید در نسخه سوم مشخص بشه . همین قضیه بابا مارکوس و ملکه لوکاست ها هست .

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
اتفاقا همه چیز کاملا مشخصه :biggrin1: dom اگه نکشته بود زنش رو . ورش می داشت و با خودش می کشیدش :biggrin1: نه اینکه ولش کنه و بره . اون قضیه ای هم که دوربین شلیک کردن تیر رو نشون نداد اصلا چیز مهمی نبود و تنها یک تقلید خز :biggrin1: از فیلم های هالییوودی بود :biggrin1: در کل بحث برانگیز ترین موضوع که باید در نسخه سوم مشخص بشه . همین قضیه بابا مارکوس و ملکه لوکاست ها هست .
اصولا یه اصلی هست به نام غافلگیری
بابای مارکوس قرار بود مرده باشه و در حقیقت هم در نسخه یکش مرده بود ملی الان به نظر میاد زندست( هنوز معلوم نیست)
در حقیقت به خاطر همین تقلید محض از فیلمهای هالیوودی هست گه میگم ممکنه همچیم چیزی باشه

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
اصولا یه اصلی هست به نام غافلگیری
بابای مارکوس قرار بود مرده باشه و در حقیقت هم در نسخه یکش مرده بود ملی الان به نظر میاد زندست( هنوز معلوم نیست)
در حقیقت به خاطر همین تقلید محض از فیلمهای هالیوودی هست گه میگم ممکنه همچیم چیزی باشه
و البته اون اصل در این مورد کارایی نداره ! بابای مارکوس با این مورد قضیش خیلی فرق می کنه . شما در مورد ماریا هر نظریه ای بدی و هر حدسی که بخوای بزنی . اشتباه از اب در میاد ! می تونی امتحان کنی ! هر احتمالی بدی . باز بی معنی می شه . در هر صورت نکته ای نیست که بخواد بحث روش انجام بشه . و بیشتر به نظر افراد بستگی داره و به نظر من بدون شک کشته ماریا رو !

موفق باشید

Last edited by a moderator:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,118
نام
آریا
در مورد فلانی :
بابا ماریا رو ول کنین ! مرد تموم شد رفت ! به قول خودم و دوستان , اگه زنده مونده بود نمیذاشتن همونجا بشینه دیوار رو نگاه بکنه. یا با خودشون میبردنش یا حداقل دوباره میذاشتنش توی اون بشکه !
از طرف دیگه وقتی صدای تیر اومد , جای دیگه ای به جز مغز ماریا نمیتونسته ترکیده باشه چون اگه دام به هر جای دیگه تیر میزد , مارکوس میگفت : عزیزم چرا بیخودی تیر هدر میدی ؟ یا حداقل قیافه ـش متعجب میشد !
البته همون طور که گفتم اگر هم به ماریا شلیک نکرده باشه , بازم وقتی لوکاستها ببینن یه آدم از توی بشکه (!) افتاده بیرون , مطمئنآ دلشون براش نمیسوزه و درجا شهیدش میکنن !

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,200
اصلا مگه خود كليفي نگفت كه صحنه هايي تو بازي هست كه اشك شما رو درمياره. (يه همچين چيزي گفت:biggrin1:) خوب منظورش همين بود ديگه.:biggrin1:
به نظر من كه امكان نداره ماريا زنده باشه وگرنه از جذابيت داستان كم ميكنه.

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
عجب فرضیه جالبی شد ولی !! :D
حالا من فعلا صبر میکنم و منتظر خبرهای تکمیلی از سوی چند فروم خارجی هستم . خبری شد خبرتون میکنم :D !

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
دوستان سر اینکه ماریا مرده یا نه بحث می کنید ؟!
قطعا ماریا مرده ، به چند دلیل ، چون اون حالتو پیدا کرده بود ! ، چون Dom کشتش و ولش کرد و اومد ، چون Dom گفت میخوام Kill 'em All ! .
راضی شدید یا نه هنوز ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر